Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wobler129

Zad nie koniecznie :grin: Ja na 6m wodzie łowiłem główkami 5g - też dawało często super efekty! I dlaczego tak małe gumy? :shock: Jak łowiłem od 5cm do 10cm to te 10-tki nawet 30cm sandaczyki połykały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Zad nie koniecznie :grin: Ja na 6m wodzie łowiłem główkami 5g - też dawało często super efekty! I dlaczego tak małe gumy? :shock: Jak łowiłem od 5cm do 10cm to te 10-tki nawet 30cm sandaczyki połykały :wink:

Próbuje dostosować się do miejscowych :mrgreen: . Te 5g to chyba nie narzece w 6m dołach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moze zaczne od tego ze poznym latem zostalem ogolocony prawie z calego sprzetu. 6 kompletnych kijow. ale nie ma co sie uzalac. na poczatek kupilem kolowrot Jaxon Marlon do kapletu 4,20 krystalls i oczywisce odleglosciowka telstar Jaxon 15-40 lubie tez wedkowanie splawikowe. Ale to bylo we wrzesniu. Teraz zamowilem druga odleglasciowke 4.20 od 5-30 York ,kolowrotek Bionik Runner 60 do drugiej karpiowki nad ktora mam jeszcze dylemat ale prawdopodobnie bedzie to porzadny Dragon, zaszalalem, a co tam. Dzis natomiast zamowilem dobre siedzisko karpiowe. W poniedzialek jade po kolowrotek i kijek Dragona. troche zaszalalem. Pozdrawiam wszystkich na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki witek150 jakos ta strate przezylem. Tyle dobrego ze odeslali mi dokumenty, chociaz szkoda ze troche za pozno, poniewaz wyrobilem odrazu duplikaty, Jedyna korzysc z tej straty to to ze okopuje sie nowiutkim sprzetem co sprawia mi wielka frajde. Chociaz stracony nie byl zly. Teraz po tej przygodzie bede sie bardziej pilnowal. Pozdrawiam. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich MANIAKOW :lol: Wczoraj dotarlo zamowienie, (fotel elektrostatyk) z osprzetem. Polecam, dzis kreciol- Bionic Runner, delikatna praca wolnego biegu. jestem zadowolony z wlasnego prezentu pod choinke :lol: Pozdrawiam i zycze wszystkim udanych prezentow. Wesolych Swiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zdecydowalem sie(glos zonki przewazyl :smile: ) i kupilem "Samsunga". Pierwsza ocena: przy sygnale analogowym-"kablowka", poprawnie bez rewelacji.Z satelity (Sky) calkiem ,calkiem podobnie jak z DVD. Ale jak "dmuchnie" z Blu-raya to widze ze warto bylo "overtajmic" :smile:.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed godziną wróciłem z zakupów z Bielska ;)

A zakupiłem:

Feeder JAXONa 390/120 (zobaczymy jak bedzie sie sprawował)

Kręcioł shimano Catane 4000RA

I jakaś żyłka: Sufix feeder mono(0,23)

Ze spinningu to:

Plecionkę Power Pro 0,15 zieloną (polecaną przez kilku uzytkowników forum-pozdrawiam bboobb :mrgreen: )

oraz oczywiście jakieś "gadżety" typu: kopytka, twistery, główki itp

Zdjęcia wrzucę jak będę miał aparat bo narazie nie trybi :cry:

Ale wieczorem powinienem wrzucić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu moglem wydać pieniadze ktore dość dlugo zbierałem. Naprawde ciezko bylo je utrzymać na miejscu, ale udalo sie :wink:

bboobb, przygotowuje sie ostro do przyszlego sezonu. Choć ten zakończy się dla mnie końcem grudnia :lol: A rozpocznie sie w drugiej polowie stycznia :wink: Czekam na wspolne wedkowanie i jakieś porady dotyczące DS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglbys napisac jaki to model jaxona? Czy to ten sam co posiada bboobb :?:

A i czy moglbys napisac pierwsze wrzenia co do pracy kolowrotka? Bo szukam czegos na grunt i sie nie moge zdecydowac. Jednego dnia chce cos z wolnym biegiem drugiego bez... raz twardo proboje uzbierac na cos lepszego a z zdrugiej strony wolal bym cos tanszego. OBLED :shock::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od gwiazdora RedArc'a 10300. Pierwszy, który przyszedł musiałem wymienić, bo miał fabryczny luz na przegubie korbki, wynikający ze złego spasowania elementów, na szczęście odbyło się to bardzo szybko i prezent dotarł na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglbys napisac jaki to model jaxona

Jaxon orion feeder 390/120.

pierwsze wrzenia co do pracy kolowrotka?

Bardzo pozytywne ;) Fajnie sie kręci "na sucho" :wink: Pierwsze wrazenia z lowienia najwczesniej pod koniec tygodnia :wink:

OBLED :shock:

cos o tym wiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.