Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Rozmowy o wszystkim i o niczym


trini

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja to raczej należe do tych uczniów o których nauczyciele mówią "zdolny ale leniwy" :wink: . Przedmioty psujące mi średnią to chemia(najgorsza-strasznie zkiepściła mi świadectwo z 1 kl., zdałem zaledwie na mierny[2] :oops: ), fizyka i matma ale za to dobry jestem z polskiego, historii, geografii, i techniki :cool::wink: a reszta to tak na czwórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem skromny ale ryby łowię najlepiej na świecie :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol:

A co do nauki to z 2 kl. gimnazjum na świadectwie najgorsza ocena to 3. Najlepsza 6 :wink: Średnia to 4,12 :grin: Była by większa, gdyby nie to, że na czas poprawiania ( ostatni miesiąc - czerwiec ) nie było mnie w szkole - szpital :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdziecie do renomowanej :D szkoły ponadgimnazjalnej :D to zobaczycie co to nauka ;D

Ja w gim nie schodziłem poniżej 4,5

Poszedłem do technikum ( 8 w kraju pod wzgledem olimpijczyków i innych bzdetów,2004r. teraz okolo 40 miejsca)

Przez 3 klasy średnia 2,9-3,3 ;P

Tyle było zawsze do nauki, że nie wiedziałem za co sie brać... ;P

Teraz ;D piękne mam ocenki i myśle, że około 4 średnia może być :P

A najlepsze jest to, że zamiast matury z matmy fizy zdaje z histy podstawowej i wosu rozszerzonego.

Warto sie uczyć w gimnazjum ponad plan :D bo potem trzeba sie męczyć jak ja i chodzić na korki ;)

Pozdro Krzyś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wychodąc z SP miałem średnią 2,9

w gimnazjum wziąłem się do roboty, nadgoniłem braki z okresu gdy mieszkałem w USA i miałem w kl. I 5,0, kl. II 5,1, kl. III 5,3

potem było liceum (jedno z lepszych w poznaniu) - tam oscylowałem miedzy 4,1 a 4,3, a maturę zdawałem z 5 przedmiotów na poziomie rozszerzonym

potem był rok przerwy...musiałem odpocząć bo sam nie wiedziałem co chce w życiu zrobić z samym sobą...kręciło się to wokół mediów, dziennikarstwo etc. na chwilę obecną jestem na II roku pedagogiki (na uniwersytecie adama mickiewicza) - spec. pedagogika mediów i praktyczne zast. informatyki w mediach...po I roku miałem średnią 4,35...myślę ze jak ktoś cieżko pracuje w gimnazjum to potem nie ma wiekszych problemów ani z maturą ani na studiach...grunt to wierzyć w siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam znów nie mogę narzekać, od 4kl do 1gim miałem pasek na świadectwie a w 2kl zabrakło mi tylko 0,04 średniej żeby powtórzyć wyniki z poprzednich klas :evil: . A najgorszym przedmiotem dla mnie jest historia, geografia i niemiecki który wprowadzili w tym roku u mnie.... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś właśnie dostałem 1 pałe z niemieckiego, a oprócz tego mojej nauczycielce to całkiem lotto czy ona nas nauczy czy nie. Kiedyś nam nawet prosto powiedziała że jej to nie obchodzi czy my sie będziemy uczyć czy też tą naukę olewać. W sumie wszyscy wokół mnie łącznie z rodzicami powtarzają że to jest bezsens wprowadzać nowy język w klasie, w której powinienem sie przygotowywać do egzaminu od którego zależy całe moje życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jestem absolwentem czwórki z roku 2005

Czwórka rządzi!! :mrgreen:

Mam tą szkołe dosłownie na rzut beretem od mojego domu, obok stoi moja była podstawówka :lol: Ale najpierw trzeba zdać :lol:

Dzisiaj kończy się mój urlop haczykowy, od jutra mam już iść do szkoły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinienem sie przygotowywać do egzaminu od którego zależy całe moje życie...

