Skocz do zawartości
tokarex pontony

Rożnów


Gość Holik

Rekomendowane odpowiedzi

od środy 21 do pon 26 efekty dość marne 4 leszcze od 50 do 60 cm kilka maleńkich kiełbików oraz 2 certy też takie sobie. Zestawy zarzucone na sandacza aż 1 sztuka maluch około 30cm . Wahania wody dość spore niekiedy chodzące do około 2metrów brzegu podczas jednego posiedzenia nad woda pora łowienia dzień i noc leszczyki wszystkie z nocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

witam.

szedłem od strony gródka przez most i za mostem wbiłem się na dół(teren chyba quantum,rowerki tam wypożyczają)łowiłem od 6 rano bo ciężko było wstać.To był wypad majówkowy i nie było lekko zebrać się wcześniej ale plan był wstać o 3 :lol:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli łowiłeś z terenu wypożyczalni? W tej zatoczce przy wypożyczalni świetne okonie swego czasu chodziły ale nie reagowały na nic innego jak tylko twister w odpowiednim kolorze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dokładnie na terenie wypożyczalni ale jeżeli chodzi o okonia to kompletnie nic zmieniałem gumki od 1gr,obrotówki i ani skubnięcia tylko ten jeden sandaczyk no i jeszcze coś pociągłem kilka metrów ale po stawianym oporze kaban to to nie był... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam bylem w niedziele na jeziorze. Efekt jednodniowego wypadu to 13 leszczyków 30 cm i jedna plotka 35 cm. Łowiłem na grunt kolo gródka.

Mam do was pytanie czy znacie może jakieś fajne miejscówki bliżej zapory? Głownie chodzi mi o łapanie na grunt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna powiedziec, ze 1 zakret zbiornika i widac zapore :) samochodem zjezdzasz praktycznie nad samą wode, samo pole namiotowe tez jest długie i na pewno znajdziesz miejsce. Jedynie w niedziele bywa duzo ludzi, ale tak jest raczej wszedzie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za jakis wjazd samochodem czy cos jest opłata, ale nie mam pewnosci :P. Jak wjezdzasz na pole to po lewej stronie, gdzie jest niby plaza jest plycej, w zasiegu rzutu tak 2-4m. Im bardziej po prawej pola tym jest glebiej. Zwykle jezdze tam w maju-czerwcu w tym roku raczej mnie nie bedzie. W zeszlym roku o tej porze ładnie brały płocie, najwieksze miały 4 z przodu :P Pozatym sporo cert, mało leszczy ale jak jakis wział to ładna sztuka. Ostatnio sporo jest karpia, ale to tak na minium tydzien trzeba za nimi przysiasc. Z drapieznikami szału nie ma, ale niestety tak jest na Rożnowie ostatnio. Ciezko o ładnego okonia, ale takich patelniaków jest duzo. Sandaczy tez sporo małych, ale trafiaja sie rodzynki. Podobnie ze szczupakami, jest za to sporo wegorza i trafiaja sie spore okazy. Daj znac jak poszło !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam bylem dziś na swojej miejscówce za gródkiem od 3 w nocy efekt 15 ryb a ich średnia wielkość to 30 cm strasznie małe leszcze pod 30cm i płotki 2 . Nie wiem co sie dzieje ze takie małe ryby biorą , dawniej rok czy 2 lata temu to leszczyki średnio miały po40 cm płocie po 30/35 cm a teraz mizeria. Z ta wodą to się tak bawią ze szkoda gadać.

Rybki brały najczęściej od godziny 8 do 11 rano, przeważnie na pink i ryż

Mam do was pytanie zamierzam wybrać się w przyszłym tygodniu do tobaszowej na pole namiotowe . Pytanie do was jak tam najlepiej od brzeska dojechać? i czy płaci się tam coś za łapanie na tym polu namiotowym, i oczywiście czy płaci się za samochód? proszę o rade , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno pytanie czy macie jakas swoja dobrą wypr€bowaną zanęte na leszcz i płoć? ja używam zanęty traper na płoć i leszcza rozrabiam to z melasą tak zeby sie troche kleiła dodaje pinke i płatki owsiane. Może macie jakas dobrą zanęte która ściąga rybki w łowisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko spinning , jednego wieczoru sandacze brały jak szalone ale same małe tu masz link do mapy dojazdu jak zjedziesz z serpentyn od strony Łososiny skręcasz przed wjazdem do Tęgoborzy w lewo i jedziesz cały czas tą drogą wzdłuż jeziora. Uważaj na przełomy w drodze, można się nieźle nadziać więc nie szalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dokładnie nie powiem, bo zawsze jezdze tam na minimum tydzien takze płace hurtowo :P Ale pewnie kilka złotych za samochód trzeba zapłacic, dojazd juz Ci wytłumaczył kolega Gobio Gobio. W zeszłym roku grubsze leszcze i płocie brały na kukurydze z puszki, ewentualnie makaron gwiazdki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.