Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Wczorajszy dzionek u mnie nie rozpieszczał .. więc wsiadam w auto i pooglądać trochę zbiorniki jak narazie skute lodem :( ... ale już nie długo ;] po powrocie oczywiście zaglądam do wędkarskiego i wyczaiłem fajny kołowrotek York Carp 500 .. z wolnym biegiem szpuli.. :) chwila namysłu i biore .. :) mam nadzieję że się przyda na letnie i jesienne sandacze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramach małego podsumowania powiem Wam ile mniej wiecej zaoszczędziłem na sklepach wędkarskich.

szczerze mówiąc w tym roku zaopatrywałem się tylko na allegro bo znalazłem tam idelanie to co potrzebowałem a i za niższą cenę - jezeli mogę powiedzieć to tak:

293333355

293377230

-Rapala Shad Rap w sklepie w Krakowie kosztuje 33 zł szt, ja kupiłem nowe za 23 zł szt ( wliczając koszt przesyłki).

290314523

Dwie Rapalki z dołu są nieużywane a w sklepie każda ok 18 zł, jeden kenart używany i 2 nowe, za każdego nowego kenarta 13 zł za używke powiedzmy 10 ( po tyle są woblery z ubytkami w sklepie), natomiast ja za cały zestaw dałem 43 zł :lol: < z kosztami przesyłki>

289869401

blaszki niby używane ale w idealnym stanie, zero rdzy bądź innych nalotów. Mepps 1 Aglia w sklepie 9 zł :shock: Mepps Long 9 zł :shock: i tam inne blaszki nei wiem po ile, ale za ten zestaw .. 23 zł :lol:

282900079tb6.th.jpg

za blaszki wyszło mi tylko złotówkę taniej jak w sklepie ale jednak :mrgreen:

277216999xd3.th.jpg

za 4 nowe dorado musialbym dać 54 zł, a ja dałem z przesyłką 45 zł

a te Sieki - M wyszły po 7 zł za sztuke ( z przesyłką) a w sklepie po 11 -12 zł sztuka!

sami widzicie ile można zaoszczędzić na alledrogo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś otrzymalem moje nowe wędzisko Dragon Mystery Turbo Spin 270cm. c.w.10-35 g.

Mam nadzieję, że będzie dobra na Bolenie Sandacze i Szczupaki... mam jeszcze zamiar dokupić do niej kręciołek Shimano Catana 4000FA (jeden już mam i jestem z niego bardzo zadowolony)

post-3317-1454497149428_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich MANIAKOW za duzo by wymieniac co ostatnio kupilem, bo uzbierala cala litania. Ale z powazniejszych to wkoncu wymarzony tri-pod DAM caly z kwasiaka,solidny i niedrogi. Kreciolki Mitchel Concast 4PI Match I pieknego malego Mitchelina Spin. po za tym pokrowiec 150 cm takze siatke wyczyn, podbierak karp. duza torba karp JAXON A dzisiaj zamowilem w DEKATHLONIE namiot Biwy Geomono, polecam dobry i tani, i sporo jeszcze innych rzeczy. zas zaszalalem :lol: Ale jak wczesniej wspominalem oskubali mnie na rybach. dlatego musze prawie od podstaw okupowac sie. POZDRAWIAM i zycze udanych zakupow. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.