Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Czas zadać sobie kilka pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytaj jeszcze raz o co chodziło Tomikowi

To o co chodzi Tomikowi rozumiem doskonale, nie mogę tylko zrozumieć moderatorów dążących do władzy absolutnej i stwarzających podziały. Jeden jedyny Maniek, który nie stara się być w tej"pseudo elicie" i za to go szanuję jak również za fachowość, bo to powinno dominować na forum wędkarskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 463
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A ja myślałem, że priw to priw i nasza męska sprawa.

A ja myślałem, że moje męskie słowo wyjaśnienia wystarczy, żeby nie pisać po raz kolejny nieprawdy :sad: (patrz mój priv powyżej)

Sam tego doznałem kiedy „tam” coś napisałem a za chwile już mi „tu” dowalili ostrzeżenie za krytykę. No cóż jak cały kraj jest chory to nie ma się co dziwić, że i tacy „chorzy” i tu się znajdują i czerpią przyjemność z podglądania, podsłuchiwania i donoszenia na kogokolwiek byle by ta dewiacja miała swoją pożywką.

I tylko taki był cel umieszczenia tu tej korespondencji.

Myśle, że czekasz na to jak wszyscy na rozwiazanie sejmu. Chyba nie dam Ci tej satysfakcji i punktu zaczepienia. A za to co o Tobie myśle nie możesz mi dać upomnienia według ragulaminu

Dałeś mi parę razy do zrozumienia wprost lub nie wprost. Jarosław życzę ci zdrowia i więcej dystansu do siebie.

nie mogę tylko zrozumieć moderatorów dążących do władzy absolutnej i stwarzających podziały

Przecież to jest tylko PROPOZYCJA Tomika, która idzie w kierunku ROZSZERZENIA grona decyzyjnego. Także zarzut co najmniej niezrozumiały :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przeniescie dyskusje sobie do tematu "klotnie miedzy uzytkownikami" czy jakos tak bo burdel zaczyna sie robic

A poki co czekamy na tych co maja cos jeszcze do powiedzenia odnosnie propozycji Tomika

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakoś wewnętrzne przeczucie że nikt nowy (a jeśli nawet to jedna góra dwie osoby) zabiorą głos a to dlatego że powstało 31 stron które miały być merytoryczną dyskusją a okazuje się że 3/4 to wzajemne kłotnie i przekrzykiwania się. Chyba najwyższa pora wyluzować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden jedyny Maniek, który nie stara się być w tej"pseudo elicie"

Jak to jeden jedyny Maniek ???? A ja to co ??? Też się nie zapisuję do klubu "elita " czy "zarządzający " , nie jest mi to potrzebne . Kryterium było 500 postów chyba . Nie mam tyle .................................bo nie piszę w takich tematach jak ten :mrgreen: .Na Haczyku jestem bo łowię ryby i interesuję się wędkarstwem i to wszystko . Pozdrowienia dla łowiących .

Ps. kiedy Wy macie czas na rybach siedzieć ? ?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najwyższa pora wyluzować.
Na Haczyku jestem bo łowię ryby i interesuję się wędkarstwem i to wszystko . Pozdrowienia dla łowiących .

I o to chodzi :cool: Połamania kija wszystkim życzę na weekend :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o co chodzi Tomikowi rozumiem doskonale, nie mogę tylko zrozumieć moderatorów dążących do władzy absolutnej i stwarzających podziały

Nie chodzi o władzę absolutną, podkreślam to już któryś raz z kolei :roll:

Przecież to jest tylko PROPOZYCJA Tomika, która idzie w kierunku ROZSZERZENIA grona decyzyjnego. Także zarzut co najmniej niezrozumiały :roll:

I tu się podpisuję. Jest przecież wiele spraw, gdzie wszyscy użytkownicy mają możliwość wypowiedzenia się, łącznie w tym tematem gdzie zagadnień do omówienia nie brakuje :!:

Po raz kolejny napiszę: są pewne sprawy, gdzie tomik z moderatorami najpierw chce parę rzeczy przedyskutować. Stąd propozycja rozszerzenia grupy dyskusyjnej, która to będzie rozważała pewne sprawy. Nie chodzi tu o żadną władzę, dzielenie na gorszych lub lepszych. Większe grono osób omawiających jakiś powiedzmy "projekt" poza forum ogólnym, będzie w stanie w sposób łatwiejszy dokonać analizy.

