Skocz do zawartości
tokarex pontony

Łowisz , wypuszczasz czy zabierasz.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając jeszcze do tego co napisał Iceman, to uważam, że sam ten temat jest w pewien sposób propagowaniem metody C&R. Ktoś kto przejrzy ten wątek i będzie chciał coś napisać (niektórzy mają taką nieodpartą potrzebę zabierania głosu we wszystkich tematach :wink::mrgreen: ), choćby nawet zabierał wszystko co się na haczyku zawiesi to tak przecież nie napisze, bo większość pisze że wypuszcza. To on też napisze że tylko niektóre zabiera a może potem nad wodą się zastanowi, cholera wszyscy większość ryb wypuszczają i ja tak napisałem może tak powinienem zrobić?

Choć by kilku takich a już będzie sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Nigdy nie robiłem niczego pod publikę. Choć nie raz mi już w życiu to zarzucano. Nie rozumiem też wasztch powykrzywianych minek? Czego nie rozumiecie - zwłaszcza Ty artech? Może wyjaśnie jeszcze raz. Mam nadzieję że "pozostali animatorzy haczyk.pl też kiedyś dojżeją do (...) postawy."

aby takie zdjęcia natychmiast usuwać z forum nie bacząc czy jest to nowy czy stary użytkownik forum. Bez zbędnych komentarzy czy kłótni na forum, ewentualnie mała wiadomość na priv z jakiego powodu zdjęcie zostało usunięte. Mam nadzieję, że kiedyś do tego dojdziemy.
Tym bardziej się dziwię że w zasadze powtórzyłem myśl artech-a tyle tylko że personalnym wskazaniem od kogo to zależy. No bo przecież nie ode mnie. Więc co oznazają posty zawierające wyłącznie :???: ?

maniek a jakiej postawy jeszcze innej ode mnie oczekujesz? To jest krytykowanie tego co uważam za złe a nie dla idei czy pod publiczkę. Nie mam na razie innego sposobu aby to zmienić - za to Wy macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja jestem młodym wędkarzem (17lat) i przewaznie lowie ryby dla rozrywki ;) to jest lapie i wypuszczam ale niekiedy jak trafi sie jakis ponad 40cm amur to musze go zabrac bo uwielbiam to rybe z patelni ;] np. wczoraj zlowilem 5 amurkow 2 ponad 40cm lina 30cm i 2 karasie okolo 30 cm i chociaz wiem ze byly wymiarowe zostawilem sobie tylko dwa najwieksze okazy :) a co do lapie czy wypuszczam to 80% wypuszczam zabieram tylko te ktore lubie i nie moge im sie oprzec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
dałem jej grzecznie w pałe

Jak ktoś jeszcze na forum mi napisze że jak jedzie na ryby nie nastawia się nigdy dużego szczupaka to odeślę go do wiesławeka. Przecież duży szczupak to martwy szczupak. Gratulacje :???: Tak trzymaj, spektakularne osiągnięcie - "no przecież miał prawo" :roll::evil::evil: A rozumek??????? Nie zaświtało Ci - "Co ja robię? Po co?"

RATUJ SZCZUPAKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ja tu się wtrące.

To jest temat " Jak było na rybach" a wy tu się już przez 3 strony kłócicie. Wiesławek zrobił jak chciał, zresztą ja bym zrobił podobnie. Moja ryba i robie z nią co chce. Podejrzewam, że większość z Was zrobilaby tak samo, ale jako, że wszyscy chcą pokazać, że " co złego to nie oni" karcą Wiesławka za to co zrobił. Ludzie, opamiętajcie się. Zresztą jedna ryba, jeden szczupak różnicy nie robi. Może w ogóle przestańmy na tę rybę polować, co ? Dyskusja na ten temat nie ma sensu ( zaraz się Tomaszek wtrąci i będzie jescze większy syf), także, wracajcie do tematu, bo od tego, co Wy tutaj próbujecie uskuteczniać, sa inne tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem jej grzecznie w pałe

Jak ktoś jeszcze na forum mi napisze że jak jedzie na ryby nie nastawia się nigdy dużego szczupaka to odeślę go do wiesławeka. Przecież duży szczupak to martwy szczupak. Gratulacje :???: Tak trzymaj, spektakularne osiągnięcie - "no przecież miał prawo" :roll::evil::evil: A rozumek??????? Nie zaświtało Ci - "Co ja robię? Po co?"

