Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta promocja "odzwierciedla" się jakoś kijka?

Trzeba by było mieć 2 kije - sprzed promocji i w czasie promocji. Ja swój kijek przetestuje już w piątek - musi tylko dobrze przenosić brania - pstryki, puknięcia itd.

Mi się wydaje, że nie mogło to się przenieść na jakość - przecież to wymagało by przestrojenia linii produkcyjnej itd. Setki poprawek i zmian przy produkcji.

Mnie się wydaje, że po prostu opisy im się pomyliły.

Rozmawiałem ze znajomym ze sklepu przed kupnem - mówił, że nie obchodzi go dlaczego tak tanio dystrybutor je rozprowadza. Nie wnika tylko korzysta :wink:

Ten Millenium do 40g wydaje się być bardziej twardy, sztywny i mocny niż kijek do jerków do 70g z tej samej serii :shock: Po samym ugięciu kija to widać. Kij do jerków wygina się swobodniej, jest miękki przy dużym obciążeniu. Ten kij jest do końca twardy i sztywny jak na moje oko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Mi się wydaje, że nie mogło to się przenieść na jakość - przecież to wymagało by przestrojenia linii produkcyjnej itd. Setki poprawek i zmian przy produkcji.

Mógł się wkraś jakiś bubel w tą całą sytuację (błąd fabryczny, jakiś tanszy zamiennik) i dlatego próbują zgonic towar, no bo jak to inaczej nazwac taką promocję jak cena spada z 230 na 85... i sklep musi zarobic itd...

tak biedole, bo coś mi tu nie pasuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Millenium do 40g wydaje się być bardziej twardy, sztywny i mocny niż kijek do jerków do 70g z tej samej serii :shock: Po samym ugięciu kija to widać. Kij do jerków wygina się swobodniej, jest miękki przy dużym obciążeniu. Ten kij jest do końca twardy i sztywny jak na moje oko
kije castingowe z założenia mają "cieplejszą" bardziej paraboliczną akcję. Wydaje misie że rację może mieć kolega Sandacz. Nie zauważyłem aby kij był wadliwy, po za tym posiada roczną gwarancję tak jak inne kije.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie kupiłem go w FM. Kupiłem w Orce :grin: Mam tam znajomego i rozmawiałem z nim dokładnie o wszystkim.

cena spada z 230 na 85... i sklep musi zarobic itd...

Sklep też ma dość tanio jak na cenę, jaką otrzymują kije od dystrybutora. Nie mogę podać dokładnej ceny, ale uwierzcie mi, że nie zdzierają za bardzo :cool:

kije castingowe z założenia mają "cieplejszą" bardziej paraboliczną akcję.

Tak w kiju przy mniejszym obciążeniu występuje akcja szczytowa. Przy większych obciążeniach kij wchodzi w pół prarabola - nie wiem jak to dokładnie nazwać i nie wiem czy trafnie to nazwałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nono widac ,że się kolega sandacz na szczupako-sandały nastawia
Nooo... Teraz czekamy tylko na relacje i fotki

Taki jest plan, zobaczymy co z tego wyjdzie... w weekedn atakuje :twisted:

Musze jeszcze tylko skombinowac jakies cieple buty. Myslalem nad tym by kupic skarpety neoprenowe i wlozyc to do zwyklych gumowcow, bo nie bardzo mi sie usmiecha kupowac jakies nowe,w tym roku tyle juz wybulilem a jeszcze tyle przede mna, a kieszonkowe nie ma tedencji wzrostowej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Mystery Turbo Spin 2,70m 10-30g

mam taka sama, ile zaplaciles daj na pw

wg mnie fajne wedzisko, ale teraz zdecydowalbym sie na serie millenium, turbo spin jest ciezki, po kilku godzinach daje sie we znaki, ale cos za cos, wzmocniony blank troche wazy.

ja zaplacilem chyba ok 140 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.