Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
ja nie lubie tam łowić :P aaa zakupiłem jeszcze 6 szt podpórek :)

Po cholerę Ci tyle? :D

Bo łowię z gruntu kładąc wędke prostopadle do wody na dwóch widłach i przed szczytówką są widełki z sygnalizatorem :) wędki są dwie więc z wyliczeń wynika, że potrzeba 6 widełek :P a wogóle jeśli ma się zapominaliskich kolegów lepiej mieć więcej widełek :lol:

Dzisiaj zamówiłem dwa kołowrotki CORMORAN bull FIGHTER 5AiF 1500

191-255-thickbox.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbrojeń ciąg dalszy:

1 x Mepps Syclops srebrno czerwony nr 2

1 x Mepps Aglia Biała nr 2

1 x Mepps Aglia POMPON nr 5

1 x Mepps Aglia Platium nr 5 kolor czerwony

chyba dość na tą chwilę bo mi budżet się nie styka... :/ jeszcze dzisiaj powinien dotrzeć spining Mikado 2.7 m, do 17g...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A producenci zacierają ręce. I mają bekę, zwłaszcza z nas Polaków,bo wiedzą jak rybne są nasze wody;)

Nie chce nikogo urazić. Po prostu czasem bawi mnie to zbrojenie po zęby a ryby łapie i tak nie ten, który ma wypas sprzęt a ten, który zna wodę i poświęca jej życie;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A producenci zacierają ręce. I mają bekę, zwłaszcza z nas Polaków,bo wiedzą jak rybne są nasze wody;)

Nie chce nikogo urazić. Po prostu czasem bawi mnie to zbrojenie po zęby a ryby łapie i tak nie ten, który ma wypas sprzęt a ten, który zna wodę i poświęca jej życie;)

Pozdrawiam

zawsze znajdzie się jakiś miły post zupełnie nie w temacie :razz: który nie wiadomo jak traktować - może jako lekko złośliwy ? Jest temat o zakupach więc się pisze o zakupach, a nie czy "bawi mnie to zbrojenie po zęby".

Technops, ja tez zakupiłem ten kołowrotek - tylko na nieszczęście już go reklamowałem (wada fabryczna). Przysłali mi nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A producenci zacierają ręce. I mają bekę, zwłaszcza z nas Polaków,bo wiedzą jak rybne są nasze wody;)

Nie chce nikogo urazić. Po prostu czasem bawi mnie to zbrojenie po zęby a ryby łapie i tak nie ten, który ma wypas sprzęt a ten, który zna wodę i poświęca jej życie;)

Pozdrawiam

@barsliw - wiem, że pijesz do mnie i do tego, że pokupowałem Meppsy :mrgreen: OK - Kij Ci w oko :mrgreen:

Wczoraj rozmawiałem z jednym z właścicieli sklepu ART-ROD z Poznania i przyznałem, że wędkarstwo zaczyna przypominać kolekcjonerstwo i w wędkarstwie powoli nie chodzi o złowienie ryby tylko o fakt przebywania nad wodą. Coś w stylu "kupiłem Kossaka za n-dziesiąt setek tysięcy, wisi na ścianie i nikt tego nie widzi. ALE to MÓJ Kossak".

Niech producenci zacierają tłuste korporacyjne łapska, niech mają bekę. Wiem, że są świetnymi przynętami. Nie rdzewieją, naklejki nie odpadają, działają jak mają działać. Wolę mieć jedną sprawną przynętę za 21 pln niż dwie za 13 pln sztuka, które nie spełniają moich oczekiwań. Mnie nie stać na rzeczy wadliwe.

Kwestia zbrojeń - na każdą z tych przynęt miałem rybę na wędce w ub. roku, kilka z nich straciłem w Warcie. Zbroję się teraz bo rozdzielam koszty :D no i zaczynam brać udział w zawodach okręgowych ponieważ wiem, że UMIEM i POTRAFIĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technops bardzo mądry zakup,bo jak jestem na rybach i pomyślę o tym co rządzące "elyty wyprawiają" :oops: ,o fotoradarach :oops: ,dziurach w drodze :oops: i ludzkiej głupocie :oops: to od razu mam ochotę polać :razz: albo zagrać "hejnał" na flaszce :mrgreen: ...

Ja kupiłem dzisiaj 10 kogutów na sandacza i 50 ciężarków z myślą o dropie w różnej gramaturze.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ciekawy jestem czy któryś z kolegów przyzna się, że zakupił na nowy sezon długopis z gumką do wymazywania wpisów? Mam nadzieję, że ci których widziałem w wędkarskim kupowali te długopisy (po dwie sztuki!) w dobrej wierze. Ale czy aby ja nie jestem naiwny, czy może po prostu nie wierzę w dobre intencje ludzi? Tylko dlaczego jeden z nich, kupując ten cholerny długopis, narzekał na limity dzienne? Czy powinienem wzmocnić swą wiarę w uczciwość wędkarzy po czymś takim, a może zacząć śledzić takiego bohatera i spojrzeć po kilku powrotach nad wodę w jego rejestr połowu? Hmm... ileż razy dziennie można lecieć do domu z "kompletem"? Szczerze mówiąc spodziewam się, że zacznie się kręcenie o "poprawieniu" źle wpisanej daty itp, itd... Tylko jest jedno "ale"... Gdy ja pomylę datę, to po prostu przekreślam tą omyłkowo wpisaną i piszę pod spodem właściwą, bo takie wymazywanie to powinno jak dla mnie pod karanie podlegać. Proponuję też zacząć rejestry na słabszym papierze drukować, to im się w pizd. te rejestry potargają od tego wymazywania... Ehhh, zachłanne pokolenie...

PS. Nie wiedziałem, gdzie to można napisać, jeśli niewłaściwe miejsce to proszę o przeniesienie Pana moderatora. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy któryś z kolegów przyzna się, że zakupił na nowy sezon długopis z gumką do wymazywania wpisów? Mam nadzieję, że ci których widziałem w wędkarskim kupowali te długopisy (po dwie sztuki!) w dobrej wierze. Ale czy aby ja nie jestem naiwny, czy może po prostu nie wierzę w dobre intencje ludzi? Tylko dlaczego jeden z nich, kupując ten cholerny długopis, narzekał na limity dzienne? Czy powinienem wzmocnić swą wiarę w uczciwość wędkarzy po czymś takim, a może zacząć śledzić takiego bohatera i spojrzeć po kilku powrotach nad wodę w jego rejestr połowu? Hmm... ileż razy dziennie można lecieć do domu z "kompletem"? Szczerze mówiąc spodziewam się, że zacznie się kręcenie o "poprawieniu" źle wpisanej daty itp, itd... Tylko jest jedno "ale"... Gdy ja pomylę datę, to po prostu przekreślam tą omyłkowo wpisaną i piszę pod spodem właściwą, bo takie wymazywanie to powinno jak dla mnie pod karanie podlegać. Proponuję też zacząć rejestry na słabszym papierze drukować, to im się w pizd. te rejestry potargają od tego wymazywania... Ehhh, zachłanne pokolenie...

PS. Nie wiedziałem, gdzie to można napisać, jeśli niewłaściwe miejsce to proszę o przeniesienie Pana moderatora. Pozdrawiam

HAHAHA, to pojechałeś teraz :D Nawet nie chce mi się wierzyć, że takie rzeczy się dzieją. I tak widac nacisk na papierze po zmazaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.