Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

co to za marka?


Tomaszek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

leeda to klasa średnia niższa sprzętu robią w miare solidne wędi zwłaszcza model ''piranha''. zetknąłem się tylko ze sprzętem morskim (bo tylko takowym łowie).

Co do jakości multiplikatorów to raczej można sobie podarować chyba że chcesz złożyć ekonomiczny zestaw do £100. Polecam dla początkujących

Pozatm nie ma to jak ABU GARCIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

no ja nie mam mozliwosci zamowic kijka. btw ogladalem dzisiaj niezle kijki shimano..seri AX cena jakies 700zl calkiem przyzwoite

zobaczymy

co zona powie ale napewno sie pochwale :)

kijek jeden z tej serii wygladal jakby wcale nie mial raczki...tylko kawalek mikrogumy z tylu i kawalek przy uchwycie na kolowrotek. jakies 3.30 dlugosci cw do 50g

jak bede znow w sklepie to sie przyjrze dokladnie i cykne jakas fote...

niestety jak bylem juz zamykali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam serdecznie

Przeglądałem strony w internecie poszukując firmy Kinetic i wpadłem na ten temat :)

A chodzi o to ze nigdzie... w żadnym sklepie wędkarskim nie są w stanie zamówić mi nowej szczytówki do Wędki

Kinetic Discovery 7' wyrzut 3-15 g

Dlatego kieruje pytanie min. do Paco :

Mógłby Pan sprawdzić w swoim sklepie wędkarskim czy posiadają szczytówki do tej wędki i czy jest możliwość aby ją zamówić?

Pozdrawiam

Erni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te firmy to tak jak polski Dragon, Jaxon, Mikado, Konger, Robinson etc..., każdy z tych producentów ma sprzęt lepszy i gorszy. Kazdy kto ma dostęp do topowego modelu któregoś z tych producentów powie że to górna półka, ktoś kto miał w ręce low-end będzie złorzeczył. W krajach starej unii istnieje klasa średnia więc wędki są z "naszej" górnej półki, jednak wszystkie drogi prowadzą do .. ;) Chin. Tak to mniej więcej wygląda. To tak jak z laptopami: produkowane są w Chinach, a na obudowach pisze DELL, IBM - teraz LENOVO, HP, ACER, ASUS etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.