Skocz do zawartości
tokarex pontony

Ostrzeżenia i bany


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcialem sie dowiedziec dlaczego moje 2 posty zostaly usuniete a potem dostalem jeszcze ostrzezenie dlatego ze spytalem dlaczego tak sie stalo.

posty usunął ktoś inny więc nie potrafię udzielić odpowiedzi na pierwszą część pytania (domyślam się, że były niezgodne z regulaminem forum) co do ostrzeżenia to napisałem w jego treści chyba wszystko... więc nie wiem czego kolega nadal nie rozumie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 490
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czytalem regulami i nadal nie rozumiem jak blad popelnilem. Prosze o kokretna odpowiedz.

Ciekawe, że jeżeli chodzi o zapytanie w sprawie ostrzeżenia odnalazłeś odpowiednią kategorię, temat i dopisałeś się zgodnie z regulaminem.... może po prostu postępuj podobnie w związku z zapytaniami wędkarskimi. Ot cała tajemnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Krótka informacja.

Kilka dni tamu na forum zarejestrował się użytkownik Wiel

Jako, że dużo wskazuje na to, że jest to ta sama osoba której wcześniejsza obecność na forum okazała się nie do końca szczera i przyjazna dla innych użytkowników.

I którą ok 2,5 roku temu już raz pożegnaliśmy.

Nie dostrzegam powodu dla którego mielibyśmy ją ponownie witać w naszym gronie.

Stąd dziś została zbanowana.

Przypominam, że na forum haczyk.pl nie ma konieczności posiadania więcej niż jednego konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I którą ok 2,5 roku temu już raz pożegnaliśmy.

Nie dostrzegam powodu dla którego mielibyśmy ją ponownie witać w naszym gronie.

Myślałem, że tylko zbrodnie wojenne nie ulegają przedawnieniu.
Zapytaj na dowolnym forum wędkarskim o użytkownika o nicku Pike.

Nawet nie pytam co ów użytkownik wcześniej na wywijał, że zasłużył sobie na tak długą pamięć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać co się pisze, bo można kogoś urazić, nawet jak się tego nie chce - wiem to z własnego doświadczenia. Kiedyś (już nie pamiętam w jakim temacie) ktoś powiedział coś co było zgodne z prawdą i z moimi odczuciami, więc napisałem " o mądry się wypowiedział", ale broń Boże nie chciałem nikogo urazić, chciałem tylko wskazać na mądrość i doświadczenie użytkownika. Niestety mój post został źle zrozumiany i usunięty. Ja już się nauczyłem w sposób zrozumiały dla wszystkich wyrażać swoje zdanie, polecam to wszystkim innym.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

no i 2 ostrzezenia w tydzien...ciekawe czy tym razem trafie w temat?

widze ,ze moj temat o wedkach z marchewki jest juz przeniesiony.z tego co pamietam wstawilem go w temacie spinning a to z tego prostego powodu ze w tej technologii robi sie jak do tej pory tylko wedki spinningowe.jesli tak by rozumowac to wszystkie pytania w temacie spinning dotyczace np jaki wobler,grzechotki do woblera,jakie przynety i modele czy tematy dotyczace zlowionych ryb a nawet bobrow mozna by bylo zaklasyfikowac do innych tematow.

pierwsze ostrzezenie dostalem za to ,ze w temacie przedstaw sie uzylem slow"maly penis" i ok to moge zrozumiec ,ze nie wypada choc to slowo powszechnie uzywane i i wlasciciel owego penisa by sie pewnie nie obrazil bo zaloze sie o caly swoj wedkarski dobytek ze takowego posiada.ale ok ,zrobilem to z malenka premedytacja-fakt.

ale teraz mam juz 2 ostrzezenia i to 2 zupelnie nieswiadomie i bez zlych intencji a wrecz za chec zapoznania forumowiczow z nowym tematem i z checi uzyskania konkretnych opinii.

teraz co -3 ecie ostrzezenie i bede mial 30 dni wakacji?troche to nie fair...

moze faktycznie trzeba pokombinowac z wazelinka?jakas koszulke kupic,czapeczke albo ramki do tablic rejestracyjnych?

pozdrawiam...

bifa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam wstawilem go w temacie spinning a to z tego prostego powodu ze w tej technologii robi sie jak do tej pory tylko wedki spinningowe

dokładnie to wstawiłeś w kategorii spinning - ale - techniki, sposoby i tajniki poszczególnych metod

kategoria dotycząca konkretnych modeli, serii, marek, producentów a tym samym technologii wędek w tym spinningowych jest dostępna, aktywna i widoczna w innym miejscu i tam został Twój temat przeniesiony.

