Skocz do zawartości
tokarex pontony

Bierze coś nad wisłą?


michalcz28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wybieram się w niedzielę nad wisełkę, mam pytanko na jaką rybę się nastawić proszę o porady (sprzęt, przynęta, zanęta) pierwszy wypad w tym roku a nie chcę, aby syn się zawiódł. pozdrawiam wszystkich wędkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Łowię przeważnie w poblirzu elektrowni Kozienice, tzn. po drugiej stronie rzeki, ale równie dobrze można się udać np Góra kalwaria czy do Dęblina - choć w Dęblinie jeszcze nie łowiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał je też w ten weekend inauguruje sezon na Wisełce naszej i nastawiam się na płocie z DSem, przynęta pinki, zaneta trapera płoć+atraktor waniliowy, a jaie to przyniesie efekty to się zobaczy :wink:

Jakie by nie były to sam fakt że spędzę trochę czasu nad wodą cieszy i to baaaaaaaaardzo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceść Tomaszek! Widziałem żeś na jakowyś wojażach.

Oczywiście łowić będę pomiedzy gdańszczakiem, a śląsko-dąbrowskim - standardowa miejscówka moja.

Jasne, wpiszę połów do bazy, tym bardziej, że odkąd powstała nie miałem jeszcze takiej okazji :wink:

Pzodrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.