Przypomnę:

Co prawda jak to w życiu, zawsze zdania są podzielone i różne, niemniej chciałbym, zeby taki organ był. Tymbardziej, że ciagle jest utożsamiany ze mną adminem i moderatorami, czyli organem porządkowym :roll::?: (w takich chwilach zastanawiam się po co ja wogule o cokolwiek pytam wszystkich użytkowników na forum :neutral::?: ) co conajmniej już mnie nudzi porównywanie do "zarządu" "władzy absolutnej" itp.

To tyle.

Też się nie zapisuję do klubu "elita " czy "zarządzający " , nie jest mi to potrzebne . Kryterium było 500 postów chyba . Nie mam tyle

Hmm ja też się nie pcham, nigdzie się nigdy nie pchałam. Ale i tak się nie nadaję wg kryteriów: brakuje mi do roku obecności na forum. I co z tego. Ale wolałabym, żeby niektóre sprawy przemyślało i przedyskutowało większe grono osób, niż tylko moderzy i admin.

Lary napisał/a:

Chyba najwyższa pora wyluzować.

ESSOX napisał/a:

Na Haczyku jestem bo łowię ryby i interesuję się wędkarstwem i to wszystko . Pozdrowienia dla łowiących .

I o to chodzi :cool: Połamania kija wszystkim życzę na weekend :wink:

Dokładnie o to chodzi. Tomek Tobie też życzę połamania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Panie i panowie wskoczyłem tutaj i prubowałem czytac wszystko niestety niema czasu.

Chodziło tam o jakis serwer po 550 zyli miesiecznie nikt nie bedzie łozył za friko tego sie nauczyłem to wiem i nie wyniesie to 5,50 tylko 70 pare bo za cały rok trzeba płacic.

Cos za cos smutne ale prawdziwe i choc podniosa sie krzyki to nie wielu naprawde gotowych do poswiecen.

Co robic szukac sponsorów a puki co bazowac na starym serwerze.

A moze pewne tematy przeniesc na inny adres .

Cholera nieznam sie ale jakby stare tematy przezucił gdzie indziej takie muzeum tematów i do niego droga czyli adres.

To puki co.

Albo sponsorom czyli tym co beda płacic po te 70 zł rocznie zagwarantowac cos w zamian..

Co?

Niewiem udział w przyszłych zyskach?

Nieznam sie natym ale tak to chyba wyglada.

Oczywiscie ci powinni byc widoczni w postaci napisu ze sponsor itd.

Ciezka droga ale nie unikniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie wskoczyłem tutaj i prubowałem czytac wszystko niestety niema czasu.

Chodziło tam o jakis serwer po 550 zyli miesiecznie .....

Jak zwykle niewidomo skąd, jak i dlaczego pojawił się bogdan :mrgreen::wink:

To już chyba znak, że czas zamknąć ten temat. Tak, więc tym, optymistycznym postem bogdana zmykam dyskusję w całym temacie

Dziękuję za wszystkie uwagi i opinie i poświęcony czas. Przeczytam sobie na spokojnie od początku temat i wasze uwagi w każdym z wątków i się do każdego poruszanego wątku ustosunkuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chciałbym się króciutko ustosunkować do tematu

Specjalizacja czy ogólnotematyczny serwis wędkarski?:

haczyk.pl - będzie serwisem wędkarskim obejmującym pełen zakres tematów i zagadnień wędkarskich.

