Skocz do zawartości
tokarex pontony

Ostrzeżenia i bany


Rekomendowane odpowiedzi

poproszę Administrację o wyjaśnienie ostrzeżenia jakie dziś otrzymałem.

Odpowiedni dział, temat, miejsce a jeszcze w kontekście mojego podpisu w profilu z chęcią i bardzo proszę.

Szukałem wcześniejszych postów dotyczących zagadnień które poruszyłem, i nic nie znalazłem.

Być może coś przegapiłem, ale biorąc pod uwagę ilość wiadomości napisanych przez użytkowników forum - to czasem szukanie igły w stogu siana. Wśród tematów w których pojawiły się słowa "kluczowe" nie znalazłem odpowiedzi.

Dodatkowo poprosiłem o radę w zakupie wędziska które sprawdziło by się w określonych warunkach - to chyba nie jest zbrodnia.

pomijając to, że temat dotyczący wędzisk do Drop - Shota jest na pierwszej stronie wśród tematów kategorii spinningi (obecnie czwarty w kolejności) i wystarczy ją przejrzeć. To nawet używajac odrazu wyszukiwarki i nawet bez zaznaczenia dodatkowych opcji szukania można w wynikach wyszukiwania taki temat znaleźć, więc jesteś pewny, że to na tym forum szukałeś...?

Uważam że usunięcie postu, nie obrażającego nikogo, co więcej z prośbą o radę - nie jest fer.

I vice versa. Podczas rejestracji na forum jest prośba o zapoznanie się z regulaminem forum, regulamin jest wyraźny i dostępny na każdej stronie, więc szanujmy się wzajemnie.

Ponadto jeżeli masz aktywny email w profilu swój post masz na skrzynce.

Skoro administrator wie że taki post już był i temat został "omówiony - wyczerpany", to co mu szkodzi zamykając temat wkleić link z namiarami na dane zagadnienia.

Czasem ludzie patrzą na coś i tego nie widzą....

Regulamin jest ważny - bo to podstawa, nie mniej jednak trochę więcej życzliwości i elastyczności nikomu nie zaszkodziło.

Fundamentem tego forum i w zdecydowanej jego większości są użytkownicy, którzy szanują zasady tu panujące i sami z siebie nie potrzebują mojej dodatkowej życzliwości i elastyczności aby tu samodzielnie funkcjonować, więc i ja z szacunku do nich nie tracę czasu jaki tu poświęcają. A i swój prywatny oraz grona moderującego forum czas też sobię cenię.

... zdenerwowałem się.

jeżeli ktoś denerwuje się tu z powodu zasad tu panujących, przypomnienia o regulaminie itp, to zdecydowanie powinien zmienić forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 490
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Tak jestem pewny że na tym forum szukałem... W żadnym z postów - również w dziale spinningi nie znalazłem niczego podobnego... do zagadnień poruszonych w usuniętym wpisie.

Jeżeli nawet jest gdzieś jakieś nawiązanie do tego co napisałem, nie zmienia to faktu że Twoja pryncypialność związana z "REGULAMINEM" zakrawa na obsesję i poza nim nic już nie dostrzegasz.

Arogancja w Twojej radzie by zmienić forum dopełnia wszystkiego.

Piszesz o szacunku do użytkowników... wszystkich? Czy wybierasz sobie tych których szanujesz?

Bo w mojej sprawnie krzty szacunku nie widać.

Czas się wyluzować - jedź na ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Zgodnie z zasadą - jeśli powinieneś przeprosić - zrób to....

Chciałbym przeprosić tomik'a za to że pisząc że dokładnie sprawdziłem forum w poszukiwaniu odpowiedzi na osunięty post, nie zrobiłem tego "dokładniej".

Dziś odnalazłem wypowiedź "fix-bud'a" który porusza interesujące mnie kwestie.

Nie mniej jednak podtrzymuję napisane uwagi dotyczące "machania kijkiem".

Jako karę proponuję czerwona kreseczkę przesunąć na dwójeczkę, ja będę się pilnował i zgodnie z regulaminem korzystał z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,....

