Skocz do zawartości
tokarex pontony

UŚMIECHNIĘTE SERDUSZKA


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bogdan39

Miał być temat oczym innym ale ze wnet swieta tak tak czas pędzi szybko.

Nie wiem jakoś cieżko mi sie zabrac no ale dam na wygasniecie.

Meritum sprawy.

Tak sobie pomyslałem jest nas ponad tysiac ludzisk razy 10 zł = duzo duzo usmiechów w domu dziecka.

Czy nie moglibysmy zebrać sie na paczuszki dla jakiegos wybranego domu dziecka.W kazdym wiekszym miescie jest taki dom.

Albo dla hospicjum

Toby przerosło wszystko czego do tej pory dokonalismy.

Jedna negatywna opinia i kasuję temat.

Powiem szczerze ze na innym forum nie odwazyłbym sie na taki temat.

Daje pod rozwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

bogdan i tu się powtórzę :mrgreen: po poprzednikach :grin:

wiedziałem że to twój temat :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

nie ma sprawy na mnie możesz liczyć :grin:

wyszukaj jakiś dom dziecka w swoim regionie,

a, dlaczego w twoim, tak myślę że będzie ci łatwiej nawiązać kontakt, i bez zbędnych pośredników itp. po prostu dajesz namiar i to wszystko :grin:

podaj jego numer konta na forum

oraz hasło na które moglibyśmy wpłacać pięniążki :grin:

tylko się pośpiesz, tuż, tuż grudzień no i święta, :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko upewnijcie się że wasza kasa pójdzie na uśmiechnięte serduszka a nie zostanie rozdysponowana na cele administracyjne - oczywiście przez administracje :evil: Powiem szczerze że z odruchów dobroczynnych zostałem już kilkukrotnie oduczony. Wyznaję zasadę że wspomagać należy bezpośrednio tych na których nam zależy. Sprawdzajcie dobrza na co i na kogo wpłacacie. bogdan39, to szczera rada bo ja już się o tym nie raz przekonałem jak działają różne zbiurki i inne. Podpowiem tylko że z każdej takiej akcji powinno być opublikowane rozliczenie. Np. w ogólnopolskiej gazecie. Już po reakcji na pytanie gdzie publikowane sa rozliczenia można wiele wywnioskować z kim ma się do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko upewnijcie się że wasza kasa pójdzie na uśmiechnięte serduszka a nie zostanie rozdysponowana na cele administracyjne - oczywiście przez administracje :evil: Powiem szczerze że z odruchów dobroczynnych zostałem już kilkukrotnie oduczony. Wyznaję zasadę że wspomagać należy bezpośrednio tych na których nam zależy. Sprawdzajcie dobrza na co i na kogo wpłacacie.

I tu popieram w 100% Dlaczego??

Ponieważ kiedyś (Ho ho ho) byłam przewodniczącą Szkolnego Koła PCK i uwierzcie mi, że te naście lat temu już były niesamowite przekręty jeżeli chodzi o wpłaty pieniężne - dotyczy właśnie administrację. Pomyslmy czego tym dzieciakom brakuje naprawdę? Może Dom Dziecka w okolicach Bogdana39 ma problemy finansowe z artykułami szkolnymi, książkami, zeszytami itp., może nie mogą dofinansować zajęć poza szkolnych by "te" nie błąkały się bezczynnie, może gry lub programy edukacyjne (może mają jakiegoś kompa na świetlicy), odzież czy nawet głupie (dla nas) sanki czy inny sprzęt rekreacyjny.

Nie kupimy ich miłości, nie damy kieszonkowego, ale sądzę, że powinnismy wybrać taki Dom Dziecka, który boryka się z pewnymi problemami, w których możemy im troszkę pomóc. Uwierzcie mi, taki dzieciak potwornie cieszy się z paczki przyniesionej przez obcych ludzi, z paczki dzięki której uśmiecha się, a nie za przeproszeniem podciera sobie tyłek za pieniądze, którymi dysponuje administracja.

