Skocz do zawartości
tokarex pontony

Regalica szukam rady


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

miejmy nadzieje ze noc bedzie chlodniejsza niz tydzien temu bo ostatnio to masakra byla, w nocy zupelnie nic dopiero kolo 4 jak sie widno zaczelo robic to rozpior nadszedl i to tez na krotko:) ale miejscowke slaba mielismy :) miejmy nadzieje ze ladne "smietniczki" napłyą no i moj ukochany rozpior:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość feeder

no tak kocur masz rację ... ale myślę że może wielu wędkarzy robi błąd łowiąc w tym czasie na grunt ... myślę że jakby się posłało kule wodna i łowiło z powierzchni daleko od brzegu to może by były ładne efekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieje ze noc bedzie chlodniejsza niz tydzien temu bo ostatnio to masakra byla, w nocy zupelnie nic dopiero kolo 4 jak sie widno zaczelo robic to rozpior nadszedl i to tez na krotko:) ale miejscowke slaba mielismy :) miejmy nadzieje ze ladne "smietniczki" napłyą no i moj ukochany rozpior:D

koledzy zwarci i gotowi urzędują na regalicy. Zawitałem do nich ok 21 i poplotkowałem do ok 1 przy okazji pomachałem trochę kijaszkiem. Piękne bolenie się rzucały. Ogólnie mam nadzieje, że skoro świt nie będą się nudzić :mrgreen: Czekam na info od was oraz mam nadzieję, że delikatne pioruny które unosiły się na DE nie przeistoczą się w burzę i nie przegonią was z łowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha powrocilismy :mrgreen: polapalismy sobie na limit nawet pare leszczykow do 1 kg ,krapie no i pojawily sie rozpiory :razz:dersonik byl wprost uradowany jak male dziecko z powodu tego gatunku ryb... Artone dzieki za wskazówki co do miejscówki i za pogadanke na temat tego i tamtego (zresztą sam wiesz :mrgreen: ) ogolnie impreza udana pomimo 6 burz ktore przeszly i dopiero po ostatniej odpuscilismy ,poniewaz zrobila sie fala jak na baltyku :cry: ... czekamy na kolejna wyprawe moze juz atrone z kocurem i moze feederki zabierzecie ??? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość feeder

dzisiaj prawdopodobnie z kolesiem robię wypad na nocne machanie spinem :D nie wiem tylko gdzie jeszcze wylądujemy :P albo na cegle albo na dziewokliczu .... dzisiaj mam też zamiar ochrzcić nowego kija z naszymi wodami :D mam nadzieję że będzie na czym go testować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawa byla I klasa :) coprawda wiekszosc ryb i rozpiorkow wrocila do wody braly jak glupie, szkoda tylko ze pogoda zmusila nas do szybszego powrotu bo takiej dlugiej burzy to w zyciu nie widzialem (od 2 w nocy do conajmniej 12 w dzien) fajna miejscowka podziekowania dla artone za rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadało by zdać relacje z weekendu. Z piątku na sobotę wspólnie z moim kompanem od kija zwanym czochraczem lemurów ( KOCUR ) udaliśmy się na Regalicę. Mimo deszczu i silnego wiatru nie daliśmy za wygraną jednak nad ranem przyszła cofka. Wodna podniosła się o około 100cm. Nastała cisza grobowa. Pomiędzy 9 a 10 rano opuściliśmy łowisko. W dniu dzisiejszym około 15 pojechaliśmy na dziewoklicz nadrobić sobotnie zaległości. Wypad był w 100% spontaniczny. Wyprawa cud malina. Leszcze brały jak szalone 40-50cm. Kocur złowił tego największego :cool: Ja za to mogę pochwalić się karasiem 32cm którego udało mi się wyciągnąć. Reasumując biorąc wszystkie fakty za i przeciw coś zaczęło się dziać :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy moglibyście napisać coś bliżej o miejscu, gdzie łowiliście ? Chciałbym się wybrać w te rejony, ale nie wiem, czy lepiej rozłożyć się po stronie plaży, czy po przeciwnej, czy może w ogóle gdzieś dalej ? Z góry dzięki za wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrocilem :mrgreen: prawie tydzien polowu ploci w jeziorze Pełcz i efekty zadawalajace...Ale wracajac do tematu jak sie uda to z piat/sob jade z dersonikiem na miejscowke Artone :mrgreen: zobaczymy co tam sie w wodzie kryje , moze znow regalica zaskoczy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna prośba - o doprecyzowanie. Mówisz o moście na Odrze Zachodniej i łapaniu po jego lewej stronie na Odrze, czy o mostku po którym przechodzi się na plażę i łapaniu po jego lewej stronie na Kanale Leśnym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniał kolega dodać że połamał mi sztyce od podbieraka i że przypony strzelały co chwilę. Miejsce fajne ale na dnie dużo kamieni i muszli o które szorowała żyłka :roll:

