Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Ostrzeżenia i bany


Rekomendowane odpowiedzi

tomik uwazasz ze nie czytałem tych postów i sie wypowiadam :?::roll: czytałem ale posty typu rasowy gówniarz czy cos takiego to juz przegięcie i chyba podpada pod regulamin w którym mowa o obrazaniu drugiej osoby czyz nie?? i nie wazne chyba w jakiej sytuacji to się dzieje......... tak jak mowie ak juz dawać ostrzezenie to obu stronom a nie jednej! jak juz tak to wogóle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 490
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość wobler129

DareczeK zrobił z siebie ostatnimi czasy "wspaniałego wędkarza" - tak to odczułem z Jego wypowiedzi.

A wszystko zaraz po tym jednym szczupaku... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomik uwazasz ze nie czytałem tych postów i sie wypowiadam czytałem ale posty typu rasowy gówniarz czy cos takiego to juz przegięcie i chyba podpada pod regulamin w którym mowa o obrazaniu drugiej osoby czyz nie?? i nie wazne chyba w jakiej sytuacji to się dzieje

Ależ oczywiście, że tak, jak Ci ktoś napisze tak poprostu coś takiego to może liczyć i na więcej niż jedno ostrzeżenie.

Tylko w tym przypadku tak jak Ci napisałem, moim zdaniem sinus miał rację i świadczą o tym posty Dareczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
A wszystko zaraz po tym jednym szczupaku... :mrgreen:

w takie już rozmyslenia nie wchodze :lol::twisted: pisze tylko wnioskując z postów tamtego tematu :lol:

Też o tym nie myślałem za długo - tylko czytając odrazu to zauważyłem - takie hmmm... cwaniactwo? :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK
DareczeK zrobił z siebie ostatnimi czasy "wspaniałego wędkarza" - tak to odczułem z Jego wypowiedzi.

A wszystko zaraz po tym jednym szczupaku... :mrgreen:

Żebyś nie był gołosłownym to znajdź mi posty dotyczące wędkarstwa , z których to " wymądrzam się " lub zgrywam "wspaniałego wędkarza" . Czekam tu na konkretne posty. I nie próbuj się wykręcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarmaci!!, Ależ się "ostrzygli"! wspaniałe teatrum :mrgreen: , Obawiam się jednak, że wysypywanie wiader z popiołem na głowę nic tu nie pomoże.

Was tu w ogóle powinno nie być w tym czasie, bo jak wynika z opisu "Kategoria w kwestii pisania i odpowiedzi niedostępna w weekendy :wink:.

Wracając do sedna wg mnie sinus wykonuje dobrze swoją robotę, ja również odniosłem podobne wrażenie jak wobler129, że Nasz kolega DareczeK obrósł w złote piórka, lekko się napuszył, i niestety oślepiony własnym "blaskiem" nie przyjmuje do wiadomości prostych argumentów, nawet tych specjalnie formułowanych dla łatwiejszego zrozumienia w języku potocznym.

Ps Dobrze że ktoś z Was nie wpadł na pomysł żeby się ostentacyjnie samo-zabanować. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK
Wykręcam się - nie chce mi się szukać :cool:

Może któregoś zimowego wieczoru, gdy będę się nudził... :mrgreen:

Pomogę Ci . Wklejam wszystkie moje posty napisane od 2 września (wtedy złapałem szczupaka). Wskażcie gdzie jest to "napuszenie", zgrywanie "wspaniałego wędkarza". Macie podane wszystko na tacy.

03-09-08 : Cyfrówke to ja mam , ale akurat brat zabrał nad morze :neutral: . Jak mam możliwość zabrania aparatu to zawsze go biorę :wink:

03-09-08 : Pływają pewnie i większe. Gdyby ktoś zaczął dbać o te wody to byśmy mieli raj w Poznaniu.

03-09-08 : Upierałem się i nadal upieram, bo złowić na wodach PZW szczupaka 60 cm to już jest coś.

Koniec offtopa.

Dzisiaj uganiałem się z bocznym trokiem za okoniami, a łowiłem okonki :wink:

04-09-08 : Mi też nie do śmiechu bo październik się zbliża i studia :neutral::mad:

04-09-08, 21:36 Temat: Spory szczupak w małym stawie..

