Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
widze ze lunatici w modzie ;))

Te lunatici to takie dobre i łowne :?: wszyscy je kupują tylko zastanawiam się czy to dla tego, że marketing i reklama dobra czy faktycznie skuteczne są

ja zdecydowanie bardziej jestem przekonany do mamb ,busterow ;) pozniej lunatici ;) no i na szczupaki Fatty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm musze zobaczyć jak to jest z Brdowymi sandaczami na lunatiki ;) Jakimi wielkosciami łowisz i na jakich głowkach?

zalezy od uciagu i glebokosci ,przewaznie 15-20g na 3,5 - 4 calowe gumy

jak cos pisz na pw zeby nierobic oftopa z tematu co kupilismy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis nabylem fantastyczne "zelazne piorko".przylecialo z Rodmas'a

spining Phenix Iron Feather 260cm c.w. 0.75-10.5gr

i 170metrow linki 0.6 berkley'a

na pstragi i okonki...

potega i mozliwosci identycznego zestawu na filmiku :

Iron Feather, jest produktem flagowym linii ultralekkich wędzisk firmy Phenix Rods. Blank został wykonany w oparciu o unikatowe połączenie najbardziej wyrafinowanego, dostępnego obecnie na rynku włókna węglowego z technologią włókien grafitowych. Górna część szczytówki wykonana jest w innowacyjnej technologii obróbki włókna węglowego. Konicznie ułożone mikrowłókna grafitowe są wstępnie rozciągane i nasycane żywicą , co powoduje że struktura włókien jest nienaruszona nawet po zeszlifowaniu. Efekt to o 250% zwiększona wytrzymałość, trzykrotnie mniejsza masa, szybsza akcja i hiperczułość.

Blank z wysoko modułowego grafitu pokryty jest mikrosiatką tytanowo-węglową, co podnosi jego sztywność przy zmniejszonej grubość ścianek, to jest mniejsza masa, a większa czułość bez utraty mocy. Iron Feather szczyci się ekstremalnie szybka akcją, która umożliwia niezauważalne przejście od miękkiego i delikatnego poruszenia szczytówki do solidnej i pełnej mocy akcji dolnika.

Ta wyróżniająca się akcja mogła być osiągnięta jedynie poprzez połączenie z pełnym zestawem przelotek Fuji Titanium SiC. Dzięki temu pięknemu zbalansowaniu składników najwyższej jakości, Iron Feather oferuje wszechstronność nieporównywalną z żadną ultra lekką wędką dostępną obecnie na rynku. Iron Feather jest po prostu konstrukcją doskonałą. Docenią to miłośnicy ultra lekkiego łowienia poszukujący silnych wrażeń wędkarskich.

• Jedyne w swoim rodzaju, ekskluzywne połączenie Net Ttitan Carbon Fiber z Graphite Fiber

• Uzbrojenie w pełen zestaw przelotek Fuji Titanium SiC

• Subtelna i czuła szczytówka zapewnia dalekie rzuty cienkimi żyłkami

• Dolnik o progresywnym przyroście mocy

• Specjalnie zaprojektowana rękojeść z uchwytem Fuji IPSD pokrytym pianką EVA o dużej gęstości. Wyjątkowego uroku dodają inkrustacje z drewna California Buckeye Burl

• Wędka zapakowana jest w ekskluzywną haftowaną tubę z czarnej kordury.

• Wszystkie modele występują tylko w wersji dwuczęściowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej wizycie w sklepie gdzie na stojaku przypadkiem wpadła w oko stara seria Powermesh, wczoraj udałem się na oględziny z nadzieją kupna. Niestety c.w. było dwukrotnie większe niż mnie interesowało (10-35gr.). Jednakże w dalszej rozmowie dowiedziałem się o atrakcyjnej ofercie cenowej na Team Dragony i ostatecznie moim łupem padł kijek 2,70 3-14gr. x-fast jako kijek na rzekę. Kij opisany jako nowość na 2010 rok wyszedł mnie 280pln co przy normalnej cenie około 400pln było niezłą okazją :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem kilka zamówionych gum relaxa, dam, pro logic i inne:)

Niektóre z nich są lekko używane (widać ślaby po haczyku), bo zakupy na allegro, ale 30pln to uwazam ze przystępnie;)

tutaj obrazej: Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

cen fajna ;) zestawik bardzo ciekawy ;) chyba zaczne czesciej przegladac alegro za okazjami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtka Scierra

nie taka ściera,wyglada na porzadną :wink::mrgreen: mam gdzies czapeczke i koszulke tej firmy ale wstydzilem sie ja nosic :mrgreen:bo taka dziwna nazwa... robia swietne muchowki jedno i dwureczne z dozywotnia gwarancja a teraz w holandii nawet sa przecenione o polowe :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze sklepu, byłem zamówić wreszcie kołowrotek centerpin. Powinien być w tygodniu :mrgreen: Hardy Conquest Center Pin najgorsze że mój Marksman do którego będzie ten kołowrotek leży już w Polsce. Ciężka rozłąka się szykuje :neutral: Dopiero w marcu wracam do kraju, montuje sprzęt i do końca roku robię sobie wolne na ryby :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przybylo po powrocie z targow w miescie Utrecht :

Wedka spiningowa - Shimano Fire Blood 240cm cw 10-30gr (caly asortyment wedek shimano jest aktualnie przeceniony o 50%)

Do tego kolowrotek - Shimano Stella 2500fd (rowniez z przeceny :mrgreen: )

jerk - Izumi Shad Alive 105 24.5gr

wobki - Balzer Holo Nature Jacker-karpfen 48gr

- Yo- zuri Ultra Lites Snap Beans 1 i 2 gr

gumki - Lunker City HellGies , MudDog

Berkley Gulp 10cm Sandworm

Sizmic LDBC5 Black Cherry

Molix Sligo 4''

Reaction Strike Tube Jr 4''

12 plywajacych malych glowek jigowych

kalosze polar track

kangurka miltec camo

spodnie diem angling apperrel

i jakas przynete z kosmosu Wiggle Finn Wiggle Rig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.