Skocz do zawartości
tokarex pontony

Rozmowy o wszystkim i o niczym


trini

Rekomendowane odpowiedzi

maniek ja Cię uduszę :shock::mrgreen::lol:

Ja myślałam, że za kilkanaście, kilkadziesiąt lat dopadnie mnie problem nietrzymania moczu - choroba no, mało brakowało a bym się pojszczała ze śmiechu....

Stan bdb i pierwszy właściciel mnie położyły :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

madi, to sobie poodkładajcie ten śnieg gdzieś albo przerzucajcie łopatami sąsiadom za granicę :razz:

A po co :shock:maniek tu super pomysł podrzucił na interes. Machnę na Alledrogo śnieg jak funkiel nówka, pierwszy i jedyny właściciel i to kobieta, sam towar spod samych Sowich Gór :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tu mi ktoś pomoże :cool:

Od jakiegoś czasu szukam takich rurek : http://www.canadiantubeflies.com/flytying-flextube.html

Elastyczne, różnokolorowe, średnica zewnętrzna 3 i 4mm, grubość ścianki ~0,5mm. Z zagranicy nie opłaca się zamawiać, a w Polsce gdzieś widziałem w rolkach po 300m :lol: Potrzebuje po ~5m z koloru. Może ktoś ma namiary na jakiś sklep .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drugie - jak mi przyjdzie teraz odwilż to podniesie mi się stan wody w rzekach i wszystkie pstrągi mi zwieją :razz:

Madi muszę Cię zmartwić przy takiej ilości śniegu podniesiony stan wody nieunikniony niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi muszę Cię zmartwić przy takiej ilości śniegu podniesiony stan wody nieunikniony niestety :(

Tondrom nie musisz mnie martwić bo sama jestem tym faktem zmartwiona. Co roku siłą natury poziom wód w rzekach się podnosi i trwa to bardzo długo, zwłaszcza, że te pośniegowe "G" zasyfia wodę. W tym roku ten stan będzie trwał dłużej i zapewne w Kotlinie Kłodzkiej znów dojdzie do podtopień, zważając na ilość śniegu :???:

Dlatego chcę być szybsza niż wiosna, bo później nastąpi dłuższa przerwa w ganianiu za kropkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już powinnaś nam zaprezentować ładne kropy

Ha ha ha, a jak chciałam się umówić w "dolnośląskim" to coś słabo było.... a teraz to byście chcieli oglądać :roll::razz:

jak będziesz czekać wiosny to nie zdążysz

No właśnie nie chcę czekać do wiosny bo będzie lipa :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha, a jak chciałam się umówić w "dolnośląskim" to coś słabo było.... a teraz to byście chcieli oglądać
:lol::lol::lol: Wiesz słoneczko ,oglądać to my zawsze :wink: ,co do umawiania to ja siedzę cicho ,kiepsko mi się zaczyna sezon ,siedzę juz dwa tygodnie w domu bo jakaś zaraza mnie sie czepiła ,jak nie gorączka to hym nie powiem co :roll::wink: ,a teraz w 2 miesiące po remoncie kuchni ,przyszli hydraulicy z spółdzielni i wymyślili sobie wymiany pionów :evil::evil::evil: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: Wiesz słoneczko ,oglądać to my zawsze :wink:

O Jesooooooo :shock::shock::shock:

co do umawiania to ja siedzę cicho ,kiepsko mi się zaczyna sezon ,siedzę juz dwa tygodnie w domu bo jakaś zaraza mnie sie czepiła ,jak nie gorączka to hym nie powiem co :roll::wink:

To się fachowo nazywa grypa żołądkowa, po naszemu to "odnowa biologiczna" :wink: Jak Cię bakcyl puści, to myślę zaczniesz się w odpowiednim temacie udzielać. Póki co szybkiego powrotu do zdrowia życzę, a i jak to mówią: "zesraj się, a nie daj się" :mrgreen:

2 miesiące po remoncie kuchni ,przyszli hydraulicy z spółdzielni i wymyślili sobie wymiany pionów :evil: :evil: :evil:

No żartujesz :shock: To przecież %^&$%&I^&*^*&()*

Rozwalaj teraz, jeszcze jak kafelki to już całkiem przerąbane...

