Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Rozmowy o wszystkim i o niczym


trini

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja dzisiaj wyciągnałem sobie kleszcza... był na ... jajkach :) nigdy wiecej nie sikam w lesie :D :D:D

:shock::lol:

Dobrze że TYLKO na jajkach, a nie gorzej ;)

Inwazja kleszczy jest straszna - mój pies dziennie w zeszłym tygodniu zbierał po 3-4 sztuki.

Teraz mu zakropliłam preparat zabezpieczający, i na razie dzięki Bogu nie czepia się nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że TYLKO na jajkach, a nie gorzej ;)

Inwazja kleszczy jest straszna - mój pies dziennie w zeszłym tygodniu zbierał po 3-4 sztuki.

Teraz mu zakropliłam preparat zabezpieczający, i na razie dzięki Bogu nie czepia się nic.

Daj nazwę preparatu będę sobie pryskał jajka przed wypadem nad wodę :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ŻW?

Teraz to pani przesadziła :mrgreen:

Łączność jest najważniejsza w każdym rodzaju wojsk :cool:

O ja nie mogę tylko nie "pani", proszę mnie tu nie wyzywać :lol::lol::wink:

Nooo teraz to już wiem, MON GSM :twisted::mrgreen::lol:

A ja dzisiaj wyciągnałem sobie kleszcza... był na ... jajkach :) Koniec z sikaniem w lesie... :twisted:

Klawo jak nic, tylko nie mów, że w lesie ryb szukałeś :shock::roll::wink:

Dobrze że TYLKO na jajkach, a nie gorzej ;)

Dokładnie, a tak swoją drogą to nie pryskaj se jajek, ino zainwestuj w specjalną obrożę nie wiem jednak czy znajdziesz odpowiedni rozmiar dla "swojego pupila" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrożę można nosić na szyi :mrgreen:

Można, ale równie dobrze gdzie indziej, a to już zależy od pomysłowości :wink:

jak będą ćwieki, lateksowe ciuszki to już będzie hard core :mrgreen:

Jaki tam od razu hardcore, biżuteria .... :wink:

psze pani :mrgreen:

O w mordę :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem sobie taki zestaw głośnikowy :mrgreen: :

x_23982.jpg

Fajny, co nie? :grin: Mam dość siedzenia w niewygodnych słuchawkach i bólu uszu :mad: Teraz sobie posłucham :P Mam jeszcze 2 satelity to sobie zrobię 4.1, a w przyszłości może jakiś centralny się załatwi i będzie 5.1 :cool: No chyba, że w Counter Strike mam grać, to zrobię już ten wyjątek i założę słuchawki, żeby wiedzieć, gdzie idą gracze :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny zestaw jak na 13-latka :) Pamietaj jednak że apetyt rośnie w miarę jedzenia i z czasem bedziesz chciał mieć coś mocniejszego, coś co wydaje czystsze dzwięki... i to jest moment kiedy sąsiedzi przestają Cie lubic :) Ja tam mam dzieki swojemu creative gigaworks :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Holik

Wiesz Tondrom, , niektórych sąsiedzi nie lubią od razu. W naszej gminie jest taka wioska gdzie trzeba ho ho hooo żeby cie ludzie polubili . Mój kumpel się do tej wsi wprowadził z rodziną ok 5 lat temu . od 3 lat mają sprawę w sądzie i jest od tego sąsiada odgrodzony 2 i pół metrowym murem :lol: A niedaleko mnie , mój kumpel ma sąsiada który jak wszyscy zgodnie twierdzą wybudował dom z zapałek kartofli i polepił to g..... :mrgreen::mrgreen: Nikt go nie lubi :lol: A więc na sąsiada po prostu trzeba trafić . A u was są takie ciekawe przypadki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki przypadek że ludzi o moim nazwisku jest w kraju 7 tys. osób i mam sąsiadów którzy nazywają się tak samo jak ja a to żadna rodzina :roll:

b0bek, rozbuduj zestaw do 5.1 i wtedy bez słuchawek będziesz wiedział kto jest za plecami ;) warunek to dobra, dobrze skonfigurowana karta dźwiękowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki przypadek że ludzi o moim nazwisku jest w kraju 7 tys. osób i mam sąsiadów którzy nazywają się tak samo jak ja a to żadna rodzina :roll:

b0bek, rozbuduj zestaw do 5.1 i wtedy bez słuchawek będziesz wiedział kto jest za plecami ;) warunek to dobra, dobrze skonfigurowana karta dźwiękowa :D

I najlepiej kwadratowy nie za duzy pokój :) Wtedy jak dasz czadu to po wszystkiemu :) Ja nie narzekam narazie bo mieszkam na pół piętrze wiec sąsiadów dookoła mnie nie ma a ściany grube, natomiast czesto podczas przechodzeina przez klatkę dzwonia do mnie i proszą abym przyciszał :D a ja wtedy pokazuję zegarek i mówie... "Panie 20:30 , cisza nocna od 22 się zaczyna" ;) [/fade]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frontline jest prze-re-kla-mo-wa-ny... Jeśli ma ochronić jajka, to tylko fiprex :P

A tam było mineło, i tak jestem zaskoczony że sie kleszcz wpiął przecież ja mam jaja ze stali :) he he Trzeba poprostu uważać, napisałem to ku przestrodze dla innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja z prosba :twisted: Szukalem szukalem i znalezc nie moge nawet przez wyszukiwarke

Jak dobrze pamietam byla relacja z targow we wrocku bodajze z 2007 roku (co do daty moge sie mylic)

I wlasnie jej szukam a znalezc nie moge

Pomozecie?

Ewentualnie moze ktos z obecnych wtedy ma zdjecie przy tym pomniku jak ludziki wychodza z chodnika :twisted:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy bylby temat z relacjami bo jak dobrze kojarze byla tam i fotka :)

Szukam przede wszystkim fotki ale milo byloby czytajac relacje powrocic wspomnieniami do tamtego okresu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam zdjecia z Poznania, wiem, że potem był Wrocław - jakiś miesiąc później, ale tematu nie mogę znaleźć i zdjęć kurde też nie mam na kompie -a zdjęcie pamiętam, nie raz mi się w oczy rzucało i to gdzieś na moim kompie, a znaleźć nie mogę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.