Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Rozmowy o wszystkim i o niczym


trini

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos Was nagra, znajdzie dowody na forum i świat zza krat i nagrania w telewizji. :wink:

Już teczka na HDD założona :twisted:

Szyszek pozdrów Babcię :wink:

Zartuje, kazdy robak jest na wagę złota :mrgreen:

No przecież Robalu :lol::lol::lol:

dziewucha już poderwana :mrgreen:

podpowiedz-podbierak :twisted:

Noooo a może by tak spać :roll: No dobra sobota jutro,macie luz, ale bez szczegółów proszę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eh, nie ma to jak babcia.

-Byłem dziś na rybach...

-I coś złapał ?

-Karpika 35.

-I gdzie go masz?

-Wypuściłem.

-Uż ty wariacie! A będziesz chciał w styczniu na kartę to zobaczysz!

:lol::lol::lol:

A teraz z innej beczki. Mam pytanko do posiadaczy internetu radiowego, a mianowicie: jak on wam działa? macie przerwy w "dostawie" sygnału radiowego i czy czasem chodzi jak by chciał a nie mógł?

Mnie już krew nagła zalewa :wink: nieraz wysłanie wiadomości trwa 15 min :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do posiadaczy internetu radiowego, a mianowicie: jak on wam działa? macie przerwy w "dostawie" sygnału radiowego i czy czasem chodzi jak by chciał a nie mógł?

Miałam kiedyś radiowy i nie nazwę tego internetem :roll: Po kilku miesiącach próby użytkowania, rozwiązałam umowę i wzięłam tzn. blokowy, który to wchodził dzięki dużej firmie.

Jedyne pozytywne co było w radiówce to antena w kształcie działka argonowego zawieszona na moim balkonie, co śmieszniejsze skierowana na pobliskie Centrum turystyczno-sportowe, co u osób będących nie w temacie wywoływało mieszane uczucia :lol:

No ale wiesz wszystko zależy od firmy, jakości sygnału i wielu innych czynników, więc nie sugeruj się moją opinią na ten temat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam radiówkę od 5-ciu lat, może trafiłem na konkretną firmę (żebym nie zapeszył) ale na razie nie narzekam. Od początku gdy podpisałem z nimi umowę transfer zwiększył się 4 krotnie. W tej chwili mam 1 Mega i na przerwy nie narzekam, a cena też konkurencyjna. Tak, że wydaje mi się, że wszystko zależy od dostawcy Internetu i sprzętu jakim dysponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o tej rozprawce?

Temat pracy: uzasadnij, że praca w szkole jest syzyfowa

Praca w szkole jest syzyfowa- to bardzo trafne określenie. Przekonują się o tym nie tylko uczniowe ale takżenauczyciele i służby porządkowe oraz reszta personelu szkoły. WA dalszej częśći pracy podam dokładne argumenty potwierdzające tą teze.

Po pierwsze, problemem jest brak różnych pomocy naukowych(od brył geometrycznych po mapy) oraz ich stanu. Mimo wysiłku wielu osób w celu skompletowania pomocy naukowych są to wysiłki syzyfowe, są niszczone. Podam mocny przykład: gdy szkoła kupi różnego rodzaju tablice informacyjne bądź mapy, gdzie uczeń może dosięgnąć, są one mazane markerem bądź czymś podobnym lub są całkowicie dewastowane. Po drugie, gdy ktoś zepsuje coś jest problem aby to komuś udowodnić. Np. gdy nauczyciel ma wmiare mocne dowody, a nie ma świadków jego praca jest nadaremna ponieważ uczeń nie ponosi zazwyczaj konsekwencji. Kolejnym mocnym argumentem na potwierdzenie tezy żę praca w szkole jest syzyfowa, jest próba podniesienia poziomu nauczania w szkole przez nauczycieli. Te próby są lekceważone ponieważ uczniowie sądzą że jest to dla nich zbyteczne. Nauczyciele również robią kółka wyrównawcze. Z marnym skutkiem. Ucznią nie chce się na nie chodzić. Kolejnym mocnym argumentem na potwierdzenie syzyfowej pracy w szkole są starania służb porządkowych aby zachować czystość w szkole. Bardzo często gdy jest czysty korytarz za 30 minut jest brudny. Często uczniowie robią to specjalnie, aby zdenerwować służby porządkowe.

Resumowywujać powyższe argumenty możemy stanowcze stwierdzić że praca w szkole jest syzyfowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko, praca bardzo dobra. Ja za to bym dostał conajmniej 5, nie zapomnij o akapitach :wink: . Najwazniejsze, to znalezc mocne argumenty, a potem przyklady, wniosek i juz latwo idzie :cool:

Proponuje zalozyc osobny temat, gdzie bysmy sobie pomagali w sprawach szkolnych :mrgreen:

Skad żeś to wytrzasnął?? :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię zabawnych ludzi.

I o to chodzi

Ale tak naprawde, to głupotą nie grzesze, jestem calkiem bystry chlopak, bardzo mało sie ucze, prawie w ogole, ale umiem sobie radzic :mrgreen:. Trzeba umiec sobie radzić w życiu, super inteligentny gosc nic nie zrobi, jak nie będzie umiał się wygęgać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.