Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jezioro Pakoskie (okolice Inowrocławia)


maryaChi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

pani justyno może wasza spółka wzięła by przykład z innych gospodarstw rybackich i nie zdzierać gróbych pieniędzy z wętkarzy bo nie oszukujmy się łowie od kilkunastu lat na waszych wodach i już prawie wszystko wybiliście a wracając do tematu weżcie przykład np. z gospodarstwa rybackiego łysinin tam zezwolenie na jedno łowisko 24godz.na dobę na łódż i spining kosztuje 210zł a na 55 łowisk tego gospodarstwa także z nockami, lodką, i spiningiem 260zł i dodam że od 1stycznia do 31 grudnia i napewno mają lepsze łowiska bo prowadzą racjonalną gospodarkę w przeciwieństwie do waszej niszczącej ryby polityki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

U mnie wyniki ciągle niezłe:) Wczoraj 23 sztuki:) Oby tak dalej...

mam pytanie:) Czy moze ktoś pamięta jak było coś napisane o naszym jeziorku w gazecie wędkarskiej?? Chyba 2005 rok ale nie pamiętam jaka gazeta?? Ma może ktoś możliwość to sprawdzić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w janikowie kilka razy ale to 5 lat temu ,fajny zbiornik,mozna do wody wejsc na 50m,a ryby ladnie biora :) zwlaszcza plocie i glapy,niestety mam 80km bo w innym przypadku jak bym byl miejscowy to tylko tam bym jezdzil,bez ryby nigdy nie wracalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj byłem. Straszna pizgawica, tak wiał wiatr, że aż fale miałem w przeręblu. Z początku ponad 2h chodziłem za okoniem z dużą blaszką i padło tylko 6 dość przyzwoitych sztuk. Później przez niecałe 3,5h zająłem się płotkami, których złowiłem równo 70 sztuk. Jak na takie warunki pogodowe jestem całkiem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie:) Widać ze rybki na spławiczek biora to trzeba się wybrać:)

Ciekawy jestem jak będzie na wiosnę jeżeli chodzi o stan wody. W zeszłym roku był już wysoki ale w tym wygląda na to ,że będzie jeszcze wyższy:)Niestety będzie słabe dojście od brzegu wiec pozostaje łódź...

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam was wędkarze. Ostatnio będąc nad jez. pakoskim spotkałem ciekawych ludzi z Janikowa nad słynnym miejscem jesiennym na sandacze a mowa tu o Pakoskiej śluzie!!! Sprawa dotyczy dwóch PANÓW jak w biały dzień popołudniowy z mostku drewnianego łapali na podrywę sandcze o wymiarach od 20 do 50 cm. Szczupaczki też tam były. Jak zagadałem po ile mogę od nich kupić to usłuszałem za 2 dychy za kilo bo cza im na kartę dać zarobić. Ja pier..... w dzień kłusują a na sezon chcą być legal to mnie rozje......o. Panie RAMBO do dzieła bo zima się skończy a z nią sandacze . Panie Marcinie i Justyno jak chcecie mieć nadal słynne jeziorko to pomyślcie o firmie ochroniarskiej ta się wam przyda i wędkarzą również. Pozdrawiam hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

jak zwykle inter fish sie popisał ryb coraz mniej a zezwolenia droższe i jeszcze do każdego zezwolenia osobno wykupywać na bezspławikowy połów ryb właściciele powinni dobrego lekarza sobie znaleść. wzorem dla nich powinien być łysinin nie dość że mają taniej i więcej jezior to jeszcze nie podnieśli ale obniżyli cenę zezwoleń 55jezior z gruntem łodzią i nockami 280zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Popisał się,na samom zatokę zezwolenie na 2 wędki z brzegu kosztuje 120 zł.to na zalew koronowski mam za 110 zł,i jest wszystko oprócz łowienia z łodzi

Witam,tyle ze na pakoskim idź coś złowić jeszcze a na Zalewie juz nie.Ewentualnie z łodki jest szansa bo z brzegu juz lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

a inter fisch na przestawie wyciąga mnustwo węgorzy na które jest właśnie okres ochronny ale im wolno gzie jest rambo-on umie tylko wędkarzy karać za byle co ale kusoli z północnego i kusoli z inter fischu jakoś nigdy nie widzi!!!!! SZKODA SŁÓW!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.