RATUJ SZCZUPAKA

Tomaszek życzę ci żebyś wypuścił tyle dużych szczupaków jak również innych ryb w swoim wędkarskim życiu co ja i na tym zakończę temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że większość z Was zrobilaby tak samo, ale jako, że wszyscy chcą pokazać, że " co złego to nie oni"
Magnum hamuj troszkę :evil:
Zresztą jedna ryba, jeden szczupak różnicy nie robi.
a jak wszyscy użytkownicy forum zabiorą po jednym, nie robiącym różnicy szczupaku, to ile ich będzie??
Dyskusja na ten temat nie ma sensu ( zaraz się Tomaszek wtrąci i będzie jescze większy syf), także, wracajcie do tematu, bo od tego, co Wy tutaj próbujecie uskuteczniać, sa inne tematy.
a jak masz pisać takie rzeczy to może się zastanów najpierw i nic nie pisz.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliśmy sobie z teściem przetarcie jak na zawodach. :twisted: Efektem było 100 a może więcej płotek :shock: większość niestety była zbyt duża na żywca. .......Ich miny jak teściu wyjął siatkę z wody- bezcenne :lol::lol::lol:

Tomek mam pytanie ? Robisz zapasy na zimę ? Większą zamrażarkę kupiłeś ?

Czy może ryby wypuściłeś na końcu do wody ?

Ciekawe ile ich padło po takiej akcji ....................

Wiem o czym pisze bo niejeden raz widziałem walające się przy brzegu rybie trupy , mniejsze i większe wypuszczone po zawodach wędkarskich . Które wcześniej szamotały sie w siatkach po 3-4 godziny w czasie gdy łowca walczył o każdy gram rybiego mięsa .

Sory ,że się zawiodłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek mam pytanie ? Robisz zapasy na zimę ? Większą zamrażarkę kupiłeś ?

Panowie czytajcie uwazniej :roll: polecam pierwsze zdanie Tomka postu w ktorym pisal ze lapal przynenty

Zreszta jak poszperacie na forum to pisal ze u niego najlepsza na trupka jest plotka tylko na swoim lowisku jej praktycznie nie moze zlapac

A poza tym mniej agresji i wiecej szacunku dla innych forumowiczow bym proponowal bo powoli ilosc klotni zaczyna byc za duza

I atmosfera siada a to nie o to chyba chodzi

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESSOX każdy ma inny pogląd na takie sprawy. Jedni kochają zawody i to nie za nagrody czy zaszczyt za miejsca tylko... no właśnie nie da się napisać :mrgreen:

A co do siatek - to chyba nie widziałeś porządnej :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek mam pytanie ? Robisz zapasy na zimę ? Większą zamrażarkę kupiłeś ?

Czy może ryby wypuściłeś na końcu do wody ?

Ciekawe ile ich padło po takiej akcji ....................

Wiem o czym pisze bo niejeden raz widziałem walające się przy brzegu rybie trupy , mniejsze i większe wypuszczone po zawodach wędkarskich . Które wcześniej szamotały sie w siatkach po 3-4 godziny w czasie gdy łowca walczył o każdy gram rybiego mięsa .

Sory ,że się zawiodłem

Odpowiadam-

pyt 1. tak,

pyt. 2 - nie,

pyt 3. - nie,

pyt. 4. wszystkie które zjadł mój teść oraz bodajże 4 które padły w pojemnikach w domu mimo natleniacza (te są zamrożone)

reszta kwestii- nie jechaliśmy z nastawieniem "no to kto więcej złowi". Napisałem "jak na zawodach" ponieważ tak dobrze brały. Zacytuję Wiesławka- życzę Ci (i Radkowi też :wink: ) tyle sztuk wypuszczonej białej ryby ile ja wypuściłem choćby w tym roku :wink:

I proponuję mniej nerwów a więcej relaksu nad wodą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.