Skocz do zawartości
tokarex pontony

Alternatywa w zimę na zaparowane szyby.


andi64

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
jak by mu oczka i bużkę dorysować to malowany,

Jaś Maryś Rokitka

Dobre :lol: A tak poważnie to faktycznie niezawodna bestyja. W środku na rolce ma śmigiełko które przesłania diodę- konstrukcja najprostsza z możliwych. No i rolka nie hamowana przez co sandacz nie dostaje żadnego oporu :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku na rolce ma śmigiełko które przesłania diodę- konstrukcja najprostsza z możliwych.

kiedyś rozebrałem videotronica vt ileś tam ... nie pamiętam ,

ale miał ten sam patent :grin:

No i rolka nie hamowana przez co sandacz nie dostaje żadnego oporu

pierwsze słyszę :?:

do tej pory myślałem że wszystkie moją owe rolki nie hamowane

jeżeli się mylę uświadom mnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory myślałem że wszystkie moją owe rolki nie hamowane

jeżeli się mylę uświadom mnie

Kumpel kupił takiego (nie pamietam firmy i typu niestety), ale właśnie miał taki patent. Chciał go używać na sandacza a on przy braniu robił krótkie pik i potem cisza :???: Potem próbujemy rolkę a ona 1-2 obroty i stop. Nie wiem co to miało na celu brak pipkania na wietrze ? W każdym razie na sandacza lipa.

Drugi przykład. Teść ma sygnalizatory jakieś z elektronicznym sterowaniem cuda bajery. I to samo przy braniu białej ryby no problem, ale sandacz robi pik i potem luźna żyłka nie jest w stanie obrócić rolką :shock: A w tych kwadraciokach piszczy jak zwariowany :cool: Także niby proste- sygnalizator na sandacza- a jednak są jakieś niuanse :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

mam, dzisiaj wysznupałem takie coś http://carp.adn.pl/_sklep/?group=252

że też wcześniej tego nie znalazłem, ale widziałem takie tylko w kompletach z sygnałami po jakieś 500pln. jeśli jest ktoś na forum kto używa takich centralek to proszę o jakieś info, a co do tych sygnałków o których wcześniej pisałem to dziś wrzucę parę fotek oraz podam zalety i wady :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam Videotronici i lużna żyłka bez problemu obraca rolkami a on piszczy jak wściekły

No właśnie ja też mam takie, ale nie wiedziałem że to videotronic :lol: Zdjęcie stronę wcześniej :wink: Nie do zajechania do tego kup centralkę i gitara! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu wykumałem o czym ten temat :mrgreen: ,tylko dlaczego o sygnalizatorach w dziale drapieznik, :wink: .Andi jeśli już masz wydać tyle grosza to kup choć coś porządnego,

i wcale nie mam na mysli jakies firmy zagraniczne,tylko owy Videotronik i tu jest troche kłopotu z wytłumaczeniem ci o jaki chodzi ,bo Videotronik to dwie firmy Videotronik Nowa i stara firma Videotronik ,[Dwóch spólników się rozeszło i powstały dlatego dwie firmy].Ale przecież nie otym ,tylko o sygnalizatorach a polecam ci z czystym sumieniem bo sprawdzone w boju ,czyli upał ,deszcz ,mróz ,sygnalizatory Videotronika XRC jest to najnowsze dziecko Videotronika choć na rynku jest już bodajże 2sezon.Jeśli chodzi o prace sygnalizatorów z centralką [radiopowiadomieniem] jest tylko jeden kłopot sygnalizatory musza być na metalowych lub alu podpórkach ,rod-podach czy tri-podach ,tak są skonstruowane że podpórki są antenami do radiopowiadomienia ,zakres jest różny w zależności od terenu od 50-100m dziala prawidlowo .Problem jest tylko jeden ,gdzie kupić bo jak widze to nie bardzo jest ten produkt dostępny w sklepach .A nawet na stronie producęta go niema ,/KLIK/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek sygnały to ja mam, teraz zamierzam zakupić do nich centralkę, co do rodpoda to wiem na czym rzecz polega, ponieważ już wcześniej się dowiadywałem, chodzi o to że rodpod robi także za antenę i jest wtedy lepszy zasięg :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.