Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co wy na to?


Jogurt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W prawdzie nie jestem szczególnie aktywnym "pisarzem" na forum ale czytam je regularnie. Pomyślałem że fajnie by było porozmawiac sobie o naszych rybkach nad jakąś wodą. Połowić oczywiscie w sympatycznym towarzystwie i odpocząć od codziennosci :razz:

Rozmowy na ten temat warto rozpocząć juz teraz bo niektórzy musza planowac ew urlop na początku roku wiec na sama decyzję co do terminu i lokalizacji spotkania mamy całe 2 miesiace. Napiszcie czy macie jakies propozycje lokalizacji w których byłaby dostępna odpowiednia "woda", baza noclegowa, gastronomia i sklep z napojami wyskokowymi :mrgreen:

Ja osobiscie zaproponowałbym Jezioro Wielewskie i jego okolice (woj. Pomorskie)

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=1378

Woda ta nie nalezy do PZW przez co mają szanse w niej łowic ludzie "niezrzeszeni" (do których sam sie zaliczam :razz: )

Co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak myślę, to mnie głowa boli ... barrrrrrrrrrdzo :lol::lol::lol:

Ale jestem ZA. Co prawda termin jeszcze odległy, ale ... planowac należy.

Znam to jeziorko z czasów młodości z obozów żeglarskich. Super okolica, cisza i las w koło. I ukleje jak smoki a okonie łowiło się na goły złoty haczyk, byleby się ruszał. Tak było kiedyś, a teraz ... hmmm, warto sprawdzić :cool:

Tylko, że ... byleby się to nie skończyło jak ostatni zlot ... bez udziału głównego prowodyra ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem ZA. Co prawda termin jeszcze odległy, ale ... planowac należy.
Warto się przymierzyć. Obawiam się tylko, że ze względu na dużą odległość do przejechania znowu wielu ludzi się nie zdecyduje :sad:

Idealna byłaby jakaś lokalizacja w centralnej Polsce, tak żeby każdy miał w miarę blisko. Druga sprawa to ustanowienie "kierownika projektu" który będzie czuwał nad sprawami organizacyjnymi (noclegi, rozpoznanie terenu itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej ZA!!!!!!!

Tylko ten termin tak jak mówicie troche wcześniej bo ja niestety musze w przybliżeniu określić swój urlop w pracy.

A co na to żeby wybrać się całymi rodzinkami z dzieciakami. Żonki z dziećmi a my z rybkami ??? heh ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie jest to potrzebne bo z tego co widze wielu ludzi można powiedzieć że z tego forum zna się już dość dobrze (nie mówie o sobie bo sam forumowiczem jestem od niedawna), tylko dobrze by było np. zrobić kilka zlotów w różnych miejscach polski żeby więcej ludzi mogło pojechać na coś takiego...

Ale tą decyzje pozostawiam bardziej doświadczonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kierownika projektu" który będzie czuwał nad sprawami organizacyjnymi (noclegi, rozpoznanie terenu itp.).

Moim skromnym zdaniem, kierownictwo i nadzór nad projektem przyszłorocznego zlotu należy powierzyć Tomikowi i jego pomocnikom :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, a planowanie na kilka m-cy wczesniej jest ok (urlopy itp...). Pomysł respect04 mi sie podoba (kilka zlotow w rożnych miejscach). Sam też jestem forumowiczem od niedawna, widzę rownież że cały czas dochodzą nowi :grin: Także fajnie byłoby się spotkac gdzieś nad wodą, powymieniac spostrzeżeniami, wypic po brosiu :lol: itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. zrobić kilka zlotów w różnych miejscach polski żeby więcej ludzi mogło pojechać na coś takiego...
Pomysł respect04 mi sie podoba (kilka zlotow w rożnych miejscach).

Panowie w kilku miejscach i terminach mogą się odbywać spotkania lokalne, a ZLOT ogólnopolski haczyk.pl jest jeden i w jednym miejscu :!: dla wszystkich - takie jest zadanie zlotu aby forumowicze z różnych regionów Polski mogli się poznać w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz

