Skocz do zawartości
tokarex pontony

PILCE


madi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Pilczyk, kiedyś pytałeś o żywca w Kamieńcu to przyszłościowo piszę bo sezon prawie skończony. Karasia sprzedają i kiełbia. Po złotówce.

Ja jestem zainteresowany 20 sztukami kiełbia. BO karasie juz kupuje od venoma a kielbi wciaz brak

przydadza sie na jesien i na wiosne nie???

a jakiej sa wielkosci te kiełże???

i dadza rade przezyc przez zime czy to sa zmarzluchy hehehe :lol::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowalem dizisaj kiełbie w kamiencu sa male okol 5 cm wieksze chyba wykupili na jednego wlasnie mialem branie ,trzeba malutka kotwiczke i splawik 3-5 gram bo szybko padaja po zarzuceniu,

ja na pilcach dawno temu jak braly jeszcze dobrze sandacze lapalem na splawik lekko przegruntowany lub grunt ustawiony przy samym dnie na haczyku kiełbik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowalem dizisaj kiełbie w kamiencu sa male okol 5 cm wieksze chyba wykupili na jednego wlasnie mialem branie ,trzeba malutka kotwiczke i splawik 3-5 gram bo szybko padaja po zarzuceniu,

ja na pilcach dawno temu jak braly jeszcze dobrze sandacze lapalem na splawik lekko przegruntowany lub grunt ustawiony przy samym dnie na haczyku kiełbik

gdzie kupywales te kielbie w ktorym sklepie??? i po ile???

aregmax to co z tymi twoimi kielbuchami-zmarzluchami??? nhehhehe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiełb, coś chyba nie doczytałeś mojego posta :-)

Pisałem że sprzedają w Kamieńcu , o tym samym miejscu co Rolando22.

Dla mniej zorientowanych dodam, że trzeba wjechać w tą drogę gdzie są rozłożone skutery i potem wjechać w bramę po prawej stronie. Tam jest ten sklepik 'ala wszystko i nic' :-) a dalej hurtownia budowlana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj żywcówka na 3 , niestety kompletna porażka, jeden spięty 40+ przy brzegu, najgorszy sezon od lat, co się stało z rybami?? pozdraiwam

Górale przepowiadają że 'straśnie piknie bedom' z pod lodu brały, mówią też że zima będzie cieplutka i lodu nie uraczy heheheh :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby zima była lżejsza to połapie się jeszcze trochę ;p

na zywca trzeba lapac :)

wiec co z tymi karasiami bo nie odpisales mi na poprzedni post :sad:

ja jade jutro na nocke jak bedzie cieplo na 13 bo tam kiedys spore szczupaki lapalem i czasem sandacz sie trafil, sumow niestety nie ma ehahae

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak wy jedziecie na ta 13 ? mam jeszcze taka propozycje co dla niektórych pilcomaniaków zeby zasypac 2 wyrwe i zeby mozna bylo dojechac do dalszych stawów. Wiem ze niektorzy z was znaja ludzi zkopalni i powiedzmy ze skladamy sie po "kilka złotych" dajemy w łape panu na koparce jedzie robi dosłownie 4 ruchy szufla i przejazd zasypany. Co myslicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj od rana łowiliśmy z ojcem na stawie 3d. Dwie wędki na odlegościówkę, jeden bacik i na koniec żywcówka. Ranek nie zapowiadał nic ciekawego, zero brań. Brania na odległościówkę zaczeły się przed 11. Cztery leszcze ok 35-40cm i kilka płoci i wzdręg oraz masa krąpi. Nie złowiliśmy żądnego karasia i lina a podobno ten staw słynie z ładnych karasi i to one były głownym celem naszej wyprawy... Na żywcówkę jedno branie - wyciągłem zmasakrowaną płotkę. Może ktoś polecić staw na Pilcach gdzie można połowić normalne :wink: karasie i liny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze taka propozycje co dla niektórych pilcomaniaków zeby zasypac 2 wyrwe i zeby mozna bylo dojechac do dalszych stawów. Wiem ze niektorzy z was znaja ludzi zkopalni i powiedzmy ze skladamy sie po "kilka złotych" dajemy w łape panu na koparce jedzie robi dosłownie 4 ruchy szufla i przejazd zasypany. Co myslicie

Życzę powodzenia :wink:

Dla mnie ta wyrwa jest na rękę, mam terenówkę i dojeżdżam w każdą dziurę, a weekendowi syfiarze tam nie dojadą.

Dlatego wybacz kol. suhhar, ale ja się nie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem na tej 13 na nocce i jedyne co zlapalem to masa malutkich sandaczy ok 10-25cm. co chwile sie czepialy na male kielbiki z tego sklepu na koncu Kamienca. calkiem wytrzymale te kiełbiska są :) te co zostaly dalej zyja

chcialem zlapac wiekszego szczupacha ale nic z tego niewyszlo :cry:

podobno jest jakis diler w suszce co posiada roznego rodzaju sprzet wedkarski po hurtowej cenie. czy to prawda?

bo tak mi powiedzieli miejscowi wedkarze z rańca jak przybyli na ten wlasnie staw. mowili takze o duzych leszczach pozna jesieniom :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.