Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
ty tez byś kupił jesli przecenili ją w sklepie na 150 zł z 446 myslalem ze to bajka zadzwonilem do nich czy to nie pomyłka oni ze nie wiec ją kupiłem, najpierw pomysl, dowiedz sie na koncu oceniaj i smiej sie!

oj bo mnie to rozbawiło, niewiedza wychodzi :) nie kupiłbym ponieważ po pierwsze nie kupuje wszystkiego co jest przecenione i co mi nie jest potrzebne, a po drugie mam Dragona Infintiy z przeceny o tej samej długości i c.w pod stałoszpulowca :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie takie wedzisko kupilem za 150 zł :shock: nowe!

Wypowiadałem się na ten temat - mam tam znajomego - chyba nawet właściciel, albo syn właściciela. Dostają tanio kije od dystrybutora i nie pytają "WHY? :mrgreen: " tylko korzystają :wink: Ale uwierzcie mi, że w sklepie nie zdzierają i na takim kiju nie zarabiają dużo. Nie mogę niestety napisać za ile dostają kije od dystrybutora, ale jak dla mnie to nie mają za dużego zysku, bo również sprzedają tanio :mrgreen:

Ale źle zacząłeś i źle skończysz - lepiej zacznij od ciężkiego sprzętu - próbowałem tak jak Ty i szybko sprzedałem zestaw ze stratami... A teraz jest ok :wink: I kijek przydługawy jak dla mnie... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś za talon który wygrałem jakiś czas temu na zawodach troszke mini gumek i 5 mini jigów :wink: Jak wszystko dobrze pójdzie to w środe jedziem na kanał bo podobno już pasiaki brać zaczęły. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj jestem posiadaczem kija daiwa sam fischer procaster 3m 10-40gr i kołowrotka cormoran i-cor 10 pif rozmiar 4000. Po macaniu kołowrotek elegancki taki jak miał byc co do wedki troche blank za długi a reszte to sie nie znam :lol: wazne zeby szczupaki targała jak najeta :lol: No zobaczymy w praniu co zwojuje, jeszcze na dniach przyjdzie PP żółta 0.15 135m. No szczupaki mozecie sie juz bac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj z WW przyslali pokrowiec Salix Alba, za krzyzowke ktora zostala wydrukowana w gazecie. Podobna sytuacje mialem rok temu z tym ze prezenty dostalem od WŚ. WARTO pisac :wink:

Super :shock: Może i ja zacznę się w to bawić? Tylko nie kupuję ani WŚ ani WW :???:

Może czas zacząć kupować? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.