Widziałam te uśmiechy na własne oczy, jako jeszcze nastolatka było to coś wspaniałego, gdy te dzieciaczki, starsze czy młodsze dostały prezent, nawet ten symboliczny :wink:

Pozdrawiam gorąco i zapraszam do przemyśleń :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli mój pomysł jest ok, a mam nadzieję, że jest bo pieniądzę przez nas zebrane możemy przeznaczyć na określony cel, oczywiście dzięki informacjom od Domów Dziecka, a nie dać do dyspozycji właśnie administracji, która de facto nie wiadomo jaką część przeznaczy aby zaspokoić potrzeby dzieciaków.

Odnosnie pierwszych mych słów: jeżeli mój pomysł jest ok, to proszę wyszukać najbardziej potrzebującego Domu Dziecka nie w pieniążki, ale konkretnie w potrzeby rzeczowe, o których pisałam wyżej.

Mam nadzieję, że pomysł Bogdana39 się uda i życzę najszczerszego powodzenia.

Pozdrawiam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie

Pytanko mam bo pomysl szczytny

Otoz jesli dobrze zrozumialem to Bogus pisal o paczkach Swiatecznych?

Wiec jesli zebrala by sie jakas kwota to sami (nasz przedstawiciel) moglby kupic takie paczki i zawiezc dzieciakom konkretne rzeczy - nie wiem obojetne juz co bo zalezalo by to od potrzeb zeszyty ksiazki zabawki slodycze

Wtedy chyba nie poszlo by nic na administracje tak jak piszecie

Trzeba by bylo ustalic tylko region kraju dom dziecka itp

Aby nie mieszac to prosze zuwazyc ze jest juz konto haczykowe i tam z odpowiednim dopiskiem mozna by bylo wplacac kase ze jest przeznaczona na ta akcje (wplaty tak jak pisal Tomik bez zadnych prowizji w kazdej placowce PKO BP to ten bank ze skarbonka :wink: ) na koniec terminu najwyzej Tomik by podeslal je do kogos kto mialby zajac sie zakupem paczek

Trzeba by bylo sie decydowac tak aby do polowy listopada zapadla decyzja i wtedy zaczac zbierac pieniazki

Mi pomysl jak najbardziej sie podoba

Szczerze to uwazam po tym co pisal wczesniej na forum Bogdan ze pomoc taka powinien dostac dom dziecka z poludniowo wschodniej Polski

Mam nadzieje ze na pisaniu sie nie skonczy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Ja też jestem ZA. A może by za zebrane pieniądze kupić samemu jakieś zabawki czy coś w tym stylu i zanieść to do domu dziecka?

Nie wiem jak zrobić żeby było najlepiej. Jestem szczerze za.

Czekam na dalszy ciąg wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz

Oczywiście jestem ZA! Pomysł niezwykle szlachetny. Jednak wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie rozwiązanie zaproponowane przez P. Jeżeli każdy na swój sposób chciałby zrobić zakupy to pojawiłyby się dodatkowe opłaty w formie przesyłki do naszego przedstawiciela. Dletego uważam, że najlepiej wpłacić pieniądze na istniejące już konto Haczyk.pl z odpowiednim dopiskiem, a ten, kto podejmie się zrobienia zakupów niech te pieniądze wyda na jakieś paczki i zaniesie dzieciakom. Myślę też, że trzeba najpierw zrobić mały rekonesans w stylu: co jest tym dzieciom najbardziej potrzebne, w jakim są wieku, itp. Chodzi o to, żeby dobrać podarunki odpowiednie do potrzeb danych dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Musze sie odniesc do dwuch wypowiedzi.

Tomaszek jestes za czy przeciw

.

Ten pomysł jest odemnie i administracja nic ztym niema.

Jesli zas chodzi o pieniadze to 100% miało by isć na dzieci.

Mówicie o jakichś machlojkach predzej szlag by mnie trafił jesli bym wział złotówke.

