Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co wy na to?


Jogurt

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Tak teraz każdy będzie pisał swoje miejscowości :lol: Czy młodsi użytkownikowie też są mile widziaani na zlocie - oczywiście z rodzicami :?::cool:

Wobler ty sie nie martw - moge przyjechac z synem on tez ma 14 i nezlego świra na punkcie ryb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Wobler ty sie nie martw - moge przyjechac z synem on tez ma 14 i nezlego świra na punkcie ryb

To tak jak ja :mrgreen: Tylko jeszzcze nie wiem czy przyjade. Jak nie będzie daleko to raczej przyjade. A jest już planowana data, albo miesiąc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Tata się zgodził. Mogę pojechać na zlot z tatą w promieniu 150km. od Trzciela inaczej mówiąc około 100km. od Zielonej Góry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bym dzisiaj napisał, że będzie to jakieś jezioro na Mazurach, w dniach np: 10 - 12 Sierpnia 2007 to będziecie pewni czy wam pasuje, czy nie ? i do tego czasu nic wam się nie odmieni?

Bo ja bym sobie nie gwarantował.

Oczywiście na dzień, tydzień, wcześniej też coś może wypaść, ale po co planować taki zlot co do miejsca i dni na ponad pół roku wcześniej. Na dzien dzisiejszy wystarczy, że chcemy się spotkać :cool:

Tak, więc myślę, że konkretne miejsce i termin można spokojnie ustalić na wiosnę, 1-2 miesiące przed zlotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-2 miesiące przed zlotem.

To u mnie odpada i wiem że nie tylko mnie , ja niestety musze planować na pół roku z góry ,co do terminu to rezerwacje robie w okolicach 15 sierpnia wekend wcześniej lub póżniej nie gra roli ,tak samo miejsce ,no prawie nie gra roli bo Alaska odpada :mrgreen: .Myślałem też nad spotkaniem regionalnym np. dolno-górnoślązakami gdzieś np. i tu pomyślałem o Turawie i czerwcowych sandaczach na kogutka ,ale dziś już wiem że czerwiec odpada i to cały ,dlatego nic nie pisze i nie planuje na czerwiec .Ale jesieni mam obcykaną i jak sprawdze co i jak to sprubóje zorganizować zlot ślązaków i nie tylko ,ale to będzie w przyszłości także wiele może się jeszcze zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bym dzisiaj napisał, że będzie to jakieś jezioro na Mazurach, w dniach np: 10 - 12 Sierpnia 2007 ...

Tomik, to na Mazurach są jeszcze ryby? Myślałem, że motorówki, jachty i skutery warszawiaków wypłoszyły już wszystkie. W zeszłym roku byłem w Giżycku i wróciłem przerażony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Tylko, że ... byleby się to nie skończyło jak ostatni zlot ... bez udziału głównego prowodyra

osz... Ty... :lol:

Ja nic nie mówię, bo potem znowu będzie, że kicha...

Aczkolwiek bardzo chętnie :D

a może ktoś coś planuje na długi weekend majowy? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.