Skocz do zawartości
tokarex pontony

UŚMIECHNIĘTE SERDUSZKA


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Madi ale niema sie tym kto zajac.

To co zrobimy z kasa.

No ładna historia :!::roll:
Jesli nie znajdzie sie chetny to poprostu Poprosimy Tomika zeby tę kase wpłacił na jakis cel albo najakies konto.

Tak - zgadzam się z bogdan39 - myślę że wynik zbiórki jest rozczarowujący co do zebranej kwoty oraz jak widać nie bardzo ma kto i jak się tym zająć. Tak więc ja też jestem za tym żeby wpłacić tę kasę na konto powsechnie poważanej organizacji charytatywnej i na ten rok zakończyć akcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość bogdan39

Pytanie do Tomika niebardzo kumam zasady funkcjonowania tego forum ale?

Czy niemozesz naprzykład zainteresować ta akcja firmy czy tez sklepy które sie tutaj ogłaszaja.

Jesli powiesz tak to mozna przedłuzyc edycje.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Madi ale niema sie tym kto zajac.

To co zrobimy z kasa.

i już po problemie :smile:

do końca roku pozostalo mi duuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo czasu

jeżeli nikt nie będzie miał sprzeciwu to proszę ta kasę przelać na moje konto :mrgreen:

Tomik zna :grin:

cel PDDz Zabrze Helenka

zakup to: przytyulanki

węzeł gordyjski rozwiązany :smile:

są jakieś pytania :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Madi ale niema sie tym kto zajac.

To co zrobimy z kasa

Świetnie, naprawdę cudownie :!: Dobrze, że nie jesteśmy typową instytucją charytatywną, bo ci którym mielibysmy pomagać to by już dawno chyba z głodu papadali.

A tak szczerze, czy nie ma naprawdę nikogo na forum z większego miasta, gdzie znajduje się np. hospicjum lub przynajmniej w podbliżu :?: Bo nie wierzę :!:

I tu APEL !! Ci co mieszkacie w poblizu wiekszych miast lub w duzych miastach, poszukajcie w necie, popytajcie, zajrzyjcie do książki telefonicznej itp.

Zbieramy na cel, w sumie bez celu, jak to o nas świadczy ? Wszyscy chcą pomóc dokonują wpłaty - ok, ale jakoś nikomu za przeproszeniem nie chce się poszperać i tyłka ruszyć, żeby dowiedzieć się gdzie mozna dzieciakom pomóc. Żenada.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A je się nie zgadzam na żadne wpłaty na konto organizacji . Pieniądze pójdą a dzieci nie zobaczą z tego nawet złamanego grosza. Nie taki był cel akcji . Obdarujemy tylko dzieci , zabawkami lub słodyczami . Wtedy one fizycznie to dostaną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieramy na cel, w sumie bez celu, jak to o nas świadczy ? Wszyscy chcą pomóc dokonują wpłaty - ok, ale jakoś nikomu za przeproszeniem nie chce się poszperać i tyłka ruszyć, żeby dowiedzieć się gdzie mozna dzieciakom pomóc. Żenada.........
Mocne słowa! Tylko po co ten pośpiech, lepiej spokojnie poczekać i poszukać wtedy jest większa szansa na to że wtbór będze na 100% trafiony no i może kasy będzie więcej :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZABRZE ja pierdziele :twisted:

Nie denerwuj się, tylko pytam bo oni nie maja własnej strony internetowej (a ja mieszkam prawie 200 km od Zabrza więc nie mam pojęcia co tam gdzie jest) i nie mogłam tego znaleść. A tak w ogóle to jestem ZA :!: Bo ty jako jedyny chyba konkretnie namierzyłeś cel naszej zbiórki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne słowa!
Ach bo kurde ryby dziś nie brały ....
Tylko po co ten pośpiech, lepiej spokojnie poczekać i poszukać wtedy jest większa szansa na to że wtbór będze na 100% trafiony

ja myślę, że najlepiej byłoby gdyby wszyscy dużo wczesniej szukali i proponowali jakiej placówce, tzn. dzieciakom zrobić prezencior i wtedy chyba możemy sobie oficjalnie wybierać bo mamy z czego, taka lista placówek i proste- głosowanie. A tu do tej pory cisza... W końcu adni64 się wychylił i chwała mu za to :!:

no i może kasy będzie więcej :roll:
I mam taką nadzieję, ale nawet jak nie będzie to zawsze jakiś bąbęl się uśmiechnie, a o to nam chyba chodzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Teraz to jestem lekko podkurzony jak cos to ja moge wybrac sie na zakupy i bez najmniejszych problemow zrobic zakupy dowolne przytulanki czy nawet zakupy w hurtowni medycznej (nawet znizke bym tam mial) i dostarczyc do dowolnej placowki (taka ktora byscie w koncu sprecyzowali hospicjum czy szpital czy dom dziecka) pisze o Toruniu

