Skocz do zawartości
tokarex pontony

Rozmowy o wszystkim i o niczym


trini

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam wielką prośbę do haczykowców z Szczecina.

Gdzie są dobre sklepy wędkarskie?

Najlepiej jakby było coś dla łowców karpi oraz dobry wybór zanęt trapera oraz Stila.

Bardzo proszę o możliwie najszybszą odpowiedź, dziś wyjeżdzam i niebęde miał dostępu do komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warszawa_24, :arrow:tutaj masz opinie na temat tego sklepu. Jedno co trzeba im przyznać to jest to najlepiej zaopatrzony sklep a jeśli chodzi o akcesoria do połowu karpi żartobliwie nazywanych rybami to trafisz bardzo dobrze :wink:

Adres:

al. Wojska Polskiego 128

edit:

Zanęt trapera i innych oraz dodatków do tego jest bardzo dużo :mrgreen:

Jak nie będziesz wiedział jak dojechać to jeszcze jakiś czas jestem online więc mogę Ci podpowiedzieć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę z rodzinką na te dni morza, ich to interesuje a mnie niezbyt.

Spokojnie i tak preferuję C&R :wink:

Ja jadę dla 2 celów:

1) te centrum wędkarskie

2) podróż moim ulubionym vanem.

Wędek chyba nie borę, chyba że znajdzie się czas na łowienie w co wątpię :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając te wszystkie

Wiadomo, 'pismaki' zawsze COS doloza :wink: , ale ostatnio podali ,ze czesc ofiar byla naga( strzepy ubran) i nie miala wody w plucach. Wypowiadali sie rozni "znawcy" iz jest to symptom "wyssania" ofiar z samolotu przy wielkich predkosciach. A jesli tak ,to albo sie z CZYMS zderzyli (inny samolot np.wojskowy- vide cwiczenia wojsk brazylijskich w tym rejonie) albo...stracili ICH przez pomylke :!: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była jeszcze mowa o upadku w wysokości gdzie pęd powietrza robi to samo co wyssanie na dużej wysokości.

,to albo sie z CZYMS zderzyli (inny samolot np.wojskowy- vide cwiczenia wojsk brazylijskich w tym rejonie) albo...stracili ICH przez pomylke :!:

No dobra to skąd seria sygnałów wysyłanych przez samolot o usterkach i awariach :?::roll:

A wracając do różnego rodzaju pismaków i tzw "dziennikarzy" (nie obrażając rzetelnych) to wiadomo że zawsze będą wietrzyli wielką sensację i teorię spiskową równocześnie z "połączeniem się w bólu" z rodzinami ofiar. Zwiększają się nakłady i oglądalność, jest więcej reklamodawców w takim wydaniu pisma czy też wiadomości. Ludzie przełykają papkę a karawana idzie dalej. Brzydzę się tak samo nimi jak politykami :???:

Nagle we wszystkich airbusach wymieniono wadliwe czujniki zgłaszane od jakiegoś czasu :roll: Moim zdaniem producent zrobi wszystko żeby to załoga była winna temu bo przecież po czymś takim ludzie nie będą chcieli latać takim wadliwym ustroistwem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocur, wszystko fajnie, ale o ile pamietam zaden Airbus A330 jeszcze sie nie rozwalil z tego powodu, wiec jezeli byla jakas usterka to raczej indywidualna a jest cos kolo 500 szt.

Była to pierwsza w historii katastrofa tego modelu z udziałem pasażerów, a druga od momentu jego wyprodukowania. Poprzednio samolot rozbił się podczas lotu testowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to skąd seria sygnałów wysyłanych przez samolot o usterkach i awariach

taa, tutejsi dziennikarze takze informowali o takich sygnalach wyslanych przez pilota.

Napisano ze:'przestawalo dzialac prawie WSZYSTKO". w takim razie czemu pilot nie zawrocil :?: .Rowniez w pierwszych info podano sprzeczne dane co do prawdopodobnego miejsca katastrofy. Brazylia podawala okolo 1200mil od jej wybrzezy a francuzi zaczeli szukac nieopodal...Senegalu :!::?: Zas pierwsza info bylo ,ze samolot zostal trafiony przez...piorun, mimo ze w rejonie bylo 12 innych samolotow i zaden z nich nie informowal o anomaliach pogodowych.

Na dzień dzisiejszy mam większe zaufanie do 30 letniego C-130

Herculesa niż do nowego airbusa

...he,he, ja tez :wink: .W Kwietniu lecialem tymze samolotem , "na dzien dobry" maszyna przyleciala z czterogodzinnym opoznieniem i kiedy juz bylismy "w pasach" Kapitan powital wszystkich i poinformowal ze lot sie opoznil ,gdyz samolot mial awarie systemu EMERGENCY :smile: .Mimo zapewnien ze juz wszystko jest OK, kazdy mial nietega mine :smile: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wypadek ma wiele znaków zapytania koledzy... Pilot lecącego nieopodal katastrofy samolotu zeznał że widział wielką ognista kulę na horyzoncie, co by wskazywało że samolot palił się w powietrzu, natomiast odnalezione na morzu ślady paliwa obalają tą teze, także szczątki samolotu nie są "przypalone" gdyby sie zapaliło paliwo lotnicze aluminium stopiłoby sie doszczętnie. Sam nie wiem co myślec o tej katastrofie, faktem jest , że życie straciło 228 osób. Istotne w tej chwili jest to aby zrobili wszystko zeby takie historie sie nie powtórzyły. Może gdy odnajdą czarne skrzynki będą w stanie ustalic przyczyny katastrofy i ustaną spekulacje o bombach, eksplozjach i ufo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był wybuch w locie i tyle.

On prawdę Wam powie :lol:

Ja tez brzydzę się ludźmi którzy na każdym kroku szukają sensacji. Poczekajmy jeszcze tydzień, a spekulacji co stało się w powietrzu namnoży się jeszcze kilkukrotnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy jeszcze tydzień, a spekulacji co stało się w powietrzu namnoży się jeszcze kilkukrotnie

Masz rację ale to samo wyjaśnienie potrwa zdecydowanie dłużej. Najważniejsze żeby udało się odnaleźć czarną skrzynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.