Wielokrotnie w tym temacie pisałem czemu służy i przez jaki czas do swojego automatycznego wygaśniecia - forma komunikacji jaką jest na tym forum przypomnienie o regulaminie. Nazwane szumnie i działające na niektórych paraliżująco - ostrzeżeniem :!: . Można sobie spokojnie poczytać. I dla większości użytkowników, którym wysłałem takowe, ta forma komunikacji jest na tyle jasna i czytelna, że traktują ją jako pomoc i naturalne przejscie do właściwego tematu a nie coś nad czym warto by tracić czas. W związku z tym ja ani nie potrzebuję przeprosin ani czegokolwiek poprawiać a tymbardziej się powtarzać. I tyle z mojej strony w tej kwestii.

Ja czasem czytam wiele tematów itp...ale zamiast dbać o jakąś liczebność forumowiczów to poprostu mówi im sie won

Mnie na tym forum zupełnie nie interesuje: "jakaś liczebność forumowiczów". haczyk.pl stawia na użytkowników zainteresowanych wędkarstwem i takich tu nie brakuje.

Niemniej skoro tak wiele czytasz, to chyba nie będziesz miał problemu z odniesieniem się i podaniem przykładu na to, że tu komuś po prostu mówi się won.

a i tak jest juz nas tu garstka.
tak jak mówisz,aktywnych użytkowników jest może 20-25 osób...

Jeżeli chodzi o aktywność podobną do waszej to myślę, że jest was tu jeszcze mniej, góra i w porywach pięciu. To promil aktywnych użytkowników tego forum. Zresztą z doświadczeń blisko 9 lat odkąd istnieje to forum wiem, że Ci, którzy lubią sobie tu ponarzekać, poskarżyć się, coś im się wydaje oraz przyjmują postawę roszczeniową i tak sami prędzej czy później się tu wypalają. I znikają tak samo szybko jak się tu pojawili, więc nie musicie się tak sobą przejmować. Forum kilku już takich przetrwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :grin:

Ja w swojej kwestii...

przeprosiłem bo chciałem, było zbędne - jak tam sobie uważasz. :wink:

Miałem sobie odpuścić, ale jak przeczytałem kolejny twór w postaci "wypunktowania delikwentów - malkontentów" :roll: , a co mi tam ...zaryzykuję. Odpiszę,no ba! W końcu mniejszość też ma prawo wypowiedzi na "forum", to dobry dział... "Uwag". :!:

haczyk.pl stawia na użytkowników zainteresowanych wędkarstwem i takich tu nie brakuje.

Rozumiem że wszyscy Ci o których wspominasz wyssali całą wiedzę i "swoją śrubę na punkcie wędkowania" z mlekiem matki :mrgreen: Z miejsca wiedzieli gdzie pisać, co pisać, a regulamin recytują przez sen.

Ci trochę mniej ogarnięci najprawdopodobniej trafili tu szukając społeczności zainteresowanej silnikami małolitrażowymi :shock:

tomik - nie fajne jest jak traktuje się ludzi z góry

wiem... wiem... Tobie można bo to twoje forum. Spoko. Wolnoć tomku w swoim domku... i można by powiedzieć że nic takiego się nie dzieje... bo przecież - zawsze krótko , rzeczowo i na temat!

Bez owijania w bawełnę, aczkolwiek pełna kultura :mrgreen: znaki interpunkcyjne i poprawna pisownia...

Niemniej skoro tak wiele czytasz, to chyba nie będziesz miał problemu z odniesieniem się i podaniem przykładu na to, że tu komuś po prostu mówi się won.

Uważam że regulamin który stworzyłeś, jest naprawdę dobry, i mówię tu poważnie. Wielki Szacun :cool:

To jest mój ulubiony fragment:

!

Regulamin nie powstał, aby kogokolwiek pouczać, ale żeby użytkowanie forum portalu wędkarskiego haczyk.pl było proste i przejrzyste a zarazem żeby dla jego użytkowników było przyjaznym źródłem poszukiwanej i dzielonej z innymi użytkownikami wiedzy.

Wiedzy dotyczącej naszej wspólnej pasji, czyli wędkarstwa!

