Skocz do zawartości
tokarex pontony

Ostrzeżenia i bany


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 490
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

Otrzymałem od Admina tomik ostrzeżenie, jednak nie rozumiem za co konkretnie.

Założyłem nowy temat dotyczący jezior położonych na pewnym, ściśle określonym obszarze /tzn. między m.Stare Brynki (na zachodzie) – droga krajowa S3 (na wschodzie) – m.Wełtyń i m.Gardno (na południu)/, nie było podobnego tematu wcześniej zakładanego więc skąd to ostrzeżenie ? Uważam, że pkt 1 i 2 regulaminu nie został przeze mnie naruszony ?

Bardzo proszę o wyjaśnienie moich wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątek dotyczący jeziora Głębokiego już istnieje, tylko że jest to zupełnie inne jezioro położone na północ od Szczecina, a ja chciałem założyć wątek dotyczący ,,grupy jezior" położonych na pewnym, ściśle określonym obszarze, na którym to znajduje się również jezioro Głębokie (nic na to nie poradzę, że są dwa jeziora w woj. zachodniopomorskim o tej samej nazwie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kategoria łowisk jest już podzielona na ściśle określone obszary - województwa. Chcesz pisać na temat danego zbiornika, sprawdź czy temat o nim został założony - jeżeli został - dopisz się. Jeżeli nie - stwórz nowy dla danego łowiska.

Tyle z mojej strony w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że nie zostałem zrozumiany przez administratora, choć staram się pisać zrozumiałym językiem.

Otóż Szanowny Panie Administratorze, doskonale wiem, że ,,kategoria łowisk jest już podzielona na ściśle określone obszary – województwa”. Na forum nie znalazłem tematu który mnie interesuje, tematu który by dotyczył grupy jezior położonych na ściśle określonym obszarze /tzn. między m.Stare Brynki (na zachodzie) – droga krajowa S3 (na wschodzie) – m.Wełtyń i m.Gardno (na południu)/.

Podobne wątki o grupie akwenów były przecież już zakładane jak np. temat o nazwie ,,Dziwnów , rzeka Dziwna , j.Wrzosowskie i Bałtyk” i nie było do takich tematów żadnych uwag ze strony administracji portalu.

Dlatego założyłem nowy temat, temat o grupie jezior których nazwy i położenie wymieniłem, i były to jeziora:

jez. Głębokie ( znajdujące się 2-3 km na wschód m. St. Brynki)

jez. Okrągłe (ok. 80m na wschód od Głębokiego),

jez. Baranie zwane również Barani Sus (położone dalej na wschód, bliżej S3),

jez. ,,bez nazwy” (położone na północ od jez. Baraniego),

jez. Krzywienko zwane również Gierland lub Krzywe z uwagi na swój kształt w formie rogala (położone na południe od jez. Głębokiego),

jez. Gardzienko zwane Zamkowym i jez. Brudzień (inne nazwy to Prusino Duże, Czarniowe).

Pech chciał, że jedno z wymienionych przeze mnie w nowym temacie jezior -jezioro Głębokie (położone 2-3 km na wschód m. St. Brynki ) ma taką samą nazwę jak inne jezioro Głębokie w województwie zachodniopomorskim tylko, że położone w zupełnie innym miejscu tj. w północnej części Szczecina.

Dla jeziora Głębokiego (tego położonego w północnej części Szczecina) wątek był już założony natomiast dla jez. Głębokiego z okolic St. Brynek jeszcze nie...

Nie rozumiem więc decyzji administratora portalu, który udzielił mi ostrzeżenia za naruszenia pkt 1 i 2 regulaminu i usunął założony przeze mnie temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ciągle uważam, że zostałem przez administratora portalu haczyk niesprawiedliwe potraktowany i niesłusznie ukarany ostrzeżeniem, proszę więc administratora o ustosunkowanie się do mojego poprzedniego posta (czyli wyjaśnień jakie napisałem w sprawie założonego przeze mnie nowego tematu).