Być może po prostu niepotrzebnie bo jak bym Ci go "odesłał z powrotem" i sam byś się zapoznał dokładnie z budową forum, ponownie próbując wstawić ten temat w odpowiedniej kategorii tematycznej i w końcu w nią "trafił". Wiedziałbyś, że inni użytkownicy a forum trochę już istnieje i trochę ich tu jest, raczej nie mają poniższych problemów :

jesli tak by rozumowac to wszystkie pytania w temacie spinning dotyczace np jaki wobler,grzechotki do woblera,jakie przynety i modele czy tematy dotyczace zlowionych ryb a nawet bobrow mozna by bylo zaklasyfikowac do innych tematow.

I dostrzegają podział na kategorie sprzętowe a kategorie dotyczące poszczególnych metod połowu.

Co do:

pierwsze ostrzezenie dostalem za to ,ze w temacie przedstaw sie uzylem slow"maly penis" i ok to moge zrozumiec ,ze nie wypada choc to slowo powszechnie uzywane i i wlasciciel owego penisa by sie pewnie nie obrazil bo zaloze sie o caly swoj wedkarski dobytek ze takowego posiada.ale ok ,zrobilem to z malenka premedytacja-fakt.

Pomijając opinię jaką sobie osobiście na wstępnie wystawiasz, użyłeś ich przeciw komuś. Nie wiem czy ta osoba jest także użytkownikiem tego forum, wątpię również, że nie ma zupełnie nic przeciwko aby ją obrażać. Ale jeżeli uważasz, że tutaj podobne zachowania będą tolerowane, to źle trafiłeś.

Ponadto nie wiem jak jest u Ciebie z powszechnością tego słowa ale tu konkretnie na tym forum przyjęliśmy, że takie i podobne nie występują i będziemy się ich wystrzegać, więc może wypadało by się najpierw trochę zapoznać z zasadami jakie tu panują.

ale teraz mam juz 2 ostrzezenia i to 2 zupelnie nieswiadomie i bez zlych intencji a wrecz za chec zapoznania forumowiczow z nowym tematem i z checi uzyskania konkretnych opinii.

teraz co -3 ecie ostrzezenie i bede mial 30 dni wakacji?troche to nie fair...

Nie fair wobec kogo? Ciebie?

Na forum jest kilkuset aktywnych użytkowników każdego dnia. Jeżeli potrzebujesz jakiegoś indywidualnego traktowania w związku z zasadami tu panującymi to podobnie jak napisałem wcześniej, źle trafiłeś.

moze faktycznie trzeba pokombinowac z wazelinka?jakas koszulke kupic,czapeczke albo ramki do tablic rejestracyjnych?

Pionierem, któremu w obecności na tym forum, wazelinka, koszulka itp. nie pomogły, nie będziesz.

Dlatego sugeruję prostsze rozwiązanie: jest spory wybór innych for a i nasze na brak nowych użytkowników nie narzeka, więc ani Ty ani my nie musimy kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co ja mam niby odpisac?Z tego co widze po innych postach "niepokornych forumowiczow" szczerosc tak czy siak konczy sie banem a to , ze regulamin mozna w niektorych punktach interpretowac dwojako to tylko dodatkowa opcja dla administratora.

Owe "brzydkie slowo" nie dotyczylo "czlonka" tego forum a konkurencyjnego.

Rezygnowac z tego forum nie musze bo w koncu ktos sie i tak postara i mnie zbanuje.

Jestem na tym forum bo na innych tez nie obowiazuje demokracja.

"Dlatego sugeruję prostsze rozwiązanie: jest spory wybór innych for a i nasze na brak nowych użytkowników nie narzeka, więc ani Ty ani my nie musimy kombinować."