Ja bym spróbował ciężkim sprzętem, wahadłówy, duże blachy :wink:

Wysłany: 04-09-08, 21:45 Temat: Mocowanie haczyka w gumie

To chyba raczej nie od sandaczy , tylko od trzymania różnych kolorów kopyt w jednym pudełku. :wink:

05-09-08, 07:59 Temat: Podstawowe błędy

Tutaj chyba wdarł się błąd :wink:

05-09-08, 16:32

Jest godzina 16:30 , Artech napisał post "dzisiaj" o 23: 05. Też tak często macie ?

07-09-08 O to współczuje :neutral:

07-09-08, 14:44

Z tych kołowrotków co podałeś to bez zastanowienia brałbym Dragona Maxime. Mam poprzednią wersję tego kręciołka i mogę go polecić . Tego Kongera na twoim miejscu bym sobie odpuścił , kasa w błoto.

07-09-08, 16:32

Kręciłem tą okumką , jakoś mi nie przypadła do gustu. Sprawia wrażenie , że jest wykonana z kiepskich materiałów, takie to jakieś plastikopodobne. Dragon w wykonaniu bije ją na głowę. Co do pracy obu kołowrotków to tu i tu nie mam zastrzeżeń.

07-09-08, 16:33 Temat: pierwszy raz na żywca

To już było wałkowane na forum, użyj opcji szukaj....

08-09-08, 21:59 Temat: Uwagi techniczne do forum i portalu

IE = Internet Explorer - straszne gówno, FF - Firefox- polecam

09-09-08, 15:14

ESSOX napisał/a:

Lizusek ....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dobre :mrgreen:

11-09-08, 13:57

sympatyczna rybka :wink:

11-09-08, 14:03

Można też tak zrobić, że na głównej stronie portalu haczyk.pl utworzyć kategorię "Rekordy haczyka " i tam odpowiednio admin będzie mógł przestawiać ryby według rozmiarów. Będzie robił takie aktualizacje co jakiś czas. Co wy na to ? :?:

11-09-08, 19:56

sinus napisał/a:

pytanie powinno brzmieć "co na to admin :?: "

Dlaczego ? nie bardzo rozumiem. To zdanie 99.9% użytkowników nie liczy się ?

12-09-08, 18:55 Temat: Mamy nowy portal!!!

wazelina i jedziemy :twisted:

12-09-08, 19:50

chomik dałeś dobre zdjęcie ? :neutral: ten wygląda mi na sznurówkę :lol: chyba że to dziwne złudzenie :wink:

13-09-08, 13:05

Od dłuższego czasu na spining używam żyłeczki Sufix Primo Xp, nie skręca się , wytrzymała, warta uwagi. Wytrzymała hol szczupaka więc zdała egzamin. :wink:

13-09-08, 13:12

Na szachtach łowie kilka razy w tygodniu. Dostęp z brzegu - jak najbardziej, jest sporo miejsc gdzie można spiningować :wink: - praktycznie na każdej szachcie jesteś w stanie połowić. Co do łowienia na grunt - nie bardzo , ponieważ dno jest zarośnięte. Chyba , że na "Edy" , ale to z wyspy- potrzebny środek pływający :wink: . Co do presji wędkarskiej to ostatnimi czasy jest dość duża. Zwłaszcza teraz ruszyli się spiningiści :wink:

13-09-08, 19:40 Temat: Żyłka na karpie

Używał ktoś z was żyłkę Daiwa Tournament ?

14-09-08, 12:10

w tym tygodniu pewnie się wybiorę z dwa razy, więc jak co to dam znać

14-09-08, 13:06

1600 m Daiwa Infinity 0,27 i Sufix Xclelon 0,20 600m :wink:

15-09-08, 09:05

egon napisał/a:

spróbować płoć z powietrza ?

O to coś nowego :mrgreen: :mrgreen:

15-09-08, 09:06

A co tu dużo mówić :wink: Lech pokazał wszystko na boisku. :smile:

15-09-08, 21:37

Aha, czyli zaczynacie od szachty "Nowakowskiego" - tam nie łowię, ale warto spróbować ( sandałek tam jest) - jak pójdziecie prawym brzegiem to dojdziecie do "Rozlanej", a po prawej od "Rozlanej" będzie "Glabisia" . :wink:

Zależy jaka będzie pogoda , jeżeli taka jak dzisiaj to ja odpadam :???:

16-09-08, 10:39

arek_glogow napisał/a:

u mnie żyłka jak wytrzyma 4 wypady na ryby to jest dobra :wink:

Ty holujesz ta żyłką tiry czy co ? Nie chce mi sie wierzyć , że po 4 wypadach jest do niczego :neutral:

16-09-08, 12:29

A co ze szczupakiem zgłoszonym przez Mateusza ? Miała być weryfikacja

17-09-08, 11:37

nie lubię takich zabaweczek :lol:

18-09-08, 11:00

Mam pytanko do karpiarzy - czy taka pogoda jaką mamy za oknem, czyli 13*, pochmurno, jest dobra na wypad na karpie ? Pytam bo mam zamiar jechać w najbliższy weekend. Czy najlepszy okres brań karpia już minął ( czy dopiero się zacznie ) ?