Jeśli zaś administrator nadal uważa, że udzielenie mi ostrzenia było zasadne gdyż temat który zakładałem był już wcześniej założony przez inną osobę (czyli, że jakoby złamałem art. 1 i 2 regulaminu) to proszę o wskazanie takiego istniejącego już tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wytłumaczyłeś że chodzi o inne jeziora to załóż jeszcze raz temat, nie szkoda waszego czasu ?

Uważam, że sprawa powinna zostać wyjaśniona do końca tak żeby wszystko było jasne i oczywiste. Dopiero wówczas będę mógł (lub też nie...) jeszcze raz założyć ten sam temat.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cóż,Kolega tomik zareagował tak jak przypuszczaliśmy po prostu usunął mój post powód pkt 3 regulaminu.Rozumiem że jesteś nieomylny jak nasz premier i masz zawsze rację? Zapewniam Cię że nie ,takie postępowanie doprowadzi do tego że niedługo sam tu będziesz.

Pozdrawiam i wyobraźni życiowej życzę , a także zwykłego luzu.

Post skopiowałem ,ten który usunąłeś.Pewnie zaraz 2 ostrzeżenie będzie bo ośmieliłem się zwrócić uwagę waszej osobie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znacie innego tak sprawiedliwego admina, który potrafi nawet sam sobie warna walnąć ? :D dajcie spokój to tylko warny cieszcie się z ostatniego dnia majówki, otwórzcie sobie piwo, idzcie na ryby, dajcie sobie luz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zadałem pytanie w wątku o plecionkach czym się różni stara powerpro od nowej. W poście umieściłem dwa opisane linki z aukcji ebay na których to właśnie zauważyłem różnicę w opakowaniu plecionek. Post został usunięty a ja otrzymałem ostrzeżenie za złamanie 11 punktu regulaminu. Czytając regulamin nie bardzo mogę zrozumieć w jaki sposób złamałem 11 punkt.

Ponadto w przypadku umieszczania w poście linku do aukcji należy dodać również: NAZWĘ PRZEDMIOTU AUKCJI.

Tak aby po jej wygaśnięciu nadal możliwe było odczytanie jakiego sprzętu dotyczyło pytanie/odpowiedź/porada.

Podobny standard OPISYWANIA obowiązuje także w przypadku umieszczania w postach linków do sklepów internetowych a także do artykułów i informacji na innych stronach internetowych

Na potrzeby mojego pytania i dalszej dyskusji linki zostały wystarczająco opisane.

Stara powerpro
,
Nowa powerpro
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Stara" i "Nowa" powerpro - nie kojarzę takich nazw i rodzajów plecionek tej firmy.

Na potrzeby mojego pytania i dalszej dyskusji linki zostały wystarczająco opisane.

dla samego siebie i owszem, dla innych użytkowników w przypadku wygaśnięciu aukcji, tego typu opisy nie mają żadnego sensu i odniesienia do dalszej dyskusji lub odczytania o jaki dokładnie sprzęt chodziło.

Stąd odniesienie do regulaminu:

"Ponadto w przypadku umieszczania w poście linku do aukcji należy dodać również: NAZWĘ PRZEDMIOTU AUKCJI."

I np skoro sam wiem o jaki sprzęt pytam to piszę:

Plecionka Power Pro Depth Hunter 200m - i pod spodem daję link:

www.stronazaukcją......

lub robię Plecionka Power Pro Depth Hunter 200m - jako aktywny link.

aukcja wygasa, strona zostaje zaaktualizowana -ale nadal wiadomo o jaki sprzęt chodzi.

"Tak aby po jej wygaśnięciu nadal możliwe było odczytanie jakiego sprzętu dotyczyło pytanie/odpowiedź/porada."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie że jest taka plecionka która nazywa się Power pro. Po prostu Power pro. Jak sobie przeczytasz parę stron tematu o plecionkach to gwarantuje Ci że będziesz wiedział o któą chodzi. Gdybym pytał o Power Pro Super 8 Slick, Power Pro Bite Motion czy Power pro Depth hunter to bym tak opisał linki. Plecionka Power pro jest dostępna w dwóch różniących się od siebie szatą graficzną opakowaniach. Starym, znanym od lat i nowszym. Stąd podział na Nową i Starą Power pro. Kiedy pojawiła się na rynku plecionka w nowym opakowaniu? Nie wiem. Co więcej. W poście który usunąłeś zapytałem czy różnice ograniczają się tylko do zmiany opakowania co samo przez siebie wyklucza pytania a różnicę pomiędzy plecionkami Power pro a na przykład Power pro Super 8 Slick. To by było tyle na temat plecionki.