Zaśto bez przesady :mrgreen: Jak się uczysz od poczatku gimpla to nawet jak Ci wprowadza kilka nowych przedmiotow to sobie poradzisz. Ale w takim wypadku niestety rybki odchodza na dalszy plan. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaśto bez przesady :mrgreen:

ale jakby nie myśleć, tam gdzie pójdę po gimnazjum tak się przygotuję do matury...a jeśli nie musiałbym czasu na naukę przedmiotów na egzamin dzielić z nauką niemieckiego to miałbym po prostu więcej czasu na przygotowanie do egzaminu. A niemiecki mi całkiem nie podchodzi i chociażbym sie nie wiem ile uczył to i tak nic z tego nie wychodzi :sad: A o rybkach w tym roku to się boję myśleć. Chyba początek sezonu całkiem mnie ominie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o rybkach w tym roku to się boję myśleć. Chyba początek sezonu całkiem mnie ominie :???:

Nie no atam23 przesadzasz :!: To Ty się uczysz 12h dziennie? 1-2h wystarczy do nauki dziennie a co z resztą czasu? Spokojnie da się jechać nad wodę. To jest coś typu " nie jadę bo nie mam czasu" - a tak na prawdę to się nie chce. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wobler129 do wody mam spory kawałek i jak już jadę to muszę co najmniej jechać 3 dni z rzędu i nęcić łowisko(łowię na grunt), inaczej nie mam szans na jakiekolwiek branie. Druga rzeczą jest transport-ciężko jest mi skombinować jakiegokolwiek kierowcę.A pozatym na punkcie wędkarstwa mam jobla i potrafię wydać na swoje hobby cała kasę którą zbierałem przez np rok. :lol: Więc tego "że mi sie nie chce" po prostu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tego "że mi sie nie chce" po prostu nie ma.

U mnie ostatnio jest :???:

A na nauke nigdy nie jest za pozno :mrgreen:

Ja tylko odwalam zadania domowe, a na sprawdzian to szybko czytam z podrecznika tematy i/albo robie sciage i tak piatki/czworki dostaje, czasami jakas troja albo dwoja.

Moja taktyka sie sprawdza - mam dwie dwoje i trzy troje, a tak to same piatki i czworki. Testy probne juz pisalem z humana 27/40, matmy 16/30 :oops:

Nie jest dobrze, ale przed prawdziwym testem, powtorze wiadomosci i bede robil testy na kompie :wink: Siwadectwo tak z 4,5 conajmniej i o wzorowe sie postaram, bo to punkty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy probne juz pisalem z humana 27/40, matmy 16/30 :oops:

Ja miałem w sumie 79/100 z egzaminu w tym roku :mrgreen: Tak więc nie ma rzeczy niemożliwych.

a jeśli nie musiałbym czasu na naukę przedmiotów na egzamin dzielić z nauką niemieckiego to miałbym po prostu więcej czasu na przygotowanie do egzaminu.

bez przesady. Wwybacz ale Ci nie uwierze ze jakbyś nie uczyl sie niemieckiego to w tym czasie uczylbys sie np matmy :neutral:

Poprostu wiem co to zycie... jestem realista :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak mozna sie uczyc matmy. Matme albo rozumiesz, albo nie. Przynajmniej tak u mnie jest. Za to lubie matematyke, ze rozumienie wystarczy, nie trzeba zakuwać :wink:

Młody jeszcze jesteś i liceum nie znasz. Do pierwszej klasy liceum jechałem bez nauki. Teraz to się zmieniło. Jak będziesz robił 200 zadań tygodniowo to przestaniesz lubic matme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robal napisał/a:

Nie rozumiem jak mozna sie uczyc matmy. Matme albo rozumiesz, albo nie. Przynajmniej tak u mnie jest. Za to lubie matematyke, ze rozumienie wystarczy, nie trzeba zakuwać :wink:

Młody jeszcze jesteś i liceum nie znasz.

jak będziesz się Robal wybierał na studia techniczne to sądzę że zmienisz zdanie. :twisted::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody jeszcze jesteś i liceum nie znasz. Do pierwszej klasy liceum jechałem bez nauki. Teraz to się zmieniło. Jak będziesz robił 200 zadań tygodniowo to przestaniesz lubic matme
No i odezwał się stary :grin: Widzisz z tą nauką to jest tak jak jesteś w podstawówce to straszą cię gimnazjum, że to tak dużo trzeba sie uczyć itd. Jak jesteś w gimnazjum to ci z liceum mówią że dopiero oni maja ciężko. Kończysz liceum to znowu straszonko studiami itd. a jak już trochę poznasz życie to stwierdzisz że takie problemy jak miałeś na którym kolwiek etapie nuki to nic w porównaniu z tym co przynosi życie. Ale, żeby do tego dojśc potrzeba czasu. I tak samo z tą matą o która toczy się dyskusja. Pozdrawiam Lary :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.