Dlatego wybrałem to forum :twisted:

No to zdrowia życzę i połamania kija ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemekCLI, tyle albo i az i jakby na to niepatrzec jest roznica. W kazdym razie jako, ze nie ma tu obowiazku rejestracji i obecnosci i cobys sie tu tak na tym forum nie meczyl. Z mojej strony ta sama kulturalna propozycja jak dla Yelahiaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

Zgubi Cie takie podejście o wielki administratorze...na tym forum jesteś tylko po to żeby wyrzucać,kasować i dawać ostrzeżenia,w dodatku twoje chamstwo jako właściciela jest niesamowite,nie spotkałem sie jeszcze z takim czymś,nie dziwota że too forum nie współpracuje z jakimiś znaczącymi partnerami takimi jak cza :roll: sopisma i firmy robiące sprzęt...i coś w tym jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapa-man, absolutnie nie jest moja intencja abys Ty sie tu tak bulwersowal i meczyl z powodu mojej administracji. I do tego bez jakis czasopism i jakis firm robiacych sprzet!. Szok! Twoje konto zostaje bezzwlocznie dezaktywowane abys nie musial tracic tu swojego cennego czasu! Szok!

ps.

Przepraszam, ze pisze bez polskich znakow ale pisze z telefonu . Szok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czyń swą powinność kin zon unieTOMIKU.kwestią czasu jest jak sam będziesz sobie na forum tematy zakładał i na nie odpowiadał,ja ani wielu przed tobą sie płaszczyć nie będziemy,bo niby jesteś założyciel i właściciel,nie szanujesz nas my ciebie i tyle....widać ,ze masz wyjebane i włażisz bo musisz,cwaniakujesz ale nie widzisz realii,ze wielu się tylko rejestruje a potem przeglada forum by wylukać gdzie jechać by zamrażala była pełna.niby temat uwagi a nawet w nim żegnasz forumowiczów,RAPA powiedział ci prawdę i zapłacił już za to,więc i mnie zbanuj, dezaktywuj niewiem Twoja sprawa,Twoje podejscie i chamstwo świadczy tylko o Tobie,popatrz poczytaj jak wielu wirtuozów wędkarstwa juz olało forum,od kilku nawet się uczyłem.......wić nie płacz ,że se nieradzisz a powiedz szczeże ,ze już nie masz ochoty tego ciągnać

PS sory za orty intrepunkję ale pisane z komórki bez dostępu do internetu

Wernicjusz to nie wiosna,ale pewna kwestia prawdy,dobrze wiem,że wiesz o czym mówię......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wernicjusz, teraz to juz lajcik, zobacz ile ten temat ma lat i jakie kiedys tu byly pojedynki... No ale im wieksze forum im wiecej uzytkownikow i odwiedzajacych zainteresowanych wedkarstwem a nie soba i swoim widzimisie to i ten dzial i temat coraz mniej aktywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wernicjusz napisał:

Ale, że tomik, ma zdrowie się policzkować? Rzadkość... .

Z całym szacunkiem kolego wernicjusz ale nie sądziłem że któregoś dnia przeczytam Twojego posta z którym będę się w 100% zgadzał :shock: Drogi adminie, wiem że jesteś już dostatecznie zmęczony moderowaniem tego forum o czym sam wielokrotnie już wspominałeś dlatego życzę Ci abyś jak najszybciej dostał zadowalającą Cię ofertę i w końcu sprzedał ten portal komuś kto będzie traktował swoich klientów z szacunkiem !!!! A teraz bądź konsekwentny i sam sobie przypisz ostrzeżenie za brak stosowania polskich znaków (Pisanie z tel. kom. jest dziecinnym tłumaczeniem) co dobitnie podkreśliłeś w regulaminie czerwonym tłustym drukiem na czerwono ! W uzasadnieniu wpisz sobie jakiś dziecinny komentarz tak jak w większości przypadków to czynisz. Również jestem w szoku gdy czytam Twoje posty na Twoim forum które nic konstruktywnego tu nie wnoszą!

PS:

Ten post nie jest prośba o dezaktywacje konta :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony ta sama kulturalna propozycja jak dla Yelahiaha.

Jeśli można nie skorzystam z propozycji.

Zostanę :grin:

Wyraziłem tylko i wyłącznie swoją opinie, w sposób zgodny z regulaminem.

Ja również nie chce w tym się taplać, w sposób mniej lub bardziej kulturalny.

To niczego nie zmieni :cool: - więc w tej sprawie bez odbioru.

Jak coś się zmieni w tej sprawie - wyśle oczywiście PW.

Lubię styl aktywności większości użytkowników i informacje jakimi się dzielą z innymi.

Resztę można po prostu zignorować, tak będzie lepiej.

Tak... jest to dobry powód by zostać :mrgreen:

Człowiek całe życie się uczy i głupi umiera...

.....a tu o wędkowaniu jest sporo wiedzy :cool:

Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku!

