Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kalendarz haczyk.pl 2016


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

Miło mi przedstawić Kalendarz haczyk.pl na rok 2016. :wink:

Autorami zdjęć są: styczeń- Gofer, luty- Przemlinek, marzec i maj- Dawid, kwiecień- Andrzejk53, czerwiec- Kamilo, lipiec- KrzysiekG, sierpień- Bartek250, wrzesień- Bluzer, październik- P, listopad- Wafel1313, grudzień- Jaceen.

Kalendarz w formacie A3- w układzie poziomym. Ten sam wykonawca co w ubiegłym roku.

Cena kalendarza identycznie jak poprzednio wynosi 25 zł/szt., koszt wysyłki 9 zł (niezależnie od ilości sztuk).

Tak jak poprzednio- ze względu na łatwość w przesyłaniu danych do płatności i wysyłki- będziemy dokonywać zakupu za pomocą Sklepiku haczyk.pl. Ale to dopiero jak kalendarze będą u mnie.

W tej chwili proszę Was aby do 27.12 określić swoje zainteresowanie zakupem dopisując się do listy. Pozwoli to z grubsza oszacować nakład. Na początku przyszłego tygodnia złożę zamówienie. :cool:

1. tomek1

2. ....

Poniżej projekt Kalendarza haczyk.pl 2016.

normal_2%7E0.jpg

normal_3%7E0.jpg

normal_4%7E0.jpg

normal_5%7E0.jpg

normal_6%7E0.jpg

normal_7%7E0.jpg

normal_8%7E0.jpg

normal_9%7E0.jpg

normal_10%7E0.jpg

normal_11%7E0.jpg

normal_12%7E0.jpg

normal_13%7E0.jpg

normal_14%7E0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Tak jak w zeszłym roku miałem zamiar zamówić sobie kalendarzyk. Niestety w tym roku sobie odpuszczę.

Jest to spowodowane tym, że kalendarz jest mało praktyczny. Wszystko fajnie wygląda tylko, że nie ma możliwości zapisania krótkich notatek.

Będę musiał poczekać do następnego wydania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w zeszłym roku miałem zamiar zamówić sobie kalendarzyk. Niestety w tym roku sobie odpuszczę.

Jest to spowodowane tym, że kalendarz jest mało praktyczny. Wszystko fajnie wygląda tylko, że nie ma możliwości zapisania krótkich notatek.

Będę musiał poczekać do następnego wydania :wink:

Rozumiem. Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz otrzymałem i bardzo dziękuję!

Zawislem na ścianie ale niestety mój czas pozwoli się już kończy;)

W przyszłym roku z pewnością kalendarz będzie wcześniej. :wink: Twoje zdjęcia pasują do prawie każdego miesiąca, więc będą brane pod uwagę również w edycji 2017. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz otrzymałem i bardzo dziękuję!

Zawislem na ścianie ale niestety mój czas pozwoli się już kończy;)

W przyszłym roku z pewnością kalendarz będzie wcześniej. :wink:

Nie o to chodziło - tempo było dobre :) narcyzem też aż takim nie jestem więc nie muszę przez cały miesiąc na swoją gębę się gapić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.