Skocz do zawartości
tokarex pontony

<<<Chwali pieta >>>


jeux

Rekomendowane odpowiedzi

Pike jakie pierwsze ? Wolimy te aktualne !!!!

Pociecha powiedziała, że nie ma sprawy, ale pod warunkiem, że będzie to takie jedno wspólne, które bardzo lubi, bo nie wyglądamy na nim jak tata z córką. Dowcip (jej, nie mój) polega na tym, że to zdjęcie z przystani, obok plaży... :lol: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kurcze shogun_zag też bym takie chciała... w dodatku byłoby wigilijne, ale cóż mój facet jak mnie odwoził to cały czas pytał czy sobie jaj nie robię :roll: Oddał mnie tylko na porodówkę i zawinął się z powrotem do domu :shock:

A ja miałam naprawdę świąteczny nastrój, nawet piwa mi się chciało, no cóż może następnym razem :twisted:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi napisał/a:

może następnym razem

Następnym razem daj znać, a przybędę i zrobię Wam takie akty, że uhhhhhhhhh :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No prawdziwy mężczyzna z jajami :wink: Jak tylko coś zmajstrujemy to nie omieszkam Cię powiadomić. Kurde na akty to ja się piszę, ale takie naprawdę artystyczne :twisted:

Skoro już doszliśmy do aktów to ciekawostka: jak wcześniej wspomniałam w dzień narodzin mojego jupitera miałam naprawdę zaje.... humor, a dowaliłam na koniec już przycerowaniu baaaardzo przystojnego lekarza:

- on do mnie: ma być taka sama czy węższa?

- a ja na to: ma być taka ładna jak była.... (wszyscy się rechoczą)

- czyli taka fotogeniczna??

- ja mu na to: jasne, że tak, żebym mogła jeszcze na rozkładówkę pozować ....

chwila śmiechu.....

- i znowu ja: jak wyjdzie "ładna" do dla pana pierwszy numerek :oops:

to się sprzedałam: bo miało być: jak wyjdą ładne zdjęcia to pierwszy numer playboya dla pana :lol:

Rozbawiłam wszystkich na amen - ponoć takiej jeszcze nie mieli, bo sadziłam dowcipami itp non toper :mrgreen:

No to by było na tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten chłop z Tobą wytrzymuje :shock: Co słowo, to szpila :???::lol: :lol: :lol:

no wieeeesz, poczułam się urażona, to wcale nie tak miało być :>

chyba, że Ty się wszędzie szpilek doszukujesz, to wtedy współczuję Twojej ukochanej :lol:

(teraz to była szpila :P )

Wiem, wiem, teraz to byś mi pewnie siusiaka na czole dorobiła :cool:

jeśli tylko miałbyś takie życzenie...

:lol:

Madi powiem Ci tyle - swoja baba jesteś no :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi powiem Ci tyle - swoja baba jesteś no :mrgreen:

hehe super, dzięki :mrgreen:

już pracuję nad nowym scenariuszem "tak na przyszłość" co by shogun_zag też się pośmiał - ha i co będzie FOTORELACJA :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prawdziwy mężczyzna z jajami

Taaa, do kolan :lol::lol::lol:

Ad Trini ... zrozumiałem tę "datę" w taki sposób, że ja na większości fotek ustawiam datę, booooo ... mam sklerozę i nie pamiętam co kiedy było i ... rozumiesz już ... :cool:

Czy to miałaś na myśli? Szczerze proszę :lol:

P.s.

Mam dziś dobru humor bo o 16-tej byłem juz w domciu, jak nigdy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to miałaś na myśli? Szczerze proszę :lol:

no też, ale chodziło mi o taką ładną z paint shopa, a nie, brzydką z aparatu :P żeby dla potomności się ładnie prezentowało :)

A ja też mam sklerozę dlatego jak mam fotki w kompie to są w folderach lata, miesiące, a potem ładnie opisane jakie to wydarzenie :lol:

"Gdy czterdziestka mija, torba większa niż fuzyja"

no Tomaszek to jeszcze kilka lat, i powiedzenie prawdą się stanie co? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...

Przedstawiam Wam moją córkę Antosie, liczy sobie 30 godzin :)

Holowałem wiele pięknych ryb, widziałem wiele pięknych miejsc, przeżyłem wiele pięknych chwil ale dopiero teraz wiem co to za uczucie kiedy szczęście sięga zenitu.

a04af746d6fb0835m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam Wam moją córkę Antosie, liczy sobie 30 godzin

Holowałem wiele pięknych ryb, widziałem wiele pięknych miejsc, przeżyłem wiele pięknych chwil ale dopiero teraz wiem co to za uczucie kiedy szczęście sięga zenitu.

Gratulacje! Niech zdrowo rośnie! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Panowie i Panie ja jako najszczesliwszy czlowiek na swiecie też chcialem się pochawalic i podzielić moim szcześciem bo 31.07.2014 urodził się moj synek Szymon całe 58cm i 4,350kg szczęścia

Gratulacje! Kawał chłopa. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.