Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

ja dziś otrzymałem przesyłkę z "INSEL" troszkę spławików nowe żyłki mono feeder 0.2 i 0.23 trochę przyponówek trabucco sprężyny koszyczki kilka paczek haków mustad w przedziale 12-16

i najważniejsze udało mi się wylicytować taki zestawik

Wędzisko Dragon Express Match 390 2-15g

Kołowrotek Okuma Hexana RD30 Match

ciekaw jestem jak będzie pracował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

pudelko plano 7771 i zestaw ok. 100 gum i glowek. Pudelko bardzo poreczne- nareszcie wszystko w 1 miejscu. Duza ilosc schowkow plus miejsce na 4 duze i 3 male pudla z przynetami. Calosc (zaladowana) wazy okolo 10-12 kg. Na ponton jak znalazl :) Takze przygotowania do sezonu juz prawie zakonczone :)

c1c074cb8be8865emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x Tandem Baits Phantom Ex + Mata Jaxon + sygnalizatory Konger 2+1 + wózek karpiowy (nie mam pojęcia jaki, mała taczka dwukołowa) + fotel Elektrostatyk + tona bibelotów karpiowych - karpiowanie na dzikich wodach czas zacząć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jestem nowy na forum przez ostatnie 7 lat prawie nie bywałem nad wodą a w tym roku zrobiłem trochę zakupów i każdy wolny czas staram się spędzić na rybkach kupiłem min.

Wędki

Mistrall Aqua Bolognese 6 m 10-30g

Okuma Black Rock 2,75 10 - 35g

Mikado SCR Sea Medium Picker 2,70 do 250g

Cormoran Carbo X-Satar 2,70 3-18g

Kołowrotki

Shimano Big Baitrunner Long Cast

Ryobi Zauber 4000

Mikado Inazuma 3006 FD

Okuma Electra

Plecionki

Power Pro 0,19

Power Pro 0,28

Mikado Trytchon Mega Line 0,45

Poza tym różne żyłki ok 5 kilo główek,blach,gum sprzęt do kręcenia kogutów,pudełka,koszyczki zanętowe,haczyki,krzesło,pokrowiec na wędki i 10 kg zanęt

Znalazłem również nad wodą podstawki pod wędki gruntowe ,siatkę na ryby,torbę ze sprzętem i sygnalizator brań :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja kupiłem nową wędke z kołowrotkiem 500PS o dobrym przełożeniu.

350cm , 80-120g wyrzutu.

Gość chciał 30zł a w rezultacie wyrwałem ją za 25zł :mrgreen:

Idealna na szczupaki i pstragi , mam taką drugą to jestem bardzo zadowolony, wyciągła już mase drapieżników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.