Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zakupiłem 2 woblerki boleniowe:

Salmo Thrill i coś tam jeszcze,nie przywiązuje zbytnio wagi do nazw:)

13 sztuk kopyt 8cm w różnych kolorach i główki do nich 3g i 7g z Mustada.

Pudełko na przynęty spiningowe, trzecie, bo już troszkę miejsca brakowało

i na targu u jakiegoś dziadka(który sprzedawał jakieś starocie które znalazł w domu) zakupiłem 2 książeczki z 1988 i 1989 roku. o sumie i boleniu(3zł za 2 sztuki)

całość zakupów to jakieś 97zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Kilka dni temu zainwestowałem w kijek Dragon Thytan X-Jig 2,40m c/w 3-25. Może wydawać się to śmieszne ale zakupiłem go z myślą o łowieniu boleni i po wstępnych testach okazał się boski :smile: takiego czegoś właśnie szukałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu maly zastrzyk gotowki :) No i oczywiscie male zakupy w "nowym" sklepie.

Uzupelnienie zapasow czyli : kilka przyponow wolframowych, nylonowych Kongera, kretliki i agrafki. Troche glowek jigowych Mustada Clasic i Micro, pare kotwic.

Kupilem wieksze pudeleczko na przynety Jaxona :arrow: tak Jaxona. Wydaje sie bardzo ok, jest duze, ma solidne mocne zatrzaski i pozadne sztywne regulowane przegrodki ( pisze, ze ok bo jestem troszke uprzedzony co do niektorych produktow tej firmy ).

Kupilem rowniez gumki Dragona - Lunatic, ostatnie sztuki, mam nadzieje, ze jakos niedlugo uda mi sie je przetestowac.

Do tego pare gum relaxa - Shady 3" i male gumowe robaczki/zuczki bardzo ciekawie wygladaja, nie wiem jakiej sa firmy ale mysle, ze sie super sprawdza :smile:

Buciory Lemigo - zielone, dosc wysokie kalosze z fajna ciepla wkladka ( potrzebne byly od dawna ).

Pare woblerkow: 2 x salmo hornet i 3 inne.

I jeszcze okazjonalny nabytek z zimy - Konger Equs Maxim 2,7m cw. 10-28 g ( jak troche polowie i przetestuje to cos o nim napisze ) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu udało mi się wynegocjować z moją Kobieta fundusze na pływadło i odrazu zrealizowałem moje "marzenie" kupiłem łódkę, wiosła i wędkarską kamizelkę asekuracyjną Sportis 50N:D:D jeszcze tylko zarejestrować i można przeprowadzić pierwsze wodowanie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peen Slammer 260 (360 Pln.) w porównaniu do Okuma Salina30 i Daiwa Exceler 35 _naprawdę solidna MASZYNKA - subiektywna ocena - kołowrotek na kilka ,kilkanaście lat (wiem co piszę - wędkuję na Wiśle :razz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżający się wielkimi krokami Lipiec zmusił mnie do zakupu (dokładnie zamówienia) kijka na sumy :

Mikado SCR Sea Heavy Picker 270 / 400 gram co w połączeniu z leciutką wagą własną oraz szczytówką z włókna epoksydowego robi ogromne wrażenie. Mocaaarny kijek i w tej cenie nie ma sobie równych. Teraz tylko jeszcze młynek pod sumka , bo jakoś nie lubię przekładać starych kołowrotków do nowych kiji :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.