Użytkownicy "nieaktywni" i "tymczasowi"

Użytkownicy, którzy przez pierwsze trzy dni od momentu rejestracji nie aktywują linku wysłanego na maila oraz ci, którzy mimo aktywacji linku przy rejestracji nie dokonają pierwszego logowania na forum, będą usuwani.

Również użytkownicy bez żadnego postu na forum, którzy nie zalogują się przez 60 dni z wyjątkiem użytkowników zarejestrowanych w ostatnich 60 dniach będą usuwani.

Moderatorzy:

Moderatorzy będą wybierani w miarę potrzeb i rozwoju forum, czyli tak jak to się odbywa obecnie. Choć tym razem pierwsze decyzje bedą zapadać w większym gronie na forum organizacyjnym (patrz poniżej).

Top tematy i kategorie forum:

Jeżeli ktoś widzi potrzebę i ma pomysł na jakiś TOP temat... to poprostu trzeba go zakładać.

Obecne kategorie i podkategorie pozostaną bez zmian choć takowych w przyszłości nie wykluczam. Planuję choćby podział na podkategorie-województwa w łowiskach.

Profil użytkownika:

Myślę, że obowiązkowe pole "wiek" i "skąd" powinno być, ale postanowiłem narazie nikogo do tego niezmuszać i przeprowadzić jakby "kampanię informacyjną" z prośbą o dobrowolne uzupełnienie tych danych w profilu.

Społeczność - integracja i budowanie

II zlot haczyk.pl udowodnił, że tego typu spotkania są wręcz wskazane.

Klub, stowarzyszenie, własna woda, biorę nadal pod uwagę, ale to sprawa na przyszłość.

Gadżety haczykowe... nad oranizacją tego muszę jeszcze popracować.

Inne nieporuszone powyżej zagadnienia:

Naprawdę poważnie pracuję teraz nad zmianą wyglądu i zawartości portalu haczyk.pl

Sprawy ode mnie:

Powstanie na forum "Grupa Organizacyjna" oraz zostanie utworzone "Forum Organizacyjne" Forum to będzie dostępne tylko właśnie dla tej grupy. Użytkownikami będą użytkownicy spełniający obecnie lub w przyszłości co najmniej dwa kryteria z poniższych:

- rekomendacja użytkowników forum organizacyjnego (to obowiązkowe)

- min. rok na forum

- min. 500 postów

Grupa użytkowników mających dostęp do forum organizacyjnego będzie otwarta na możliwość dołączenia dla każdego kto spełni powyższe warunki, będzie sam chciał dołączyć lub zostanie zaproszony.

choć zastrzegam sobie nawet w przypadku spełnienia wszystkich powyższych kryteriów możliwość odmowy dostępu do forum i grupy.

Przynależność do grupy nie będzie obowiązkowa ani dla spełniających już, jak i w przyszłości powyższe kryteria użytkowników. Wyjście z grupy będzie również możliwe w każdej chwili.

Forum Organizacyjne będzie pełnić rolę miejsca decyzyjnego w którym będą poruszane sprawy nowe i najważniejsze dla haczyk.pl

Więcej, szczegółów postaram się przedstawić jeszcze dziś.

Do dyskusji w tym temacie już nie zapraszam.

Kto chciałby wiedzieć skąd takie decyzje - zapraszam do zapoznania się z tematem od początku.

Kontynuacja tego typu spraw już na forum organizacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Grupa Organizacyjna?

Przeanalizowałem sobie wszystko jeszcze raz i doszedłem do wniosku, że nie bedę z tego robił jakieś "szopki" rywalizacji czy podziałów na forum. Forum tematycznie się rozwija. Kto chce, to i tak się angażuje w sprawy organizacyjne lub nie. I niech tak pozostanie, nikogo zmuszać nie będę. Kategoria "Uwagi dotyczące haczyk.pl" przecież i tak zostaje.

