Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy to i ja :)

Zakupiono dnia 23.03.2010

Dragon Mystery XT Medium Feeder 360 cw. 40-80 (druga moja taka) świetnie mi się na nią łowi a i cena bardzo przystępna warto zauważyć, że ceny na allegro za ten kij kształtują się na bardzo różnym poziomie - nie wiem czym to jest spowodowane. Mowa oczywiście o wędkach nowych - ceny od 170 do nawet 270 zł (ta sama seria Dragon XT medium feeder) - zerknąłem też jak wcześniej kończyły się licytacje - i można tego kijka nawet za kwotę 130-140 zł dorwać też nowego. Opinie kupujących pozytywne więc nie jest to jakaś trefna seria - bardzo jednak mnie to zdziwiło. Różnica 100 zł na tym samym kijku to trochę przesada, ale jednak tak jest.

Ja osobiście brałem udział w licytacji, która skończyła się na poziomie 160 zł (wcześniejsza skończyła się na poziomie 135 zł) niestety w licytacji mi się nie poszczęściło i zakupiłem go w opcji "kup teraz" za kwotę 170 zł. Nowa z 2 letnią gwarancją z zestawem szczytówek w komplecie. I jak ta cena ma się do 250-270 zł u innych - nie rozumiem tego :shock:

DRAGON EXPRESS RD720 iT

z racji uszkodzenia starego wysłużonego podbieraka jaxon zakupiłem nowy

Podbierak Cormoran 2-częściowy 70x70cm 250cm

Pokrowiec na wędki 3 - komorowy Cormoran 150cm

ŻYŁKA SUFIX FEEDER MONO 0,20 mm/150m TONĄCA

Żyłka Daiwa TRIFORCE Mono 0,22mm 300m ( 2 sztuki )

+ lokalnie w sklepie wędkarskim (żyłka przyponowa i inne pierdółki celem uzupełnienia asortymentu)

W czwartek wybieram się opłacić składkę i końcem marca otwieram sezon 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Stevefrancis ile dałeś za Pokrowiec na wędki 3 - komorowy Cormoran 150cm ??

Zapłaciłem 105 zł. Choć są na allegro też po 99 zł. Ja z racji tego, że brałem wszystko od jednego sprzedawcy oszczędzając na kosztach przesyłki wziąłem po tej właśnie cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy robię przez całą zimę i dzięki temu nie dostaję szoku :mrgreen:

a to kretliki,, haczyki, a to plecionki, żyłki a ostatnio bolonkę Kongera 6m

na zakup czeka jeszcze kołowrotek Dam do bolonki, i by się przydał z wolnym biegiem

i tak po malutku, po malutku się zaopatrzę ;)

a mówią, że golf to sport dla bogaczy ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzenie arsenału gruntowego rozpoczętę:

2 x MIKADO TRYTHON FEEDER 300/100

6kg zanęty Feeder

Atraktory zapachowe

Klej do zanęt

Różne dodatki typu biszkopt, prażone konopie itp itd

Po świętach kolejna porcja zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Twistery - rozmaite warianty motor-oilów, herbat, pereł.

2.Dwa salmo rovery HP i - ciężko dostępny - CBK.

3.Obrotówki od meppsa black fury "2 i 3" miedź, "2" złota i "2" srebrna - wszystkie w mocno umowne czerwone kropki z żółtymi muchami! Pewnie nieraz kupowaliście przynętę tylko z tego względu, że Wam się podobała. :)

4.6 gębal kleniowych.

5.Wklejanka: Team Dragon 3-12g (będzie jutro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krętliki do bocznego troka, oliwki w różnej garmaturze, kilkanaście gumek, w różnych kolor, kilka główek, żyłkę przyponową z fluocarbonu, podbierak i kilka innych rzeczy, o których nie warto pisać.

Aaaaa, no i wykupiłem pozwolenie na okręg Gdańsk i Elbląg :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis kupilem tri poda anakonda 2x jexon favourite carp 390 3 składy shimano beastmaster 360 classic 3 składy 2x sygnalizator fox najdrozsze było a teraz powiedzcie mi czy dobry sprzecik kipilem a kreciołki 2 x okuma pbf 40 1 x robinson solaris 506

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale najbardziej chodzi mi o te wędke bo gośc w sklepie nie umiał sie wypowiedziec sie na jej temat wygląda na feeder ale pisze na niej SHIMANO BeastMaster AX 360 classic 3x skład nie pisze CW ;/ ani nic a na alegro ani nigdzie nie moge jej znalesc jesli ktos był by w stanie wypowiedziec sie bede wdzieczny rekojeść korek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zamówiłem:

Mate karpiową Starbaits Session Unhooking Mat 90x130

Method Mix carpzoom

pellet hakowy carpzoom

mini boiles 10mm swet corn

syrop klonowy trofeum

syrop korzenny trofeum

teraz czekam na wysyłke ,we wtorek powinna zostać wysłana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.