Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Galeria zdjęć użytkowników forum


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 373
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ci to się lubia od początku mieli się ku sobie :lol: a swoją drogą obejrzał bym kilka nowych fotek bo tylko widze swoją morde zakazana :wink:

Jak sie nie lubią, jak sie lubią :mrgreen:

A "ku sobie" ... hmmm, jestem normalnie normalny ... i Maniek pewnie też :lol:

A swoje fotki dodam za Maniusiem, wole być na dole :D8)

[ Dodano: Pon Wrz 26, 2005 10:23 pm ]

... Ps. witam wszystkich wędkarzy..

Wędkarze witają Wędkarkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ładny Maniuś, gratulacje

A ... ile ważył?

Na początku ,sorki za nie wyrażne fotki , dopiero się ucze a wzasadzie to kumpel się uczy bo to on jest "fotografem"he he.

A teraz karpik : jest to jeden z wielu 18kg-gramowców ale ten jest bezłuski i wprost

niewiarygodnie obżarty ,długości karpia 93cm .zanęta i przynęta kulki proteinowe własny pomysł i wykonanie.Miejsce Odra , hol 20min. niebywale silne "bestie" jesienią.

Karpi 18-tek złapałem bardzo dużo[ogulnie od 5lat na prawie jednym miejscu] ,magiczną cyfrą było 20kg, i dopiero ten rok przyniósł mi wiele "rekordów" osobistych, ale reszta po zakoniczeniu karpiowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, dobra fotka ... widac, że to nie uklejka :lol:

Co do "karpików" ... w swym życiu złowiłem 4 szt :oops: Pierwszy (mały kroczek) połakomił sie na ryz preparowany .... oj, dawno to juz było ... trzy pozostałe ... na koguty, z czego ostatni w tym roku na Poraju (5,5 kg) Wszystkie miały przynęte w przełyku.

Jak widzisz ... karpiarz ze mnie daremny :lol::lol::lol:

Ale powiem Ci, ze równego Tobie znałem tylko jednego gościa ... miał na imie Stachu i mieszkała w Tresnej 8) Teraz bedzie miałe pewnie ok. 50 latek. Był tam ratownikiem w GOPR i za razem płetwonurkiem GOPR-u, tak, ze jak jakiś klient sie utopił .... on go wyławiał :cry: Znał dno jak własna kieszeń a o prądach wodnych Tresnej wiedział chyba wszystko. Ale do rzeczy ... pierwszy raz w życiu widziałem, jak sie łowi karpie (nie karpiczki) Jak pierwszy raz zobaczyłem jego syna wlekącego cos po ziemi do domu (mieszkał za droga, pod górką, jakies 300 m od swego stanowiska łowieckiego) w pierwszej chwili zastanawiałem sie ... dla czego on tego koła nie toczy, tylko ciągnie po ziemi. Nie przyszło mi do głowy, ze to ryba :shock: Właśnie wtedy zobaczyłem pierwszy raz karpie po ...naście i ...dziescia kg. Stachu mówił ... wiesz Pietrek, takie do 10 kg ida na patelnie a te wieksze do 20 kg do wedzarki. Ja zapytałem ironicznie ... a co z tymi ponad 20 kg 8)

Stach odpowiedział ... eeeeee, mieso do dupy i tłuste jak smalec, wypuszczam je, co mi po nich :mrgreen:

Gościu był bezbłędny. Własnie raz jedyny widziałem karpia wywleczonego przez Stacha ... 32 kg :shock::shock::shock: Był obrzydliwy :x Na boku miał cos w stylu bąbli sadła, tłuszczu ... takie niesmaczne to było. Karpik ciagał go wraz z łódke prawie 3 godziny po zalewie. Ja tylko widziałem branie (siedział na brzegu z odkreconymi hamulcami), zapamietałem, ze przeszedł przez porecz promenady (ośrodek wczasowy "Odys"), spokojnie, bez pośpiechy wszedł do łódki, odepchnał sie od brzegu, dokrecił hamulec i .... jazda 8)

Jest to niewyobrazalne, jak ten facet ciupał karpie :shock: :shock: :shock:

Najbardziej podobało mi sie jak necił je ... :lol: Jakieś 200 m od brzegu miał ustawione 2 boje. Jak powiedział, były zakotwiczone w miejscu, gdzie z głębokości ok. 30 m (stare koryto Soły) robi sie 9 m. No wiec wypływał łódką w której miał wanienkę ... taką, w jakiej kapie sie małe dzieci ... pełna kukurydzy i siał nia po wodzie jak siewnikiem. Potem widywałem go o świcie i przed zachodem słońca, wypatrującego przez lornetkę karpi. Mówił ... karp pod Żywcem, za kilka dni ... karp pod .. czymśtam, beda tu za 2-3 dni. I za 2-3 dni ustawiał kije a jego 16-toletni synuś dymał z "kołami" do domu pod górkę.

Wiesz Maniuś, nie wytrzymałem i zapytałem go ... skąd wie, gdzie karpi, pod woda je widzisz, czy co? On odpowiedział mi ... gdzie karp, tam perkoz :shock::roll: Nic z tego nie rozumie, ale cos w tym jest, o ile se jajec ze mnie nie robił :lol:

Nawiasem mówiąc ... w Tresnej budowałem w 95-96 roku oczyszczalnie ścieków ... a tak całkiem powaznie, to wyglada to jak komórka, ale pod ziemia ... jak bunkier w Kętrzynie 8) Jak sie wjeżdża od strony Żywca do Tresnej, po prawej stronie, zaraz za tablicą "Tresna" se stoi. Zakwaterowany byłem w tzw "bosmanówce" w "Odys-ie" ... 15 m od lustra wody zbiornika 8)

Ehhhhhh, to były czasy ... ludzi na budowe, a ja w łódke i za sandałkami :wink::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.