Czytając ten temat odnoszę wrażenie że usuwanie postów i wręczanie ostrzeżeń sprawia Ci większą przyjemność o łowienia ryb. Jesteś administratorem portalu wędkarskiego a nie oficjalnej strony Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wyluzuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chyba jednak bezcelowe są tutaj jakiekolwiek tłumaczenia, a dział ostrzeżenia i bany na tym forum (które jednak lubię !) to zwykła fikcja zupełnie jak ,,księga skarg i wniosków w PRL-owskim barze mlecznym. Naprawdę szkoda czasu, ,,daremne żale - próżny trud” jak mawiał poeta Asnyk, a administrator najprawdopodobniej boi się przyznać do popełnionego błędu bo a nóż jego wizerunek i autorytet ucierpi (vide- również mój wpis nt. jez.Głębokiego).... Standardy postępowania powinny jednak obowiązywać wszystkich uczestników forum, zarówno tych zwykłych, szarych użytkowników jak i tych pełniących na forum funkcje. I jeśli ostrzeżenie udzielone zostało bezzasadnie to powinno zostać cofnięte, a błąd naprawiony, bo już dawno temu rzymski filozof Cyceron stwierdził: „Właściwością człowieka jest błądzić, a .........” (celowo nie dokończę bo mógłbym kogoś niechcący urazić, a nie taki jest mój zamiar)...

Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wielu forach istnieją zapisy w stylu " Nie komentuj działań moderatorów. Jeśli masz uwagi, napisz PW (wiadomość prywatną) do administratora." . Tutaj można komentować, więc nie jest tak źle. Moderacja jest tu dość ostra ale patrząc na poziom wielu uczestników to jedyna droga by forum nie stało się wielkim śmietnikiem.

Prawda jest taka, że każdy ma inny punkt widzenia, zupełnie inaczej wygląda forum z punktu zarządzających i użytkowników, czasem mylą się jedni i drudzy, tak to już jest ;) . Ale trzeba pamiętać o jednym - każdy może założyć swoje forum i tam rządzić po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba pamiętać o jednym - każdy może założyć swoje forum i tam rządzić po swojemu.

To co dzieje się w Polsce bardzo mi się nie podoba,podążając Twoja logiką chyba muszę założyć swój kraj :mrgreen:

Nie tedy droga,zapewniam Cię.Powiem Ci jak pan co kontuzje golenia miał (tu tez ktoś chciał nam powiedzieć że jest inaczej niż było,dobrez że nie było nic o pomroczności): Robek i inni nie idźcie tą drogą!(to taka moja wersja) :oops:

Tyle w temacie,wiecej juz pisać nie będę w tym dziale,bo nawet gdy mam rację i tak niektórzy maja to gdzieś.

Głową muru nie przebijesz :evil: .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę w końcu i ja zarobiłem ostrzeżenie, tomik wiem że strasznie cię bolą te dwa backlinki, które wkleiłem, ale jak byś raczył zauważyć na moim blogu nie ma ŻADNYCH REKLAM piszę go dla siebie i innych kolegów po kiju, napisałem świeże informacje dotyczące dwóch łowisk, a jak wszyscy dobrze wiemy w dziale lubelskim ciężko się doprosić o jakieś świeże info, chciałem się podzielić informacjami z innymi.

Jak byś też raczył zauważyć, napisałem ostatnio kilka cennych informacji dotyczących lubelskich łowisk, które zdobywałem na własną rękę - inni mają to w dupie i większość tematów dotyczących naszych łowisk jest z przed kilku lat, nawet ty wędkarz z okolicy nie napiszesz nic o regionalnych łowiskach.