Ale pokoleji myslałem tak zeby stworzyć konto [TOMIK JUŻ MA} i tam wpłacić pieniażki nastepnie za cała kase kupujemy prezenty.

Jak sprawdzić czy wszystka kasa poszła na dom dziecka.

Ano w prosty sposób ci co wysłali wysyłaja wiadomosć do trzech osób na pw .

Trzech osób wybranych przez was.

czyli każdy kto wpłacił wysyła wiadomosć wpłaciłem i ile z tymze w kazdy dzien przyjmowała by te zgłoszenia inna osoba puzniej sumujemy i sprawdzamy.

Mogło by to być 7 osób i kazda przyjmuje w jeden dzień w tygodniu.

Dochodze tez do wniosku ze najlepiej było by dac kase, bo przy kupnie podarunków powiecie ze mogłaby sie wytworzyc luka.

I słusznie.

Rozumiem tez niektóre głosy[trochę ochłonołem] wkońcu to wasza kasa.

Macie jeszcze duzo czasu umnie domów dziecka niema.

Stańcie chociaż raz na wysokości zadaniai pokażcie co jestescie warci.

Daje ten temat bezterminowo jesli nie wypali bedzie ocena moralna nas wszystkich zabierajacych w nim głos.

Musze jeszcze cos dopisac pojawia sie ostatni czasy czesto słowo administracja jakos odlegli od nas i naszych spraw moze przybliza swoje wizerunki.

Kto to jest TOMIK wiemy .

A cała reszta?

Oj to wybierzmy zaufana osobe z ludu niech utworzy konto i tam wpłacmy niech go kontroluja osoby blisko mieszkajace.oczywiscie z haczyka.

Jesli akcja sie przedłuzy to mozna dać po nowym roku kazda chwila jest dobra.

Niepozostaje mi nic jak tylko przeprosic za błędy ale pisałem przy strasznej burzy muzgu.

Niepozostaje mi nic innego jak patrzec na los tego tematu.

Mała prosba MADI troche cie skrzywdziłem na poczatku tego tematu ale teraz chce ci to wynagrodzic.

Jako kobieta wiesz co dzieciom potrzeba czy mogłabyś poprowadzic i przeprowadzic ten zamysł do końca.

A jesli wystarczyło by kasy to moze TOMASZEK doradziłby jaki komputer kupic[taka mała sugestia]

Moze tym sposobem zdobedziemy nowych fanów.

Tyle z mojej strony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zas chodzi o pieniadze to 100% miało by isć na dzieci.

Mówicie o jakichś machlojkach predzej szlag by mnie trafił jesli bym wział złotówke.

Nie o to chodziło Bogdan, że ty skręcisz ta kasę- nikomu to na pewno nie przyszło do głowy :???: Wszyscy się martwili, że wpłacą pieniądze, które później dyrektor domu dziecka wyda np. na opłatę za prąd i dzieciaki nic na tym nie skorzystają bezpośrednio:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz

Boguś ale chyba nie zrozumiałeś o co im chodzi. Tu chodzi o administrację domów dziecka, podatek od darowizny (choć na taką kwotę nie jest to rzecz wielka - w tym przypadku nawet by zdaje się nie obowiązywał) czy nawet dyrekcję domu dziecka. Takie osoby w wypadku darowizny pieniężnej mogłyby za te pieniądze pospłacać w najlepszym wypadku zaległe rachunki za wyżywienie czy prąd w domu dziecka. W najgorszym - przywłaszczyć sobie całą gotówkę. Pod tym względem prezenty są bezpieczniejsze, a i pomija się sporo formalności i prezenty mogą trafić prosto do dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj numer konta i jest gut :grin:

w waszym regionie masz kntakt , a choćby z ESOXEM , i mysle ze znajdziesz odpowiedni adres upatrzonego przez siebie domu dziecka, i w tym przypadku będzie wam łatwiej takie sprawy załatwić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Bardzo przepraszam faktycznie zle zrozumiałem.