18-09-08, 13:28

To trudna woda , więc tak łatwo nie będzie. Ten szczupak jest z "Miruchy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam wszystkie moje posty napisane od 2 września
Wszystkie ?, czekałem kilka godzin bo myślałem że coś jeszcze dokleisz..ale skoro uważasz że to wszystko to sprawa jest jasna
Macie podane wszystko na tacy [...] Wskażcie gdzie jest to "napuszenie",
Sam wiesz...najlepiej co na tej tacy już się nie zmieściło i tam szukaj odpowiedzi.

Ps. Nikt nie zamierza Cię dissować, bo to dziecinada, spotykamy się tutaj by sobie pomagać/ dzielić doświadczeniem i to jest naszym głównym celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DareczeK napisał/a:

Wklejam wszystkie moje posty napisane od 2 września

Wszystkie ?, czekałem kilka godzin bo myślałem że coś jeszcze dokleisz..ale skoro uważasz że to wszystko to sprawa jest jasnaDareczeK napisał/a:

Macie podane wszystko na tacy [...] Wskażcie gdzie jest to "napuszenie",

Sam wiesz...najlepiej co na tej tacy już się nie zmieściło i tam szukaj odpowiedzi

czego zabrakło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK
DareczeK napisał/a:

Wklejam wszystkie moje posty napisane od 2 września

Wszystkie ?, czekałem kilka godzin bo myślałem że coś jeszcze dokleisz..ale skoro uważasz że to wszystko to sprawa jest jasna

DareczeK napisał/a:

Macie podane wszystko na tacy [...] Wskażcie gdzie jest to "napuszenie",

Sam wiesz...najlepiej co na tej tacy już się nie zmieściło i tam szukaj odpowiedzi.

Ps. Nikt nie zamierza Cię dissować, bo to dziecinada, spotykamy się tutaj by sobie pomagać/ dzielić doświadczeniem i to jest naszym głównym celem.

tak to są wszystkie moje posty zamieszczone na forum od 2 września. Postów dotyczących piłki nożnej nie wkleiłem bo to chyba ma mało wspólnego z wędkowaniem. Wobler zarzucił mi udawanie "wspaniałego wędkarza". Ty napisałeś , że się " napuszyłem" po tym szczupaku - to teraz wskażcie w którym miejscu ? Brak odwagi do przyznania mi racji ? tak było na tym forum od zawsze , i tak pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK
DareczeK wyjaśniłem Ci to. Wspaniały wędkarz to może złe określenie, ale napuszenie jest zdecydowanie odpowiedniejsze :wink:

Czy ja piszę w innym języku ? W którym poście jestem "napuszony". Proste pytanie. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to są wszystkie moje posty zamieszczone na forum od 2 września. Postów dotyczących piłki nożnej nie wkleiłem bo to chyba ma mało wspólnego z wędkowaniem.
Natomiast nie przeszkadzało Ci to zamieścić postów o aparacie cyfrowym, przeglądarce internetowej itp.. :mrgreen: piłka nożna nie była już tak wygodna? Chodzi o Twoją postawę a nie o wędkowanie,
Ty napisałeś , że się " napuszyłem" po tym szczupaku
nie napisałem że po szczupaku, natomiast prawdą jest że się napuszyłeś.
Brak odwagi do przyznania mi racji ? tak było na tym forum od zawsze , i tak pozostanie.
Masz racje kompromituj się i pogrywaj tak dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK
Natomiast nie przeszkadzało Ci to zamieścić postów o aparacie cyfrowym, przeglądarce internetowej itp.. :mrgreen:

Uznałem te posty za mało istotne, ale jeżeli ich brak Cię tak boli to proszę bardzo :

"08-09-08, 21:59 Temat: Uwagi techniczne do forum i portalu

IE = Internet Explorer - straszne gówno, FF - Firefox- polecam"

"Cyfrówke to ja mam , ale akurat brat zabrał nad morze :neutral: . Jak mam możliwość zabrania aparatu to zawsze go biorę :wink:"

bez komentarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.