Zrobiłem coś bezinteresownie i zostałem skarcony - typowo polska mentalność. Mógł byś chociaż nie być na tyle chamski i nie kasować moich postów tylko usunąć z nich same linki skoro twój srogi regulamin zabrania umieszczania ich - link można wkleić jako cytat i nic to twoje forum by nie straciło...

Wreszcie skoro twój regulamin zabrania wklejania linków do zewnętrznych stron to dlaczego nie zablokujesz tego programowo? Prowadzisz forum i nie umiesz takiej prostej rzeczy zrobić?

EDYTA:

Wracając jeszcze do tego co napisał baju - dlaczego tomik nie usunąłeś linka, który wkleiłem w ten temat http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=17904&start=0 ? Co, do strony jakiejś gminy to wkleić można, a do prywatnego bloga to już nie? Jakieś podwójne standardy interpretacji regulaminu masz? A może rozdwojenie jaźni :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę w końcu i ja zarobiłem ostrzeżenie, tomik wiem że strasznie cię bolą te dwa backlinki, które wkleiłem, ale jak byś raczył zauważyć na moim blogu nie ma ŻADNYCH REKLAM piszę go dla siebie i innych kolegów po kiju, napisałem świeże informacje dotyczące dwóch łowisk, a jak wszyscy dobrze wiemy w dziale lubelskim ciężko się doprosić o jakieś świeże info, chciałem się podzielić informacjami z innymi.

Blog czy strona jakich tysiące, więc się nawet nie zagłębiałem. Jednak skoro Tobie samemu się znudziło tu na forum dzielić własnymi informacjami. To o użytkowników, dyskusje i komentujących dla swojej strony zadbaj we własnym zakresie gdzie indziej. Ja tu katalogu stron nie prowadzę, więc tym bardziej nie zależy mi tu na pogłębianiu braku tego typu informacji.

Jak byś też raczył zauważyć, napisałem ostatnio kilka cennych informacji dotyczących lubelskich łowisk, które zdobywałem na własną rękę - inni mają to w dupie i większość tematów dotyczących naszych łowisk jest z przed kilku lat, nawet ty wędkarz z okolicy nie napiszesz nic o regionalnych łowiskach.

Zrobiłem coś bezinteresownie i zostałem skarcony - typowo polska mentalność. Mógł byś chociaż nie być na tyle chamski i nie kasować moich postów tylko usunąć z nich same linki skoro twój srogi regulamin zabrania umieszczania ich - link można wkleić jako cytat i nic to twoje forum by nie straciło...

Prośba o zapoznanie się z regulaminem forum jest już na etapie rejestracji, skoro nie potrafisz tego uszanować, ja nie mam czasu aby po Tobie cokolwiek poprawiać. A tym co jest a co nie jest dobrego w linkowaniu i innymi istotnymi rzeczami z tym związanymi dla tego forum Ty się nie musisz się przejmować ani tego oceniać.

Wreszcie skoro twój regulamin zabrania wklejania linków do zewnętrznych stron to dlaczego nie zablokujesz tego programowo? Prowadzisz forum i nie umiesz takiej prostej rzeczy zrobić?

EDYTA:

Wracając jeszcze do tego co napisał baju - dlaczego tomik nie usunąłeś linka, który wkleiłem w ten temat http://www.haczyk.pl/foru...t=17904&start=0 ? Co, do strony jakiejś gminy to wkleić można, a do prywatnego bloga to już nie? Jakieś podwójne standardy interpretacji regulaminu masz? A może rozdwojenie jaźni ?

Pkt 11 regulaminu forum jest od lat jasny i czytelny dla setek użytkowników, którzy korzystają z niego codziennie w tematach na forum. Więcej - dla tych, którzy potrzebują czegoś więcej od forum już pierwsze kilka słów pkt 11 jest wystarczającą wskazówką. Natomiast w nieliczne przypadki w których ktoś ma problem z tym o co proszę w tym pkt. oraz ze zrozumieniem tego pkt. regulaminu forum ani się nie zagłębiam ani nie tracę czasu na jałowe dyskusje.

tyle z mojej strony w tej kwestii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.