wiesz dobrze, że kolega specjalnie tego nie zrobił jakaś wybrakowana była :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis na regalicy w okolicach zabnicy krąpie potwory braly non stop co rzut ryba dziwne bo nawet rozpior nie mogl sie przebic a wpadlo ich kilka w tym takie do 1 kg tak samo jak i krapie zabawa byla super, ale nic tak nie wkur... jak tubylcy ktoryrz sa niby wlascicielami mostka:) a pale przegial Pan z czarnego passata, prawie wrzucilismy go do wody, to trzeba miec odwage by fikac do 4 ponad 100 kilowych facetow;) zreszta artone nas widzial:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis na regalicy w okolicach zabnicy krąpie potwory braly non stop co rzut ryba dziwne bo nawet rozpior nie mogl sie przebic a wpadlo ich kilka w tym takie do 1 kg tak samo jak i krapie zabawa byla super, ale nic tak nie wkur... jak tubylcy ktoryrz sa niby wlascicielami mostka:) a pale przegial Pan z czarnego passata, prawie wrzucilismy go do wody, to trzeba miec odwage by fikac do 4 ponad 100 kilowych facetow;) zreszta artone nas widzial:D

A tego mi nie napisaliście w smsie o 4:27 :razz: Ciekawe czy ma na to pisemne oświadczenie spółdzielni Regalica. Znając życie pewno gościu wyskoczył z "ryjem" do was. Rozumiem jakby grzecznie powiedział. Gratuluje wyprawy i zabawy z krąpiszczami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dersonik ma racje ogolnie spokoj ale co do tego pana mam pewne objekcje :mrgreen: wchodzi typ na pomost bez zwyczajowego "dzien dobry" lub zwyklego "czesc" , nie bede sie unosil duma ale jakas kultura sie nalezy, zamiast tego uslyszalem tekst " mam rozumiec,ze juz schodzicie..." no nie powiem jakos udalo mi sie zachowac powage choc juz sie w duszy smialem poniewaz nie rozumiem takiego podejscia do sprawy , no chyba ze ten pan byl dzierzawca danego odcinka odry od spoldzielni regalica... ale coz jakos kulturalnie udalo mi sie mu wytlumaczyc ,ze nie ma racjonalnego powodu by opuscic zajete stanowisko i zaproponowalem mu ze wykonam telefon do znajomego ze strazy rybackiej w celu objesnienia regulaminu pzw dotyczacego przebywania nad woda i tzw stanowisk i ich przynaleznosci :P... po tej sytuacji pan grzecznie poszed w sobie znanym tylko kierunku , ciekawe co by bylo jak by ktos na "cegle" wyskoczyl z takim tekstem??? zapewne uslyszal by tekst : "a kapok masz ???" tragedia :mrgreen: ...wyjazd udany a krapie chyba naplynely z "cieplego" poniewaz byly wielkie i nieslychanie waleczne :D pogoda tes dopisala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cegly to nie wiem, ale bylem na tej miescowce co wtedy byles dzis znow i strasznie ciaglo mimo iz wiatru nie bylo, cale szczescie ze ryby braly 5m od mostka bo inaczej nie ma szans by sie polowilo w 2 osoby na jedna wedke, 125 nawet ciaglo, koles na lodce plywal to mowil ze takie pradu dawno na odrze nie widzial, ale woda spokoj ani falki, znow plaga krapia, na okolo 60 krapi 4 lesczyki takie od 60 do 90 dkg, polow udany bo zabawa byla teraz ide spac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość feeder

leszcz bierze :) dzisiaj byłem na nocce co prawda na spina nic nie złapałem :P w nocy nie chciały brać ... w dzień koleś trafił takiego 1,5 kg .. ogólnie ludzie łapią ... nawet przyzwoite sztuki ... dzisiaj rano poszedłem z domków na nabrzeże betonowe pomachać za sandaczem i pomogłem podebrać leszcza .. ledwo się mieścił do podbieraka miał grubo ponad 2 kg ... także dzieje się dzieje ... w weekend mam zamiar uderzyć na koszyczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.