I ja bym się pisał na taki wyjazd. Istotne jest rzeczywiście planowanie z wyprzedzeniem. I również byłbym za pomysłem spotkania w centrum Polski. Jezioro Wielewskie? Brzmi interesująco! :cool: Póki co się na to piszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak teraz to wszyscy deklarują chęć ale jak co do czego ,no nie konicze tego zdania.Po pierwsze ważne -Data zlotu i tu jak się ustali to koniec na amen nawet billaden nie zmieni.Dobrze by było mieć z pół roku czasu aby każdy miał możliwości zarezerwowania tego terminu dla siebie. Po drugie miejsce tu widze niestety kłopot bo karzdy będzie chciał jak najbliżej a tego się nieda chyba że wybierzemy punkt centralny i co będzie najbliżej ,tylko się zastanawiam nad jednym jak woda będzie do kitu [czyt .bezrybna ] to zostanie nam tylko ognisko i coś do ogniska.A sumie może i to lepiej.A po trzecie to faktycznie kogoś trzeba było by zrobić kierownikiem zlotu ,aby miał piecze nad całą imprezą ,Ale najważniejsze czy będą faktycznie chętni ,ale tak bez bajeru oby nie wyszło to jak w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wyszło w tym roku, ale zdaje się że się jednak spotkaliście - niektórzy przynajmniej?

Ja raczej optowałbym za spotkaniem w miejscu atrakcyjnym, fajnym, ciekawym, niespotykanym, ekskluzywnym itp itd a nie byle bliżej.

Co do terminu to z góry mówię że ja decyzję wolę podejmować na bieżąca z horyzontem czasu około 10 dni bo naprawdę nie podejmuje się przewidzieć co będzie i gdzie będę za pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II Oficjalny Zlot Sympatyków haczyk.pl :cool: zapewne odbędzie się w następnym roku, zapewne termin jak i miejsce zostanie ustalone "odgórnie", zapewnie również na tyle wcześniej, żeby sobie zarezerwować termin, przygotować komunikację itp. A przede wszystkim tym razem zostaniemy zmobilizowani opłatą "rezerwacyjną" :cool:

Tak więc mamy sporo czasu na kompromis i myślę, że docelowo to nie miejsce będzie decydowało czy ktoś przyjedzie, czy nie :mrgreen:

A póki co zachecam do korzystania i rozwoju poniższych tematów:

Umawialnia na ryby

KOLEDZY z HACZYKA na żywo

A nowym użytkownikom, polecam poczytać o pierwszym zlocie:

ZLOT - Bieszczady POLAŃCZYK nad Zalewem Solińskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najważniejsze czy będą faktycznie chętni ,ale tak bez bajeru oby nie wyszło to jak w tym roku.

Maniek zauważ, że forum jest w zupełnie w innym punkcie niż pół roku temu. Jak zawitałem na Haczyka (maj tego roku) forum miało połowę dzisiejszych użytkowników a i aktywność była sporo mniejsza. Dzisiaj ludzie już nieźle się znają i lubią, więc zlot zapowiada się naprawdę ciekawie :razz: Powinno być sporo ludzi :wink:

termin jak i miejsce zostanie ustalone "odgórnie", zapewnie również na tyle wcześniej, żeby sobie zarezerwować termin, przygotować komunikację

No to mamy kierownika projektu :cool: Zdradź przynajmniej co kombinujesz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja bym byl tez za zlotem w centralnej Polsce co nie znaczy ze w centralnej Polsce nie mozna znalezc jakis ciekawych miejsc

Dlaczego centralnej bo bedzie w miare sprawiedliwie bo jakos nie wyobrazam sobie aby sprawiedliwie bylo np w Szczecinie czy Rzeszowie :cool: bez urazy oczywiscie dla tych miast - chodzi tylko o polozenie i odleglosci

Ewentualnie dobrym pomyslem wydaje mi sie propozycja Tomaszka aby spotkac sie nad morzem - mysle ze daloby sie zaplanowac wczesniej urlop :smile:

To ze zlot mialby sie odbyc chyba nikt nie watpi

A co do regionalnych to chyba bardziej jakies takie spotkania :cool:

Jak na spotkania to ja sie pisze na takie gdzies w okolicach Torunia i Leszna :cool: (w Toruniu moge nawet zajac sie organizowaniem itp)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Tak teraz każdy będzie pisał swoje miejscowości :lol: Czy młodsi użytkownikowie też są mile widziaani na zlocie - oczywiście z rodzicami :?::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz każdy będzie pisał swoje miejscowości :lol:

Wcale nie bo jak widzisz wymienilem dosc odlegla miejscowosc od swojej a dosc blisko lub w rosadnych granicach lezaca od twojej :smile:

Czy młodsi użytkownikowie też są mile widziaani na zlocie - oczywiście z rodzicami :?::cool:

A dlaczego nie??

Zadales conajmniej dziwne pytanie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.