Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kiełbasa


Skrętek

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie stosuje tej przynęty, ale widziałem jak facet wiciągnoł na nią sporego klenia :shock: . mam w związku z tym pytanie czy ktoś łapie na kiełbache, z jakim skutkiem i jakie ryby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Teraz już nie ale miałem taki okres że często i to z dobrym skutkiem i nie tylko kiełbasa ,mielonka ,martadela ,kawalek słoniny,ale raczej chlodniejsze pory roku ,jesien lub zima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek opowiadal jak byl raz z kolegami na nocce.I postanowili zrobic kawal jendnemu z nich i zwineli zestaw z martwa rybka i zalorzyli pieczona kielbase :twisted: . Jakie bylo ich zaskoczenie gdy rano ów kolega wyciagnal na ta kielbase 3 kg szczupaka.Do tej pory nie chce uwierzyc ze na haku mial kielbaske heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak czytałem jak pewien Pan Karpiarz chciał zrobić kawał drugiemu Karpiarzowi i założył mu pasztetówke zamiast kulki.

No i ten jego kolega wyciągnął ładnego Suma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak czytałem jak pewien Pan Karpiarz chciał zrobić kawał drugiemu Karpiarzowi i założył mu pasztetówke zamiast kulki.

No i ten jego kolega wyciągnął ładnego Suma

Widzę, że ta sama legenda krąży po całej Polsce. :wink::wink::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra przyneta. Lowilem na Sanie klenie na mortadele albo na mielonke.

W Anglii lowie klenie i karpie. W kazdym sklepie wedkarskim sa mielonki o roznych smakach i zapachach. Jest to jedna z podstawowych przynet.

Moze warto zanecic mielonka jakies lowisko karpiowe , efekty moga byc ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.