Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dotarła do mnie wędka. W fishingmarcie mają chyba problem z czytaniem :wink: wystawiają jako Millenium zander a wędka nazywa się Hevy Duty Kogut, dobrze że długość i cw się zgadza :twisted:

Wędka nada się do tego do czego ją kupiłem, ale jakość wykonania..... :roll: Już wiem dlaczego wolę wędki na zamówienie z pracowni :twisted::twisted: Ale czego spodziewać się za stówkę :wink: Gdyby nie była w promocji to za ponad 200 PLN bym nigdy takiego czegoś nie kupił :roll:

d63069ef53562cb5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość wobler129
Gdyby nie była w promocji to za ponad 200 PLN bym nigdy takiego czegoś nie kupił :roll:

Moje Milleniumy za 2-stówki są oki i nic im nie zarzucam = tylko chwale :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przed szkołą musiałem sobie poprawić humor :lol:

Kupiłem sobie 2 komplety Cralusso Torpedo (5g i 8g). Zobaczymy, czy dadzą radę na wezbranej wisełce :wink: jeżeli się sprawdzą, to może pokuszę się o większe ilości :lol: , chyba, że ktoś miał już do czynienia z tymi spławikami i może cos powiedzieć o nich, bo czytałem o nich same pozytywne opinie :wink:

7956e211d53c9b6dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power Pro 10LB 137m RED

Szalała szalała, jajami handlowała.. "Grube ryby, bójcie się" ..

A Mateuszek zakupił dziś po 2 egzemplarze kopyt 17cm w 5 kolorach (czyli 10sztuk), oraz 5 i 10gramowe główki i kotwiczki do ich dozbrojenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Szalała szalała, jajami handlowała.. "Grube ryby, bójcie się" ..

I ja coś wtrącę :mrgreen:

A Mateuszek zakupił dziś po 2 egzemplarze kopyt 17cm w 5 kolorach (czyli 10sztuk), oraz 5 i 10gramowe główki i kotwiczki do ich dozbrojenia..

Nadchodzi czas grubej ryby la...la...la :!::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarła do mnie wędka. W fishingmarcie mają chyba problem z czytaniem :wink: wystawiają jako Millenium zander a wędka nazywa się Hevy Duty Kogut, dobrze że długość i cw się zgadza :twisted:

Wędka nada się do tego do czego ją kupiłem, ale jakość wykonania..... :roll: Już wiem dlaczego wolę wędki na zamówienie z pracowni :twisted::twisted: Ale czego spodziewać się za stówkę :wink: Gdyby nie była w promocji to za ponad 200 PLN bym nigdy takiego czegoś nie kupił :roll:

Obrazek

A do jakich celów ją kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do jakich celów ją kupiłeś?
Jako tyczkę do podtrzymania kwiatka :mrgreen::mrgreen: Żart :wink:

Kupiłem ją z myślą o bardzo ciężkim spinningu z łódki i trollingu, mam zamiar ją katować przynętami nawet do 70 g :twisted: Sprawdzałem na sucho, ciężar Salmo Pike'a PE16S wytrzymuje, z Prologic Savagear o wadze 52 g też sobie daje radę, a 6 calowe kopyto na 35 g główce też śmiało można z tego Dragona miotać :wink: Ogólnie więcej niż dwa sezony pewnie nie wytrzyma :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuję się do kupna około 70-ciu gum z główkami :smile: Wieczorem dokładnie wybiorę wzory/kolory.

Jak cos wybierzesz i to nie tajemnica to podrzuc pozniej jakis link lub zdjecie, bo stoje przed podobnym wyborem. Czas uzupelnic pudelka, bo po letnim polowaniu na szczupaki z trzcin i grazeli moj plecak jest z 3 razy lzejszy :roll: a jesienni drapiezcy wzywaja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandacz, a na co chcesz te gumki? Pod jaką rybkę? :smile:

Glownie pod jesiennego jeziorowego szczupaka, ale znalazlem wreszcie lowisko gdzie jest troche sandaczy i chcialbym na nie zapolowac, bede lowil raczej metoda opadowa ewentualnie szural po dnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.