Jesli chodzi o inne miasta to z pewnymi problemami ale jednak tez moge podjac sie takiego dzialania w Poznaniu lub z malusienkimi utrudnieniami (mniejszymi niz w Poznaniu) w Lesznie

Niemniej jednak wydawalo mi sie ze mielismy pomoc jakiejs placowce w poludniowo wschodniej Polsce

Ale widac poki co ze organizacja jakakolwiek szwankuje na forum no i zgranie forumowiczow jest takie bardzo sredno na jeza

Jesli miala by byc podobna edycja 2007 to jakos marnie ja widze

No i z tego co pisze to jak widac wyraznie nie jestem zwolennikiem wplacania jakiejkolwiek kasy na konto

Dla mnie po prostu nie ma takiej opcji bo to HACZYKOWY MIKOLAJ w imieniu nas wszystkich mial zobaczyc usmiechy tych dzieci a mieslismy nie dorzucac kasy do jakiegos konta

Tyle ode mnie

Edit

Przeczytalem do konca tematy na forum po weekendzie

Szacuneczek dla Andiego

A poza tym pomieszaliscie na maxa tematy :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy doskonale wiemy, że bardzo wielu ludzi lub instytucji przypomina sobie o domach dziecka lub innych placówkach z dziećmi chorymi w okresie świąt Bożego Narodzenia.

Było by doskonale, aby pamiętano o tych dzieciątkach cały rok, ale niestety tak nie jest.

Kasa, jaką dysponujemy na dzień dzisiejszy to się umówmy za wiele za to się kupi.

Jest, pare deklaracji wpłaty w grudniu i super poczekajmy, może ci, co już wpłacili też coś jeszcze dorzucą.

Jesteśmy na tym forum niektórzy latami inni miesiącami no i grono od kilku dni, mam nadzieję, że będzie nas więcej i myślę tu nie o ilości zarejestrowanych ale tych którzy dalej będą tworzyć to forum. W wielkości siła, a ta siła to kasa.

Z jednym się zgadzam propozycje placówek trzeba już zamieszczać na forum. Andi64 zapoczątkował i jak nic innego się nie znajdzie sprawę on załatwi. POCZEKAJMY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Andi żadnych.

Trochę nieładnie sie zrobiło w temacie.

Ale bez nerwów.

Na poczatku zawsze jest trudno.

Sami postanowilismy ze ma byc hospicjum wiec oco biega.

A ze wypadło ze nikt w poblizu takowego niema ,gorąco jestem za propozycja Andiego.

Ja tez znalazłem szkołę ktorej wolantariusze zbieraja na paczki dla domu dziecka w Przemyslu.

Ale jeśli Andi ma coś na oku to gorace brawa dla niego i juz.

Zaczekajmy jeszcze chwile i Tomik niech przewali te groszaki na jego konto.Od nowego roku okreslimy odrazu na kogo zbieramy i bedzie po kłopocie.

Moze to być dom dziecka nr 3 w Przemyslu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wiecej luzu, zrobilo sie nerwowo, a przeciez ten klopot mozna nazwac klopotem bogactwa. A takie klopoty chcialby miec kadzy, co zrobic z pieniedzmi...

Poczekajmy na reszte zdeklarowanych pieniazkow i siupnijmy to gdzies gdzie bedzie dobrze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Robimy tak we wtorek liczymy kase .

Andi przejmuje je na konto i zajmuje sie wszystkim.

Jesli bedzie jaklis problem kasa zostanie przelana na konto moje i kasa laduje w domu dziecka nr 3 w przemyslu .

a uscislajac w liceum gdzie zostanie zamieniona na prezenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Przepraszam za nie domówienie.

Mam przed soba życie podkarpackie.

Pisze w nim ze.

Wolontariusze klubu nr 8 działajacy przy liceum. j słowackiegow przemyslu opiekuja sie dziecmi z domu dziecka nr 3 w Przemyslu.

Jak co roku organizuja akcje mikołajowa dla tegoż domu.[0166785108]tel do dom. 3

Proszą o produkty papiernicze zabawki i słodycze.Mogę to kupić i zawiezc. albo opcja na wpłate na ich konto.

Rada rodziców przy ZSO ul. J . Słowackiego21,37-700Przemysl

nr konta43105015461000002297242360 z dopiskiem klub 8

gospodarze Anna Switała

Jacek Wandas

opiekun klubu8

mgr Agnieszka Górka.

Wybór jest wasz jestem do dyspozycji.

Nieówazam ze cos poszło na marne jesli p[omozemy temu domowi.

To zrobimy duzo dobrego.

Do poniedziałku musimy ostatecznie postanowic

Chyba ze jest inna opcja. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.