Slowo "for"...

Odmianie przez przypadki nie podlegaja rzeczowniki (pochodzace z laciny)

rodzaju nijakiego zakonczone w mianowniku liczby pojedynczej na -um (gremium,

kolokwium, memorandum, forum), ale dotyczy to tylko liczby pojedynczej, w

ktorej forma mianownika pelni (skladniowo) funkcje wszystkich przypadkow

zaleznych (do forum, przy forum, z forum). W liczbie mnogiej(ktorej istnienie uzasadniono dopiero po roku 1994) wyrazy te

przyjmuja typowe koncowki deklinacji nijakiej, np. te fora, tych forow.

For - to przewaga dana na poczatku gry komus slabszemu w okreslonej dziedzinie lub konkurencji,uprzywilejowane warunki stworzone slabszemu uczestnikowi rozgrywek w celu wyrownania szans na zwyciestwo,przywileje, na jakie ktos moze liczyc w okreslonym srodowisku lub u okreslonej osoby.

(Poradnia Jezykowa Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Wroclawskiego)

"Kto mowi jezykiem niezrozumialym dla nikogo poza nim , nie mowi w ogole"

(Hans Georg Gadamer - filozofia dialogu)

Pozdrawiam i bez odbioru.

Bifa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że uważnie przeczytałeś do końca to co napisałem.

(Poradnia Jezykowa Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Wroclawskiego)

"Kto mowi jezykiem niezrozumialym dla nikogo poza nim , nie mowi w ogole"

(Hans Georg Gadamer - filozofia dialogu)

Słusznie. Przy okazji powinieneś sam również wziąść sobie to do serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ostrzenie : Regulamin forum - opisywanie linków

Caly czas zastanawiam jakie ma znaczenie opisywanie linku ? jak kto chce do niego zajrzec to zajrzy ? wiec nierozumiem po co te opisy.

A jak juz sa nieopisane linki to wystarczy albo usunac post albo napisac notke

"opisujemy linki ,kolejnym razem bedzie ostrzezenie" tak wyglada to na innych forach a tutaj leca odrazu ostrzezenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MariuszA, bo nadszedł już ten kolejny raz ............

moze mi pokazesz ten kolejny raz ? wrzucalem linka jak sobie przypominam tylko raz w hyde parku ? bo chyba o to chodzi ?

jezeli jest to dział "Rozmowy o wszystkim i o niczym:-)" niepowinno sie na nim dawac ostrzezen to jest takie moje zdanie i mysle ze wiekszosc osob by to potwierdzila ,bo co za roznica czy link opisze czy nie ? mniej miejsca zajmie na forum ? skusi do zagladania ? watpie ,to akurat jest zbedny przepis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly czas zastanawiam jakie ma znaczenie opisywanie linku ? jak kto chce do niego zajrzec to zajrzy ? wiec nierozumiem po co te opisy.

Zapoznaj się z regulaminem to może w końcu zrozumiesz dlaczego.

A jak juz sa nieopisane linki to wystarczy albo usunac post albo napisac notke

"opisujemy linki ,kolejnym razem bedzie ostrzezenie" tak wyglada to na innych forach a tutaj leca odrazu ostrzezenia.

Podczas rejestracji jest prośba o zapoznanie się z regulaminem. Link do regulaminu jest również widoczny na wszystkich stronach forum. Nie potrafisz tego zauważyć to nie trać mojego czasu na indywidualne zajmowanie się Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas rejestracji jest prośba o zapoznanie się z regulaminem. Link do regulaminu jest również widoczny na wszystkich stronach forum. Nie potrafisz tego zauważyć to nie trać mojego czasu na indywidualne zajmowanie się Tobą.

Przeczytalem ,moze zle zrozumialem punkt opisywania ;)

mimo to dzieki za odjecie jednego ostrzezenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomik, A to ostrzeżenie to można jakoś zlikwidować? Bo właśnie dostałem jedno i przyznaję, zapomniałem że temat Znalezione w sieci jest związany tylko z wędkarstwem więc post wpisze w hyde park. Ale żeby tak od razu ostrzeżenie? W grudniu w przedświątecznej atmosferze :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.