Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Grand Prix haczyk.pl 2014- bieżąca dyskusja


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

tomek1, ale kosiory te medale. Postarałeś się :wink:

Bez przesady- chciałoby się jeszcze coś lepszego, ale krok po kroku- dojdziemy do odpowiedniego prestiżu imprezy. :wink:

Jak zdarzało mi się startować w zawodach, to z reguły przedmiotem pożądania były dla mnie tego typu rzeczy- puchar, medal itp. Nagrody rzeczowe są fajne, ale najcenniejsze są dla mnie te unikalne, choćby najprostsze pamiątki. Dlatego w każdej turze będzie tego typu nagroda dla najlepszych. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 275
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

DAWID, jeżeli masz na myśli punkty zdobyte przez kolegę przemlinek, ja widzę 4 zgłoszone ryby a nie dwie.

Być może po tej edycji wychwycimy jeszcze drobne niedociągnięcia, ale moim zdaniem obecne Grand Prix jest dużo bardziej sprawiedliwe od poprzednich edycji.

Nie można też zapominać o bonusie za różnorodność- każda pierwsza zgłoszona ryba z kolejnego złowionego gatunku to potężna bonifikata punktowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie chcę sie czepiać, ale wydaje mi sie że ostatnie zgloszenie- to przed moim; lina i okonia zostało pomylone, taki chiński błąd o 10 cm zarówno lin jak i okoń pewnie źle sie komus wpisało- oczywiście moge sie mylić, ale nich szanowna komisja zwróci na to uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę sie czepiać, ale wydaje mi sie że ostatnie zgloszenie- to przed moim; lina i okonia zostało pomylone, taki chiński błąd o 10 cm zarówno lin jak i okoń pewnie źle sie komus wpisało- oczywiście moge sie mylić, ale nich szanowna komisja zwróci na to uwagę.

Zakładam, że zgłaszający się nie pomylił- tym bardziej, że podał 38,3 cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężko cokolwiek patrząc na te zdjęcia udowodnić. Moim zdaniem jednak ryby są znacznie mniejsze niż zadeklarowano. Linek 43cm to już mały kaban, a ten na zdjęciu przypomina chudą trzydziestkę.

Okonia najlepiej skwitował maniek72.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna zmiana techniczna w regulaminie Grand Prix haczyk.pl:

Zdjęcia należy umieścić w Galerii haczyk.pl. Zgłoszenia ze zdjęciami umieszczonymi na zewnętrznych serwerach nie będą akceptowane.

Już pojawiają się problemy ze znikającymi fotkami (Maniek72 proszę o kontakt w sprawie zdjęć Twoich karasi), dlatego umieszczenie zdjęć dokumentujących zgłoszenie w naszej galerii jest od teraz obowiązkowe. To gwarantuje nam "kompletność dokumentacji konkursowej". :wink:

Zachęcam również do korzystania z galerii przy dokumentowaniu relacji z połowów w temacie "Jak dziś było na rybach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
- Nagrody. O tych rzeczowych będę informował podczas trwania konkursu, ale jedna rzecz będzie nowa- pierwsze trzy miejsca w klasyfikacji generalnej Grand Prix będą uhonorowane okolicznościowymi Pucharami haczyk.pl :twisted::cool:

Puchary czekają na zwycięzców klasyfikacji generalnej. :wink:

normal_IMG_0035.JPG

Zostały dwa tygodnie do końca pierwszej tury. Rywalizacja jest zażarta a nagrodami jak wiadomo są okolicznościowe medale :cool:

normal_medale_1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mam juz tych zdjęć, ale generalnie u mnie wciąż biorą, więc mogę nałowić (sfotografować) nowych- możecie tamte usunąć- nie ma problemu.

Zgłoszenie zostało zakwalifikowane, więc jest ważne. Miałem na myśli umieszczenie zdjęć w naszej galerii, bo myślałem że masz kłopot z serwisem hostingowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odnosze wrazenie, ze grand prix jest zdominowane przez lowiacych stacjonarnie. Nie wiem jak sprawa wygladala w poprzednich edycjach bo na forum jestem od niedawna oraz czy sytuacja ulegnie zmianie w kolejnych turach. Ale poki co wedkarze lowiacy spinningiem po prostu nie maja szans :) czy nie mysleliscie na oddzieleniu tej metody i stworzenia osobnej punktacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poki co wedkarze lowiacy spinningiem po prostu nie maja szans :) czy nie mysleliscie na oddzieleniu tej metody i stworzenia osobnej punktacji?

Dlaczego nie mają szans? Wiosną można ładnie punktować pstrągami, kleniami, jaziami... Później wszystkimi innymi drapieżnikami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam to tylko na podstawie punktacji. Przewaga pierwszej trojki nad lowiacym na spinning dawidem jest spora. Jak wczesniej napisalem nie wiem jak sprawa bedzie wygladac dalej i jak bylo w poprzednich latach. Byc moze sie myle, ale wydaje mi sie ze nalapanie kilku ryb z neconej miejscowki jest bardziej prawdopodobne niz kilku ryb chodzac ze spinningiem. Ale zobaczymy jak bedzie dalej :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze sie myle, ale wydaje mi sie ze nalapanie kilku ryb z neconej miejscowki jest bardziej prawdopodobne niz kilku ryb chodzac ze spinningiem. Ale zobaczymy jak bedzie dalej

Zapraszam do wzięcia udziału w Grand Prix!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo ja też od pierwszego maja przede wszystkim spining- inne metody okazjonalnie- mieszkam przy nizinnej rzece, na której kleniojazie na spin nie biorą, ale za to szczupaki, bolenie.... :grin: W drugiej turze spinningiści będą rozdawać karty. :smile:

Ps. Miałem już kilka linków, ale jakoś szkoda mi tego x5 żeby czterdziestaka wstawiać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Miałem już kilka linków, ale jakoś szkoda mi tego x5 żeby czterdziestaka wstawiać :lol:

Bardzo się cieszę, że nowe zasady nadały rywalizacji rumieńców. :grin:

Warto też wspomnieć, że do samego końca warto zgłaszać ryby, aby zająć jak najwyższe miejsce w turze. W końcowej klasyfikacji liczą się małe punkty zdobyte we wszystkich turach.

Muszę przyznać, że poziom jest naprawdę wysoki. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.