Skocz do zawartości
tokarex pontony

Bat 8m - jaki wybrać


lancer987

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon

w/g mnie ósemka to o metr za dużo,ja najdłuższym na zawodach łowilem 7.60m i żeby coś udoić na >pudło< tak nim machałem że przy średnim wietrze na 10min.przed końcem połamałem ale drugie było.Najlepsza 7m ,łowię tyczką 11m(przepisowa na zawody) i w zupełności mi wystarcza.Co do bata to xt to które pro czy to gorsze o tym lepszym(pro) ponoć za cienkie i za słabe ja bym ci polecił taki starszy model mikado Tournament 299g lub nowy model temptetion ktory już w standardzie ma wklejoną w szczytówkę igłę nie polecam nic z garbolino w/g mnie za sztywne.Mikado ma bezstresowy serwis Jaxon ponoć gorszy colmica też miałem w łapie jest niezły o kongerze nic nie wiem powodzenia w wyborze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Szykuję się do kupna nowego bata 7 metorwego. Zastanawiam się nad Mikado Competition, Mikado Evergreen Pole, Jaxon Odeon Pole, Jaxon Crystalic Ace Pole. Proszę o rady. Jeśli znacie jakieś inne modele w tym przedziale cenowym (około 250-300zł), to chętnie się z nimi zapoznam. :cool:

p.s. dodam tylko, że ja jestem najbardziej przkonany do Evergreena :cool:

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuję się do kupna nowego bata 7 metorwego. Zastanawiam się nad Mikado Competition, Mikado Evergreen Pole, Jaxon Odeon Pole, Jaxon Crystalic Ace Pole. Proszę o rady. Jeśli znacie jakieś inne modele w tym przedziale cenowym (około 250-300zł), to chętnie się z nimi zapoznam.

Poczytaj w tym temacie:

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

hmm ja się przymierzam do kupna takiego bata, tyle że szóstki: http://www.rawa.pzw.com.pl/product_info.php?products_id=244 . Nie miałem w rękach, ale ludzie chwalą za jakość i cenę. W tamtym sklepie są jeszcze ze 3 recenzje. Ale szukaj i pytaj dalej, sam chętnie pośledzę ten temat jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

odrzaninKapi, skoro masz świadomość, że temat jest niezgodny z regulaminem i zostanie usunięty/scalony to po co go zakładasz :?::evil: jeżeli dopiszesz się do już istniejącego masz tak samo dużą szansę na odpowiedź jak w nowym temacie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzaninKapi, nie podales przedziału cenowego, moe Ci polecić colmica za 800zł, ale po co? :neutral:

chyba czas zmienic forum
ależ nikt Ciebie tu na siłę nie trzyma. A jak nie potrafisz sie dostosowac do panujacych zwyczajów na forum.. to straty nie będzie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzaninKapi, uzywaj opcji edytuj. to po pierwsze primo.

ja lowiłem nim na rzece-konkretnie na wiśle. Na zawodach spisywał sie dobrze. Ale na zawodach nie trzymasz bata caly czas w ręce bez ruchu, jak rybka nie współpracuje to są jeszcze podpórki, a jak bierze to nie czuć tego ciężaru :wink: , a mięsistością i mocą nadrabia ten ciężar. Ja osobiście wolę cięższe (choćby te 50-80gram) wędki ale chce wiedzieć, że mam ze sobą zestaw, który da mi sporą rezerwę bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.