Skocz do zawartości
tokarex pontony

PILCE


madi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Ja obstawiam podobnie jaktechnops, to staw 10. Jakiś gościu kiedyś opowiedział mi że zerwał tam pięknego szczupala w granicach metrówki, a ja głupi uwierzyłem i dawaj młóciłem sipinem na lewo i prawo cały dzień. Myśle sobie w tak małym oczku na pewno go dorwę. :twisted: Po stracie kilku obrotówek odpuściłem sobie. Później się dowiedziałem że wody tam po "nabiał" :wink::mrgreen:

A teraz malutki skrót dzisiejszego wypadu.

Znowu pokusiłem się na spin. Pooglądałem trochę w necie o metodzie z opadu na sanadała i już był pretekst poćwiczyć w terenie. Ok. 12.00 - daleki rzut, próbuję metody z opadu, no i ........... " kur.......a" znowu zaczep. :evil:. Cholera mnie pokusiła tam rzucać myślę. Próba odhaczenia i ....... jest..... udało się :razz: , ale coś ciężko idzie, pewnie ciągnę jakąś szmatę albo karnister znając życie. Holuje powoli, ale nagle czuję jak szczytówka drży, a żyłka delikatnie odjeżdża. :shock: O co chodzi, jednak coś siedzi na kijaszku. Gęba już się cieszy, zwłaszcza że jakiś dziwnie ciężki ten hol. na myśl przychodzą różne rzeczy (może białoryb za grzbiet???, ale by walczył). Po niedługiej chwili moim oczom ukazuje się piękne marmurkowe ciało. :shock: Ja "pier..." myślę toż to miętus na medal. Nagle rybka się odwraca i pokazują się długie wąsy. :???: No i po moim miętusie. Znowu wyszłem na idiotę :mrgreen:

Sum miał ok 50cm może więcej (w wodzie wyglądał na większego :mrgreen: ), po małej sesji zdjęciowej wrócił do wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek spoko nie martw się Twoje obrotówki mają się dobrze w mojej skrzynce :P bo kilka wyjąłem z tego stawu latem :) też długo obławiałem ten staw, ale bez efektów. Później kolo nagadał mi, że ładne okonie garbusy ciągli tam na małe ukleje. To ja szybko zmiana na żywca, ale też zero :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek spoko nie martw się Twoje obrotówki mają się dobrze w mojej skrzynce :P bo kilka wyjąłem z tego stawu latem :) też długo obławiałem ten staw, ale bez efektów. Później kolo nagadał mi, że ładne okonie garbusy ciągli tam na małe ukleje. To ja szybko zmiana na żywca, ale też zero :mrgreen:
:mrgreen::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilce to wody PZW i jeśli nie będą zarybiane to przy takiej presji można zapomnieć o rybach. Druga sprawa to dojazd, skoro to zbiorniki PZW to niech udostępnią dojazd do łowiska. Walimy takie składki i na co to idzie? śmieci, syf, głośne zachowywanie się nad wodą, czarno widzę przyszłość Pilc, Dzbanowskiej oraz Cmentarnego , który w zasazie już padł na pysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze mam 50 sztuk :) tylko powiedz ile dajesz bo ludzie biora jak glupi i cena 30gr nie aktualna ile proponujesz

cena zależy od sprzedawcy :)

a gdzie musiałbym je przetrzymywać na zime by nie zdechły, bo 50 sztuk nie wykorzystam na pewno do zimy? :lol:

technops ma racje to staw nr 10, niedoceniany przez wielu wędkarzy a widać, że pływają tam jeszcze ryby całkiem spore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venom666, bo miałeś o jedną kropkę za dużo na przynęcie, albo odcień jasno czerwony a powinieneś mieć ciemno czerwony, lub haczyk powinien być srebrny a miałeć złoty, no co Ty nie wiedziałeś dlaczego :P a na poważnie jeszcze się taki nie urodził co by to ogarnął "dlaczego?" i w tym cały urok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz je trzymac w wannie ale musisz mniec wieksza pompke taka jak w akwarium ;p a co do ceny to 60gr za sztuke;p

ok cena może być a jak mi pozdychają??? dajesz jakąś gwarancję??? :razz:

i jakiej wielkośći są???

oraz w jaki sposub odbędzie się tranzakcja???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt to jeden leszczyk zahaczony za grzbiet

Ja złapałem tylko katar. Z Lądka wyjeżdżałem ok 8.30 była piękna słoneczna pogoda, na pilcach - mgła - taka gęsta, że rolnikom krowy podusiła. :razz: Miałem nadzieję że ok. 12.00 wyjdzie słoneczko i będzie git, niestety zmarznięty jak diabli zmyłem się ok 13.00 a mgła dalej wisiała no i oczywiście dusiła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.