Skocz do zawartości
tokarex pontony

łowisko krzywie w zgierzu koło łodzi


bartek640

Rekomendowane odpowiedzi

No to chwalę się - NIC MASAKRA dam sobie chyba spokój z tym łowiskiem na jakiś czas bo albo mam pecha albo słabo z rybkami, jedyne co to słyszę tylko ze są takie a takie rybki ale jakoś ich nie widać poza tym inni koledzy po fachu jak zaobserwowałem też "sukcesów" nie mieli :sad: Pozdrawiam Wszystkich wędkarzy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Problem z Krzywiem jest następujący:

W zeszłym roku jeździłem tam co sobotę, czasami nawet w piątki i soboty. Jak się trochę nad wodą posiedzi to dokładnie widać o co chodzi. Każdy z wędkarzy sypie do wody zanętę. Niektórzy nawet po 20 kilo na cały dzień. Jak się to zestawi z ilością wędkarzy i powierzchnią zbiornika, to można się domyśleć, dlaczego nie mam brań. Ryba ma tyle różnego rodzaju smakowitej zanęty, że ma w rybiej D___E to, co jest jej podane na haczyku. Reasumując, w sezonie dzień w dzień do wody lecą ogromne ilości zanęty. Ryba jest przekarmiona i tyle. Poza tym wystarczy zwrócić uwagę, jaki kolor ma woda np na stawie nr 1... Dlaczego, bo kwitnie, a dlaczego...? No właśnie. Ryba tam jest... i to duża, ale brała nie będzie... no może sporadycznie...

Pozdr,

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pl999 całkowicie z tobą się zgadzam. A jeśli pomnożysz jeszcze ilość wędkarzy odwiedzających każdego dnia staw numer 1 i 2 z dobowym limitem połowu karpia na Krzywiu i z ilością razy w ciągu doby ile to łowisko odwiedzają co niektórzy to będzie wiadomo dlaczego na Krzywiu w maju już kiepsko z rybą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAKT! Jak się któregoś dnia przyjrzałem jak niektórzy nęcą to się załamałem P.S ale widziałem również jak już się pakowałem do samochodu i jeden dziadek miał pełne wiadro zanęty takie po farbie ok.10L lecz na szczęście w pobliżu go nie było i dopadły się kaczki i troszkę mu podjadły :mrgreen :lol: : .Pozdrowienia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Efekt wczorajszej wyprawy na Krzywie to masa płotek na spławikówkę (niestety żadna nie przekroczyła długości palca...) i zero brań na żywcówkę. Ogólnie nikt z wędkujących wczoraj nic nie złowił prócz szczęśliwca, który złapał na siódemce amurka 1,5 kg :!: Chyba już po rybach na Krzywiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Krzywiu wczoraj po południu łowiłem na siódemce.Jeszcze gorzej niż u Ciebie Robcio przez 4-ry godziny ok.10-ciu płoci wielkości palca,na ciężko zero to samo na żywca.Totalna klęska czy tam już naprawdę niema większych rybek????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojechać się da... pytanie tylko po co...???!!!

zeby posiedziec nad woda ;) Kurcze bezrybie dopada coraz wiecej zbiornikow ...

Kombinuje gdzie pojechac, bo rzeki w okolicy (Bzura i Warta) powylewane i z ryb wyczyszczone niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarybienia podobno byly. Karp + reszta bialej chyba w kwietniu i ~miesiac temu pistolety. Karpia juz dawno wyciagneli "bywalcy" niestety. Przestrzegajac oczywiscie limitow, rowerkiem do domu i spowrotem niedaleko przeciez ...... ehhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witajcie,

jutro planuję się wybrać na krzywie pierwszy raz, czy mógł by mi ktoś chociaż krótko opisać te stawy? Gdzie można sobie spokojnie na mały spławik połapać płotki kub karasie? Ewentualnie na którym można lekka gruntówkę zarzucić? Na co łapać?

Wszystkim z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam,

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

na krzywiu w tym roku nic nie ma , masa ryb wyzdychała zimą , resztę wyłapano wiosną, stawy zarośnięte woda śmierdząca , tylko patrzeć kiedy będzie przyducha letnia, w następnym roku nie wykupuje opłaty na wody okręgu łódzkiego bo szkoda tak i tak nic niema i nic nie wskazuje na to że będzie lepiej, jedyne takie stawy tylu wędkarzy a nawet nie mogą przeznaczyć pieniędzy na zarybienie np karasiem szczupakiem sumem sandaczem a nie tylko karpiem którego już nie ma , a co mówić o pogłębieniu czy wyczyszczeniem stawów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Byłem tam dzisiaj przy końcu sezony na kilka godzin.

Brak jakiegokolwiek brania u wszystkich na spławik, żywca, spinning, grunt.

Mimo to takie karpiki między 1,5-2kg pływały sobie nie wzruszone koło robaka, kuku czy innych przynęt.

Nie wiem czy od jutra nie będzie zamknięte to łowisko do końca roku - zarybienie. W 2008/2009 tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie dziadki przeniosa pewnie na staw miejski ;)

Chodzilo mi oczywiscie o ludzikow, wyciagajacych _wszystko_ z wody. Nic nie mam do osob starszych nad woda, jak lowia zgodnie z RAPRem. Niestety tych, spotykanych nad Krzywiem i stawem miejskim zaliczam do dziadkow "czyszczacych" wode...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.