Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Feder do 3,60m i masie wyrzutu 120g?


Rekomendowane odpowiedzi

oba długość 3.6 - co
Nie napisałem że moja ma 3,6 ,bo faktycznie to jest4,2m w czym jest rużnica , no napewno w blanku i jego konstrukcj w uzbrojeniu wprzelotki .Napisze jeszcze raz Tomaszku to ze pisze na blanku cw. 240g nie oznacza to że moge takim ciężarem operować.Sprawdze to napisze jaki ciężar jest optymalny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 114
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
wojtt napisał/a:

tak z ciekawości zapytam, stosujesz go na grubą rybę typu karp itp. czy na drobniejsze w rodzaju leszcza też?

Ubawiłeś mnie tym pytaniem a zwłaszcza drobniejsze leszcze ,takich drobniejszych nie łowie wogle ,ale fakt to kijek na leszcze

i własnie o to mi chodziło :grin: , a to że nie interesują Cie drobniejsze ryby zdążyłem już zauważyć :cool: . Ja na razie szukam dla siebie jakiegoś feedera, myślałem o cormoranie, ale nie trzymałem go jeszcze w łapach, może we Wrocku na targach go uświadcze, na odre i tamtejsze leszcze (nie mylić z leszczykami :wink: ) przydałby sie jakiś konkretniejszy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem o cormoranie

ja wlasnie zamowilm cormorana z kolekcji 2007 :wink: ..za pare dni powinien dotrzec..zobaczymy co z tego bedzie..

a co do Shimano Alivio to slyszalem ze za te pieniadze mozna kupic cos lepszego mimo ze to shimano..mowie oczywisci o opiniach na temat Alivio o by mnie tu zaraz Tomaszek zripostowal :grin: z racji tego ze on ma bardzo dobra opine o tej marce..pewnie nie bez przyczyny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLACK MASTER HEAVY FEEDER 390 ..jak tylko dojdzie to na nastepny dzien bedzie testowany na pierwszej wyprawie gruntowej na zalewi..napewno napisze o wrazeniach..pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to poprostu beachcaster jest
Nie Tomaszku to tylko feder może mocniejszy jak na normalnego ale musicie pamiętać że jak pisze cw100 na wędzisku to wcale nie znaczy że wędzisko nadaje się do operowania takim ciężarem firmy nie raz prześcigają się nawzajem w różnych głupotach ,ale w niedziele jade na testy i zdam relacje co i jak bo narazie to kijek tylko podoba mi się wizualnie.
Może nie do końca na temat, ale skoro już w tym właśnie temacie przewinęło się kilka zdań na ten temat.... Zastanawiałem się (po tym jak maniek kupił feeder z cw 250g) czym tak naprawdę różni się feeder od beachcastera przy założeniu że obydwa sa tej samej długości i mają taki sam (duży) cw. I chyba w innym temacie, w tym właśnie dziale, sam sobie udzieliłem odpowiedzi: różni się dolnikiem. Beachcaster ma długi dolnik żeby dodac mu mocy przy podawaniu zestawu na dużą odległość - a feeder takiego nie ma. maniek, co Ty na to?

3e6ab4064b42d178m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha! Czyli jednak, tak właśnie sugerowałem gdzieś wcześniej w temacie. A dolnik?

Może trochę dłuższy, ale przede wszystkim grubszy. Trzymałem prawie identyczny feeder jak ten co Maniek kupił a w stojaku obok stały surfcastingowe kije, więc tak mi się rzuciło w oczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Coraz więcej na rynku wędzisk w cenach duzo bardziej przystępnych. Po co wydawać na wędzisko ponad 400zł, jeżeli można zakupić wędzisko bardzo dobrej klasy w przedziale między 100-200 zł... Polecam nową serie JAXON DIGITAL Feeder 3,60 40-110g.