Wyjątkowo tych których już tu nie ma :wink:

Yel.

.... bez odbioru :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostał zadowalającą Cię ofertę i w końcu sprzedał ten portal komuś kto będzie traktował swoich klientów z szacunkiem !!!!

akurat najbardziej zadowalające oferty mam od firm komercyjnych, więc ciekaw jestem czy jak tu zagości komercja będziesz się czuł lepiej i bedziesz tu chciał zaglądać... choć interesujące jest to,że Ty już w tej chwili czujesz się tu jak klient...może ja siem jeszcze zastanowię :idea: .

A teraz bądź konsekwentny i sam sobie przypisz ostrzeżenie za brak stosowania polskich znaków (Pisanie z tel. kom. jest dziecinnym tłumaczeniem) co dobitnie podkreśliłeś w regulaminie czerwonym tłustym drukiem na czerwono ! W uzasadnieniu wpisz sobie jakiś dziecinny komentarz tak jak w większości przypadków to czynisz.

Dobre, dobre :cool:

( Niemniej pisząc z tel. chyba jednak muszę zacząć też czasami dodawać uśmieszki albo jakoś sobie włączyć buźki bo rzeczywiście zbyt poważnie to czasami brzmi :lol:

:lol: )

No ale trzeba być twardym a nie miętkim...

Również jestem w szoku gdy czytam Twoje posty na Twoim forum które nic konstruktywnego tu nie wnoszą!

Winko, weź nie pierdol smutków. :lol:

:oops: chyba tym razem nie obędzie się bez ostrzeżenia :razz::lol:

Swoją drogą zaraz z ciekawości sobie sprawdzę czy sam sobię mogę dać ostrzeżenie:?: :idea::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mogę :shock::lol: i jeszcze mnie wylogowało, musiałem się na nowo zalogować i pojawia się komunikat żeby kliknąć dlaczego i ło co chodzi? !... :shock:

Przyznam, że myślałem, że to działa mniej przyjaźnie i informacyjnie, chyba normalnie dam sobie drugie :lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była taka dobra tradycja, że ten temat się zamykało na weekend. :roll:

Proponuję wszystkim dłuższy niedzielny spacer. Jutro pierwszy dzień z trochę lepszą pogodą a wiosna już na zakręcie :cool:

Tradycja i... potrzeba taki w tym temacie był tu ruch... :lol:

No ale ok, jakby co to wracamy do tematu po weekendzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, chyba normalnie dam sobie drugie

Uważaj! bo to uzależnia... .

Spodobają Ci się krawaty to i zaczniesz żyć jak wolny człowiek :twisted: .

Może nawet wreszcie na ryby się wybierzesz :razz: .

ps.

Swoją drogą skoro upadł już śmiercią naturalną GPFH można by pomyśleć o nowej rywalizacji w ilości krawatów :mrgreen: . Można by tak nie usuwać znacznika i przypisać go na stałe do profilu.

Ot taka luźna dygresja.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomik napisał:

Winko napisał/a:

A teraz bądź konsekwentny i sam sobie przypisz ostrzeżenie za brak stosowania polskich znaków (Pisanie z tel. kom. jest dziecinnym tłumaczeniem) co dobitnie podkreśliłeś w regulaminie czerwonym tłustym drukiem na czerwono ! W uzasadnieniu wpisz sobie jakiś dziecinny komentarz tak jak w większości przypadków to czynisz.

Dobre, dobre

Jakoś nie dopatrzyłem się tekstu z serii ,,regulamin jest nieczytelny???"

Winko, weź nie pierdol smutków.

Tego rodzaju osobiste wycieczki powinno się chyba robić po przez PW - takie niepisane prawo którym rządzą się wszystkie fora? Lecz skoro wolisz tutaj?

Przechodząc do rzeczy. Wpieniłeś mnie tym stwierdzeniem kierowanym pod moim adresem! Nie chce mi się tego nawet komentować. Pokazał admin na co go stać. Tyle razy pisałeś że forumowicze nie szanują Twojego czasu? A Ty jak szanujesz czas innych? Zdecydowanie wolę śledzić tematy z relacji nad wodą niż użerać się tutaj z Tobą! Nie dziwił bym się komuś kto ma pierwszy raz styczność z tego rodzaju forum, ale admin?! Wypowiedź godna dzieciaka z podstawówki! Brawo! Pokazałeś klasę!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.