Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Bat 8m - jaki wybrać


lancer987

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mikado temptation 7000,użytkuje od 1,5 roku ,jednak polecam wymienić szczytówkę na pełną węglową,bo oryginalna łamała mi się ze 4 razy już,wędka jest lekka ,265 gram,dość szybka,i poręczna,polecam także evergreena z tej samej firmy bo ma ja mój kolega i chwali bardzo,natomiast nie polecam jaxona ,ani oriona ani tym bardziej xpro,strasznie pałowate i ociężałe wędki,generalnie ja łowie raczej z kijem w ręku także chciałem lekki sprzęt ale nawet jakby miał 350 gram to tez się da fajnie łowić,ceny tych powyższych mikado oscylują coś koło 300- 370 zł.

Wydaje mi się że albo bat za 100 zł albo od razu za 350 bo pomiędzy to jest tragedia w porównaniu do ceny,najlepiej w sklepie pomachać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam xt pro turbo pole jaxona. Skusilem sie na niego jakies 2 tygodnie temu. Nie moge napisac o nim jak narazie nic zlego. Nie moge sie zgodzic z kolega, ktory napisal wyzej ze sa ociezale i palowate. Bo mam 8 m i uwzam, ze to calkiem fajna sztywna i lekka wedka wazy 310 gram. Jak dotychczas zlowilem na nia 3 kilogramowe jazie i z holem nie mialem problemow. A slyswzalem ze ktoss zlowil na taka nawet 5,5 kg karpia. I mysle ze rybki 2 kilogramowe smialo da sie na nia wycholowac. Jak dla mnie to dobry wybor. Blanki ma dosc cienkie co ma znaczenie podczas wiatru - nie stawia takiego oporu przy zarzucaniu. Ale przy umiarkowanym wietrze bez problemu da sie lowic. To tyle z mojej strony jesli chodzi o to wedzisko. Jak bede mial jakies niusy nt temat to dam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

witam

potrzebuje pilnie zamówic bata 8m (jutro musze zamówić aby doszedł do weekendu...zawody okręgowe) i jak zwykle mam mętlik.

posiadam 6m ultraviolet i jest super, więc myślałem, że kupie 8m i będzie fajny komplecik. Czytając jednak opinie dużo dobrego słyszałem o temptetion, sensual czy tournament. najlepiej by było pomachac tymi wędkami w sklepie, ale takiej mozliwości u nas nie mam...tylko jaxon.

prosze o radę i opionie.

czy to prawda że baty tej odległości lubią pękać przy zarzucaniu przy dużym wietrze ??? szczególnie takja opinia w sieci krąży o tempteition...jest chyba najlżejszy. czy 8 m to nie jest za dużo. wiem że najlepiej na takie zaowydy tyczkę, ale tu juz kasa się nie zgadza....

pozdrawiam i zgóry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaxon xt-pro turbo pole ma dużo dobrych opinii, Shimano technium, Mikado ultraviolet - jeśli potrzeba większego zapasu mocy, Tuertini Area CT też może być. Dość mocny i lekki jest też Colmic Baviera... Nie podałeś przedziału cenowego. Nie użytkowałem żadnego z tych batów, przekazuję tylko zasłyszane i przeczytane opinie żeby pomóc :wink: Za tysiaka masz Preziosę, ale w takich pieniądzach to brałbym tyczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslałem, że skoro mam 6m. to teraz lepszy by był 8m. tym bardziej że zawody są na dużej wodzie. odległościa chciałem choć troszkę konkurowac z tyczkami :)

ultravioleta 8m. widziałem gdzies za 449zł. + przesyłka gratis. a co z tym temptetion ?? prawda to że jest "kruchy" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z tym temptetion ?? prawda to że jest "kruchy" ??

wiesz nie mam pojęcia, czytałem że ktoś targał na tego Jaxona xt-pro turbo pole w Odrze lechy po 50cm i klenie podobnej długości bez amortyzatora :shock: Taka recenzja zrobiła na mnie wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.