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za reklama i dwa posty reklamujące jeden sklep? :roll:

Osobie tej nie wroze kariery na forum :lol:

Zarejestrowala sie o 8:52

Podczas 11 minutowej wizyty zareklamowala zarowno dwa wyroby jednej firmy a co wiecej obs chciala aby byly kupowane w jednym sklepie internetowym :lol:

Chyba to jakis specjalista do spraw reklamy :wink::lol:

W temacie to moze za jakis czas opisze wedke Robinsona Lumix no chyba ze Trini mnie uprzedzi :wink::twisted:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również nie wróżę niczego dobrego :lol:

co do Lumixa....

P no zobaczymy, czy uda mi się to po sobotnim wypadzie, ale jednorazowe łowienie to chyba za mało czasu, żeby dobrze przetestować wędkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli można zakupić wędzisko bardzo dobrej klasy w przedziale między 100-200
Jeszcze takich nie widziałem w tym przedziale.
Polecam nową serie JAXON DIGITAL Feeder 3,60 40-110g.
Lubisz widze z nas żarty robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo tu wymądrzania w temacie wędkarstwa... A forum takie nie tylko dla dla takich pseudo-mądrych wędkarzy, a także dla wędkujących dla przyjemności, dla początkujących itp. Rynek się zmienia, i nie każdy ma kase by kupować sprzęt profesjonalny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie czy jesteś pseudo-mądry czy wędkujesz dla przyjemności powinieneś przyjąć do wiadomości pewne rzeczy. Jeśli nie stać mnie na nic więcej niż polonez to jeszcze nie znaczy że mam opowiadac że to samochód dobrej klasy :idea: A tym bardziej starać się obrazić kogoś kto jasno daje do zrozumienia że tak nie jest. Poza tym zauważ że pomiędzy sprzętem profesjonalnym a badziewiem jest baaaardzo dużo miejsca - na różny sprzęt i różne przedziały cenowe - więc nie rozumiem czemu się unosisz? Sam użyłeś określenia 'bardzo dobrej klasy' a dobrze wiadomo że sprzęt za dwie paczki taki nigdy nie będzie. Więc przemyśl swojego posta.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym zauważ że pomiędzy sprzętem profesjonalnym a badziewiem jest baaaardzo dużo miejsca - na różny sprzęt i różne przedziały cenowe

I dlatego własnie każdy znajdzie coś dla siebie, niezaleznie od tego jaki gruby ma portfel. Poza tym oprucz sprzętu liczą sie umiejętności, jesli ktoś ma "nosa do ryb" to połapie nawet na przysłowiowego bambusa i odwrotnie :wink::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie mialem zmiar obrazic, a jeżeli chodzi o wyrażenie "bardzo dobrej klasy" to ostatnio wędziska JAXONa są coraz lepsze i coraz bardziej popularne. A jeżeli chodzi o sprzęt popularny, a nie profesjonalny to nowa kolekcja DIGITAL FEEDER naprawdę się sprawdza jako bardzo wytrzymałe i wygodne wędziska. Pozdrawiam, i proszę o więcej wyrozumiałości co do wypowiedzi na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo tu wymądrzania w temacie wędkarstwa.
W konicu to forum wędkarskie, a wymądrzanie bierze się z praktyki niekiedy popartej latami doświadczeń nad użytkowaniem sprzętu i nie od razu z górnej póły ,bo niewielu jest stać na nią ,ale latami się kompletuje sprzęt dobrej jakości i nikt nie neguje twój wybór ,masz prawo

tylko nie przekonuj nas że wybrałeś najlepsze z możliwych ,bo nawet ta półka cenowa ma lepsze towary niż ww.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanujmy się, pomagajmy sobie a bedzie dobrze;] Ja zostałem namówiony na sprzet JAXONa, a mam zamiar wrócić na łowiska po 15latach;] ciekawe co jeszcze bede pamiętał;-) mam nadzieję znaleźć tu na forum czesto jakies dobre porady. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.