Skocz do zawartości
tokarex pontony

ABC koguciarstwa ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość wobler129

Już kumam. Nauczyłem się tego tutaj - koguciarstwa. Robię koguty trochę inaczej niż Shogun. Według mnie takie koguty jak ja robię jest prościej wykonać i mi się sprawdziły dając 3 sztuki znajomemu. Po 2 miesiącach dostałem SMS że złowił już 3 sztuki - sandałki małe niewymiarowe... ale :mrgreen:

Uczestniczę od niedawna na dwóch forach. Na PW i tutaj. Ale wydawało mi się, że jak to wstawie to nic się nie stanie :???: Wcześniej nie pisaliście np. tylko nie wklejaj tego nigdzie... ok sorki za to, co zrobiłem... nie wiedziałem, że to się tak skończy...

PS streszcze wszytsko nauczyłem się kręcenia kogutów tutaj, sam dopracowałem koguta, sam napisałem to, czego sięnauczyłem, zrobiłem fotki i wstawiłem :oops::oops::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmm, nie wiem, co o tym sądzić. Pewne zasady zwykłej, ludzkiej przyzwoitości wymagałyby sprostowania. Myslę, że Wobler-a bedzie na to stać i to co napisał w ostatnim zdaniu, napisze w "swym materiale" z odpowiednim linkiem.

Tyle z mojej strony :???:

"A wracając do tematu" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Już odpisałem... pod tekstem znajduję się mój komentarz - warto przeczytać.

A tak nawiasem mówiąc to każdy kto napisał kurs produkcji kogutów skopiował wszystko. Bo chyba pierwszymi, którzy zrobili koguta byli Jan Wyderka i Feszner - więc mówiąc teoretycznie skopiowaliście ich robotę :lol: To tak samo :roll: Ok ale temat zamknięty dopisałem to co miałem i tyle...

"Wracając do tematu ABC koguciarstwa ;)..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak nawiasem mówiąc to każdy kto napisał kurs produkcji kogutów skopiował wszystko. Bo chyba pierwszymi, którzy zrobili koguta byli Jan Wyderka i Feszner - więc mówiąc teoretycznie skopiowaliście ich robotę :lol: To tak samo :roll: Ok ale temat zamknięty dopisałem to co miałem i tyle..
Ok ale temat zamknięty dopisałem to co miałem i tyle...

ja tak nie uważam,

weług mnie to z tą wypowiedzia dałeś sadzy :evil:

jak na razie to dla mnie jesteś zwykłym młodym nadętym zarozumiałym ciulikiem który nie umie się przyznać do własnych błędów :evil:

"Wracając do tematu ABC koguciarstwa

kto jak kto, ale to zdanie nie powinno paść z pod twojego pióra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy kto napisał kurs produkcji kogutów skopiował wszystko. Bo chyba pierwszymi, którzy zrobili koguta byli Jan Wyderka i Feszner - więc mówiąc teoretycznie skopiowaliście ich robotę

Myślałem, że coś z powyższych wywodów zrozumiałeś i że jest dla Ciebie nadzieja, ale zmieniłem zdanie.

Na forum flashZONE.pl chwaliłeś się, że jesteś gotowy wziąć udział w programie TVP2 "złoty interes", gdzie zaprezentujesz swój sposób na zrobienie interesu (pewnie związanego z produkcją przynęt spinningowych). Jeżeli w taki sposób podchodzisz do sprawy, to gratuluję dobrego samopoczucia i nie wróżę wielkiej kariery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Heh... gdzie to doczytałeś :shock: Pamiętam, że coś takiego gdzieś pisałem ale chodziło mi o wobki... ale to było chyba jeszcze w roku 2004 albo 2005 :shock:

Przyznałem, że popełniłem błąd.

Myślałem, że to nie będzie nic złego jak napiszę i opublikuję własny tkest :oops: Ale się myliłem i chyba już więcej nic nie napisze i nic nieopublikuje :oops: Bo doświadczyłem jednej rzeczy, że jakby ktoś się nie starał i chciał zrobić coś dla kogoś innego to i tak jeszcze mu się za to dostanie :cry::oops: I tu nie chodzi tylko o mnie... i nie chodzi o ten akurat przykład bo przyznaję Wam rację.