Natomiast naturalną siłą rzeczy, wraz z rozwojem forum potrzebuję wsparcia w postaci konsultacji, zapytań czy poprostu dyskusji i opinii dotyczących bieżących spraw administracyjnych, organizacyjnych czy jakiś nowych, które dzieją się w związku z haczyk.pl ale takich, które nie zawsze są sprawami o których chciałbym dyskutować odrazu na ogólnodostępnym forum. Choćby właśnie w kategorii "Uwagi dotyczące haczyk.pl".

Stąd mimo tego, że technicznie muszę stworzyć grupę, to przede wszystkim zakładam forum organizacyjno - administracyjne.

Grupa ta będzie się nazywała poprostu Administracja. Jednak chcę również odrazu zaznaczyć, że użytkownicy będący w tej grupie i mający dostęp do forum organizacyjno - administracyjnego nie będą w związku z tym wyróżnieni ani innym kolorem. Ani w samych postach czy w tematach jakąś dodatkową informacją. Nie będą też mieli funkcji i uprawnień dodatkowych typu porządkowego: "skasuj", "przenieś",itp.

Tym samym zależy mi i chciałbym aby cechą tego forum była wstępna konsultacja spraw ważnych i nowych dla haczyk.pl i aby się na nich koncentrować

Na początku na forum organizacyjno - administracyjne chcę zaprosić tych użytkowników, których poprostu najlepiej znam.

Będę brał pod uwagę między innymi czas, posty (bez jakiś sztywnych kryteriów) i historię obecności na forum, zaangażowanie w sprawy forum a także niektóre dane z profilu.

Forum to będzie ukryte, ale nie zamknięte oraz nie ograniczone dla nowych użytkowników. Wraz z dalszym rozwojem całego forum oraz z sugestiami użytkowników już obecnych na forum organizacyjno - administracyjnego, będę zapraszać kolejnych.

Oczywiście w pewnych sytuacjach zastrzegam sobie możliwość odmowy dostępu.

Oczywiście również, zaproszenie to nie obowiązek. Więc nie każdy musi odpowiedzieć na nie. Reszte szczegółów przedstawie juz w zaproszeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

@tomik

Czy planujesz jakieś zmiany skryptu forum czy już dozgonnie będzie przemo? Forum jest strasznie wolne. Ponadto zastanawiałem się czy jak już uzbierasz całą kasę to można się spodziewać jakiś ulepszeń i aktualizacji czy poprostu nie zamkniesz haczyka? Pytam oczywiście jako szeregowy użytkownik bez dostępu do prywatnej części forum, gdzie być może padły odpowiedzi na moje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy planujesz jakieś zmiany skryptu forum czy już dozgonnie będzie przemo? Forum jest strasznie wolne.

Obecnie nie planuje.

Czas pokaże jaki skrypt będzie w przyszłości, póki co ja nie narzekam.

Ponadto zastanawiałem się czy jak już uzbierasz całą kasę to można się spodziewać jakiś ulepszeń i aktualizacji czy poprostu nie zamkniesz haczyka? Pytam oczywiście jako szeregowy użytkownik bez dostępu do prywatnej części forum, gdzie być może padły odpowiedzi na moje pytania.

Ulepszenia i aktualizacje to także kwestia wolnego czasu. Staram się ale wiadomo sprawy rodzinne, zawodowe, mieszkaniowe... samo życie.

Co do haczyka to dostałem kilka lepszych propozycji niż "zamykanie".

Także faktycznie, parę dość istotnych kwestii dotyczących portalu i forum haczyk.pl w ostatnich miesiącach się pojawiło i w gronie administracyjnym były poruszane.

I choć oczywiście trudno jest dokładnie określić jak szybko będziemy się rozwijać a także jak haczyk będzie wyglądać od strony technicznej w przyszłości. To najważniejsze ustalenie jest takie i przepraszam, bo właściwie powinni o tym wiedzieć wszyscy użytkownicy, że:

Ani nie zamierzam zamykać haczyka ani nie zamierzam go sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.