A co plastiki będą zakładać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu mnie to by chyba krew zalała, a płakać też bym płakała :???:

maniek współczuję Ci, ale co Ci mogę poradzić... nic. Mogłabym się zaoferować jedynie do sprzątania "po", więc jak coś to daj znać i od razu nastaw wodę na herbatę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się używa klips do żyłki w wędzisku?
A czemu tu pytasz nie ma juz normalnych tematów ,jak sie używa ,normalnie wkładasz i już :wink::razz:
Mogłabym się zaoferować jedynie do sprzątania "po", więc jak coś to daj znać i od razu nastaw wodę na herbatę :wink:
Spoko sprzątać daje rade ,a na herbatę zapraszam zawsze :razz: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko sprzątać daje rade

No nie wątpię, ale wiesz jakby co to chętnie pomogę :wink: Do Wrocka nie mam daleko, zwłaszcza jak mam swoje 4 kółka to bez względu na dzień i godzinę mogę zwiać z domu :razz:

a na herbatę zapraszam zawsze :razz:

Dziękuję, tylko jak zwykle potrzebna będzie mapka dojazdowa i to najlepiej na priv żeby konkurencja się nie dowiedziała :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

nie chce zaśmiecać nowym tematem dlatego spytam tu. Co sądzicie o ost popularnych konkursach internetowych polegających głównie na klikanie na reklamy w zamian za punkty za które można wymieniać nagrody? Zawsze omijałem z daleka tego typu rzeczy ale ost kilku znajomych coś wygrało. Czy zdażwyło sie u was jakieś wygrane tego typu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego chcę być szybsza niż wiosna, bo później nastąpi dłuższa przerwa w ganianiu za kropkami.

Ty lepiej uważaj na siebie wiesz? :cool:

Znaczy ja wiem, że Ty twarda baba jesteś, no aleeee...

No właśnie nie chcę czekać do wiosny bo będzie lipa

Z wędkowaniem na pewno :lol:

Ale tak czy siak będzie dobrze :mrgreen:

Jak nie na wiosnę "wody" wrócą do normalnego stanu, to gdzieś w połowie lata może i uda Ci się przyzwoicie pośmigać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, uważam, spokojna Twoja... :mrgreen:

Ja już nad wodą byłam w tym roku :razz:

Jak nie na wiosnę "wody" wrócą do normalnego stanu, to gdzieś w połowie lata może i uda Ci się przyzwoicie pośmigać :mrgreen:

Kochana nie "może" a na pewno jeśli tylko pogoda dopisze :wink:

Mam większy problem.... jeżdżą po ulicach jak te niemoty, człowiek się ciągnie za takim jak nie ma możliwości ciecia myknąć, samochód cały ubabrany i jeszcze się przy okazji podszkoliłam z łaciny :roll: Cholera, a jeżdżę codziennie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... jeżdżą po ulicach jak te niemoty

Oj tak, niestety dramat jest :evil:

madi, a jak tam bolid :?: centralny odpuścił :?: dźwięki dalej są :?:

I żeby nie było offa w offie to kupiłem sobie kilka starszych knig o tematyce wędkarskiej i mam zamiar poczytać sobie i nakręcić się na nowy sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... jeżdżą po ulicach jak te niemoty

Oj tak, niestety dramat jest :evil:

Gorzej... jedzie taka niemota 50/h gdzie można 90.... żeby to jeszcze kaszlakiem, a to się ciągnie jełop Audicą, Mercem, Yotką.....

madi, a jak tam bolid :?: centralny odpuścił :?: dźwięki dalej są :?:

Dźwięków nie ma na szczęście. Centralny ruszę w przyszłym tygodniu bo nas zasypało :???: Znowu odśnieżyłam jakieś 6 miejsc parkingowych na osiedlu, a niech mają nieroby...

I żeby nie było offa w offie to kupiłem sobie kilka starszych knig o tematyce wędkarskiej i mam zamiar poczytać sobie i nakręcić się na nowy sezon.

W tym temacie to się nie da offtopować :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pisz o efektach jakby co to jeszcze będziemy kombinować co dalej z tym :roll: Niestety mój kontakt z Twoich rejonów milczy i nie widać go :evil:

W tym temacie to się nie da offtopować :lol: :lol: :lol:

A właśnie że można :razz: Wpada ktoś i pyta się tutaj o zanętę i inne tematy wędkarskie zamiast regularnie spamować i offować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mój kontakt z Twoich rejonów milczy i nie widać go :evil:

Ja pierdziu.... kocur przerażasz mnie, Ty to masz wszędzie SWOICH :cool:

Jakby co to się będę odzywać, gdyby mi Madzia odmawiała posłuszeństwa, dziękuję :wink:

Wpada ktoś i pyta się tutaj o zanętę i inne tematy wędkarskie zamiast regularnie spamować i offować :mrgreen:

Dobre :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.