Dałem brzydko mówiąc d**y i tyle... :oops: Nie chciałem tego, chciałem tylko pomóc w początkach koguciarstwa, bo podejrzewam, że w necie są tylko o tym 2 artykuły i chciałem ułatwić wielu osobom życie. Miałem dobry zamiar, ale mi nie wyszło... dałem plamę :sad:

Jeszcze raz wszystkich PRZEPRASZAM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linczowanie woblera129

Dobrze mówisz Sheryf

Mamy kilku aktywnych młodych na forum i jaki jest ich los na dzisiaj? Magnum ma bana jeszcze przez dwa tygodnie, Papinos dostał bana w prezencie dzień przed urodzinami, teraz jedziemy po następnym :cry:

Skończmy z tym myślę, że już pojął przekaz. Czas pokaże czy wyciągnie wnioski. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

jestem pełen podziwu dla ciekawej intelektalnie dyskusji na temat "kogutów". Do chwili obecnej traktowałem przynęty zaopatrzone w sztywne kotwice i jak mi się wydawało wiechcie piór z przymróżeniem oka. Nie zdawałem sobie sprawy, że jest taka rzesza fanów "koguta"i tyle opisów finezyjnego łowienia, opisów sprzętu, wykonania oraz całej gamy drobiazgów których nie można pominąć podczas wykonywania przynęty. Przeczytałem cały materiał i jestem skłonny wykonać całą masę kogutów, testować je w tym roku i opisać efekty moich zmagań. Jest jeden szkopół ze znaleźieniem odpowiedniego łowiska w okolicach Elbląga, ale chyba do pokonania.

Z Poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników HACZYKA :razz:

Mam na imie Michał. jestem z Bytomia

Często łowie na koguty na Kozłowej. Swoje koguty wykonuje nieco inaczej tzn inaczej układam piórka. Niestety nie posiadam cvfrówki i nie mogę zamieścić zdjęć.

Używam plecionki fłuo. Niestety szybko tracą swój pierwotny kolor. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś ma wypróbowany sposób na barwienie wyblakłej plecionki. Ja wpadłem na pomysł barwienia linki przy pomocy barwników do tkanin. Wpadłem lecz jeszcze nie spróbowałem. Czy ma ktoś sposób na blady sznurek? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam

Wpadłem na pewin pomysł. A jakby wybrać się z kogutem na dorsze.

W kwietniu szykuję się na kuter do Łeby. Już dla pruby zrobiłem odpowiednio większe trzy koguty. Główki po 130 g. Uważam że większe niepotrzeba i tak na Łebie się łapie na pilkiery 125 - 150 g.

Albo będą dorsze albo koguty pujdą do lamusa.

Ciekawe ?? He....He...

O efektach napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich. To co napiszę mogło się już pojawić (więc sorry, jeśli się powtarzam). Odnośnie kogutów, mam dla was informację. W tym roku na Kozłowj Górze można łowić na koguty, ale na pojedyńczym haku (sic!). Informację uzyskałem w moim kole i od zaprzyjaźnionego sprzedawcy z Sosnowca, więc traktuję ją jako sprawdzoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam!

Jesten poczatkujacym wedkarzem i pierwszy raz na tym forum.

Doswiadczenia z kogutami jednak juz jakies mialem - tzn. lowilem

na te przynete. Byly to jednak koguty kupione na allegro.

Po przeczytaniu opisu w tym temacie stwierdzilem ze sprobuje

samemu zrobic troche kogutow. Zaczalem gromadzic wszystkie

niezbedne materialy, mam jednak problem z tym co najwazniejsze

tzn. z piorami.

Pytanie do fachowcow:

na stronie: http://bogdangawlik.pl/index.php?cPath=322_180

sa rozne kapki kogucie i nie tylko... Jest to strona (sklep) dla

muszkarzy. Ale czy ktores z tych kapek nadaja sie na koguty?

Prosze o odpowiedz kogos kto sie zna na rzeczy...

Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.