Prosze o wybaczenie.

Niemozna robic nic na łapu capu byłby i essox i witja i szogun troche ma daleko ale szczery z niego chłop.

Ale powtarzam ale powolutku narazie wypowiada sie garstka czekamy na rekiny.

Chciałbym zeby MADI dokonała analizy, wydusiła esensje i powiedziała jak to widzi,oraz cała reszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz
Bardzo przepraszam faktycznie zle zrozumiałem.

Prosze o wybaczenie.

Ależ Boguś przecież my się wcale nie gniewamy! :grin: Przecież nic się nie dzieje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie ja mam zaufanie do Tomika i Bogdana

Jesli jednak beda chcieli sie rozliczyc (jesli akcja dojdzie do skutku) to przy wplatach na istniejace konto Tomik ma je w Inteligo (konto internetowe) i moze zrobic zrzut ekranu z wplatami (dlatego radzilem aby bylo to konto internetowe) malo tego jesli bedziecie sobie zyczyc to mysle ze raz na jakis czas moze zamiescic na forum informacje o tym kto wplacil i ile

Co do pozostalej czesci to zgadzam sie w pelni ze paczki sa najlepsze trzeba by bylo tylko popatrzec co w nie wlozyc tak aby tym dzieciom faktycznie pomoc w jak najlepszy sposob (czyli znwu sie z wami zgadzam)

Jesli akcja ruszy prosilbym aby Tomik dodal sporej wielkosci informacje na gorze forum i na stronie haczyk.pl

Warto by sie bylo zastanowic czy nie da rady np nie poszukac jeszcze kogos oprocz nas kto by wspomogl dzieci

Wyznaczmy sobie tez jakis termin podjecia decyzji co z akcja bo jak bedziemy tak czekac az wszyscy uzytkownicy forum sie wypowiedza to nic z tego nie bedzie

Tyle poki co

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Dokładnie tak szanowny P tak jak mówisz potrzebujemy reklamy na portalu z zamieszczeniem numeru konta.

Powiem tak jesli najwiekszy sceptyk na tym forum TOMASZEK jest za to musimy wyjsć zwyciesko.

A wiec tak pokolei.

Zgadzam sie z P musi być konto internetowe[ja niemam zieponego pojecia oco biega .

Andi szukaj dom dziecka w swoim terenie.

TOMIK SZOGUN MANIEK ARTECH prosze o wsparcie

Prosze dajcie z siebie wszystko.

Niewiem czy muj pomysł jest dziewiczy ale niewydaje mi sie aby na innych bufoniastych forach ruszyli w tym kierunku.

Bartosz trzymaj reke na pulsie .

Jesli tego dokonamy po nowym roku bedziemy mieli najpiekniejsza strone tytułowa portalu z iloscia obdarowanych serduszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam a TY co ,ograniczysz się tylko do pisania.Rozdzieliłeś po wszystkich ale coś chyba sobie zostawisz.No niestety te bufoniaste fora ,trza przyznać są pod tym względem daleko z przodu.Oni nie tylko robią zrzutke na mikołajki ale też jeżdzą z darami do domu dziecka .Teraz zapytam Bogdan czy ty pojechałbyś z darami do domu dziecka.?Bo jak narazie tylko deklaracje wpłaty a nikt nie napisał że angażowałby się tak do konica ,wydaje mi się że to tak nie dokonica przemyślałeś boguś ,owszem datek na dom słuszny cel ,ale czy to nie wymówka że się jest w porządku,bo się dało jakiś grosz .Prosze bardzo moge wam znależci taki dom dziecka i to z wędkarską tradycją tylko pytam jaki jesteście wkład wnieści i nie tylko o finanse mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

No wreszcie pierwszy rekinek :lol::lol:

MANIUŚ CO Sadzisz.

WESprzyj akcje stary druhu bo pomrzemy marnie. :lol:

Spije radosc z ust dzieci obdarowanych słowami dziekujemy.

Manius jestes za czy przeciw :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.