Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Rozmowy o wszystkim i o niczym


trini

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehehehehhee!!!! :) Tekst tygodnia.

Kurcze to teraz wszyscy taki opis na gg ustawiajcie :mrgreen::lol::lol:

zaliczyłam...... i Dąbrowę Górniczą

Bardzo szkoda, że nie wiedziałem, bo na rogatkach bym czekał z kwiatami i jakim kołowrotkiem w prezencie :wink::grin:

Jenyyyy Jarosławie no jesteś kochany, kwiaty i prezent, no masakra. Ale nie wiem czy wiesz, że zamęczyłam bym Cię :mrgreen: masą pytań, oczywiście żeby nie było :wink::grin:

Kurka wodna no szkoda, ale w sumie jak byłam w Dąbrowie G. - Sosnowcu to pytałam na forumie o sklepy wędkarskie przy okazji mojej delegacji. A i tak wielkie G kupiłam :evil:

Może będzie jeszcze okazja :wink:

Tylko, że jak coś dla siebie wymyślę to luzik, a co z pocztą?

Sama wiesz, że oni upałami się przejmować raczej nie będą :roll:

Dobrze chociaż, że odbiory osobiste się zdarzają, to część transportu z głowy spada...

W sumie to miałam na myśli jakieś konkretne zabezpieczenia, może nie od razu samochód - chłodziarkę, ale może coś "obok" :roll:

Bo faktycznie zalać się czekoladą, jakoś niesmacznie... chociaż ja wiem :roll::lol::wink:

Bardzo szkoda, że nie wiedziałem, bo na rogatkach bym czekał z kwiatami i jakim kołowrotkiem w prezencie

A jak ja przyjadę na rogatki :?::roll: może nie kwiaty ale halbę browara :mrgreen:

Ja też, ja też. kocur ja się podepnę o ile nie masz nic przeciwko, bo ja za browarem to jak kot za kroplami walerianowymi :twisted::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bardzo szkoda, że nie wiedziałem, bo na rogatkach bym czekał z kwiatami i jakim kołowrotkiem w prezencie

A jak ja przyjadę na rogatki :?::roll: może nie kwiaty ale halbę browara :mrgreen:

Chętnie Cię ugoszczę nie tylko browarem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, jakie przyjaźnie się tu zawiązują - fajnie popatrzeć :mrgreen:

Myślę, że z facetami jakoś prędzej znajduję wspólne tematy i przykląć można a z kobietami jestem nieśmiały :grin: Zresztą kiedyś postawiłaś mnie "do pionu" i jakoś to mnie uwiera pomimo, że........ :grin: Nie temat na forum :wink: Nawet próbowałem napisać na blogu ale skasowałem i niech tak zostanie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą kiedyś postawiłaś mnie "do pionu" i jakoś to mnie uwiera pomimo, że........ :grin:

No wiesz co! ;)

Ja nawet nie pamiętam o co chodzi, to raz, dopóki nie wspomniałeś to nie pamiętałam, że coś było nie tak to dwa, bardzo Cię lubię to trzy, klniemy obie z Madi jak szewce to cztery, też znajduję wspólne tematy z facetami a z kobietami (Madi to wyjątek) praktycznie wcale to pięć :)

Więc ja Cię bardzo Jarku proszę o to, żebyś ewentualnie zapomniał co nawywijałam, fakt może i jęzor mam niewyparzony, ale da się do tego ponoć przyzwyczaić :mrgreen:

Z resztą, jakbyś wpadł na jakiś zlot, to byś wiedział, że ja fajna dziołcha jestem :lol:

Nawet próbowałem napisać na blogu ale skasowałem i niech tak zostanie :idea:

To może mi na priv napisz, bo ja zupełnie nie wiem o co chodzi... :oops:

trini, 2 facetów umawia się na browara w razie pobytu w jednej miejscowości a Ty od razu snujesz teorie spiskowe :roll: ehhh... te kobiety :mrgreen:

kurdens no! :P

Podtrzymać konwersacje chciałam, pozaczepiać trochę no... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja Cię bardzo Jarku proszę o to, żebyś ewentualnie zapomniał co nawywijałam,

Już zapomniałem :grin:

Z resztą, jakbyś wpadł na jakiś zlot, to byś wiedział, że ja fajna dziołcha jestem

Wiem bo widziałem wszystkie zloty. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, no problemo, jak będę na Śląsku to chętnie :mrgreen:

Na Dolnym Śląsku, kurka wodna :!::!::!:

klniemy obie z Madi jak szewce to cztery

No co Ty nie powiesz...... :roll::lol::lol:

też znajduję wspólne tematy z facetami a z kobietami (Madi to wyjątek) praktycznie wcale to pięć :)

Mam to samo, cudny wyjątek to trini. No tak mają chłopczyce :mrgreen:

Dobra lecę dalej pokukać co tam na forumie, w sumie zaraz muszę się pakować, dopiero z arbaitu wróciłam, rano znów do arbaitu, potem już wreszcie na weekend do domu.....

Uffff oby pogoda była, albo z resztą i nie musi być - na ryby i tak się wybiorę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo widziałem wszystkie zloty. :grin:

Na zdjęciach, czy zza krzaka? :D;)

trini napisał/a:

klniemy obie z Madi jak szewce to cztery

No co Ty nie powiesz...... :roll::lol: :lol:

trini napisał/a:

też znajduję wspólne tematy z facetami a z kobietami (Madi to wyjątek) praktycznie wcale to pięć :)

Mam to samo, cudny wyjątek to trini. No tak mają chłopczyce :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Spadam do tyrki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II-gi zza krzaka a reszta na zdjęciach :grin:

IIgi to Poraj był nie?

Wstyd, że zza krzaka - trzeba się było przywitać :)

No ale jak już kiedys bedziesz w okolicach zlotu, to mam nadzieję, że mimo wszystko się ujawnisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak już kiedys bedziesz w okolicach zlotu, to mam nadzieję, że mimo wszystko się ujawnisz

Chyba nie, a nawet na pewno. Byłem najstarszy na tym forum, czas na zmiany pokoleniowe. Zresztą nieopatrznie i całkiem przy okazji się o tym zorientowałem i nie mam do nikogo absolutnie pretensji, po takiej wypowiedzi w dużym skrócie:

artech napisał/a:

"Panowie (pań w tej części dyskusji nie widzę ) portal haczyk.pl i forum haczyk.pl są własnością Tomika I to on ustala zasady na jakich tu działamy."

Tomik napisał/a:

"Tak jest i to ja odpowiem za ewentualne błędy, czy braki, których nie dopilnowałem tworząc to forum.

Będzie mi wtedy Ciebie Jarosławie brakować. Dlatego nie pozostaje mi nic innego jak dostosować się do waszych wyborów i "męskich decyzji" Traktować to czysto administracyjnie i jedynie liczyć na to że wśród nowych użytkowników pojawią się tacy, którzy choć trochę dorównają wam wiedzą."

Co prawda nie jestem zbanowany abym nie mógł czytać albo na niszowych tematach odpowiadać, ale to będzie już bez zaangażowania. Zresztą to jest tak normalna kolej rzeczy, i dziwił bym się gdyby było inaczej. Po to wszystkie ustroje wywalczyły emerytury aby dożyć w spokoju i wyciszeniu ostatnich chwil. Mój duch pozostanie na tym forum :grin:

Najlepsze życzenia z okazji 5-letniego jubileuszu i życze dalszego rozwoju wspaniałego forum :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku, moje zdanie jest takie, że nie dla admina czy modów tu jestem, jak mi się nie podoba coś co mówią, to przechodzę nad tym do porządku dziennego i nawet jeśli trzeba z mojego punktu widzenia to... ignoruję. - dla mnie ważni są koledzy i przyjaciele, i to dla nich tu jestem, dla ludzi z którymi się spotykam na żywo od kilku lat dwa albo trzy razy w roku.

Choć paradoksalnie to oni są adminem i część z nich jest modami, ale jakby to powiedzieć...

Staram się rozdzielać te rzeczy... W realu jest inaczej, w necie jest inaczej.

Ale są modzi i są modzi. Nie będę się wywnętrzać co mi nie pasuje, bo to nie mój cyrk - ja mam z własnym wystarczająco dużo roboty.

Z resztą... To tylko forum, są w życiu sprawy ważniejsze. Fajnie jest zajrzeć, pogadać, ale prawdziwe życie toczy się dalej i nie ma co roztrząsać niemiłych czy głupich po prostu sytuacji ;)

Tak szczerze?

7 lat mi zajęło dojście do takiego wniosku. Kiedyś też się przejmowałam każdą pierdołą z netu, dopóki nie dotarło do mnie, że to tylko internet.

Każdy musi znaleźć ten moment co ja go znalazłam, i powiem, że lepiej mi się z tym żyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stu błagam tylko nie fotka,

he,he, nie chodzi o "fotke" ale o "cos zagranicznego-fotkopodobnego" :smile:

duzo by gadac ale z grubsza chodzi o to , ze moj kolo znalazl na tym wlasnie portalu (ktorego szukam) osobe o takim samym jak moje nazwisku.

Dziewczyna mieszka w NY a jej przodek( dziadek) wyemigrowal do USA z....Czech.

Powiedzial mi o tym fakcie ale w "ferworze" zapomnialem zapytac go co to za forum :!:

A ze nazwisko mam niepospolite i do tego wydawalo mi sie zawsze 'polskie" to zaintrygowala mnie ta sytuacja. chce znalezc te 'amerykanska czeszke" i po prostu pogadac :wink: .

Ot i wszystko. aha z kolega nie mam kontaktu na te chwile poniewaz wlasnie "lata" :smile:

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.