Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

łowiska w okolicach Konina


andre2f

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szacuneczek może powie mi ktoś "doradzi" co wybrac a mianowicie mam zamiar jechać na rybki i niewiem co wybrac ODRA w wałach ślaskich ? kolo tamy o tej porze ponać ładne leszcze ? WARTA białobrzegi wies leżąca hmm przed poznaniem spory kawalek woda rwąca :P do tego starorzecze połączone z wartą biorą tam sumy male ale biorą :) i KONIN ciepłe jeziorka ? niewiem panowie byłem tylko na 2 pierwszych ale dawno teraz w tym sezonie nie wędkowalem wcale !! powiedzcie co sie dzieje na tych wodach jeśli macie info ? :) pozdrawiam Andrzej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
przynęty na klenia   Dragon

cześć mam pytanie wybieram się na urlop w tamte rejony i chciałbym się dowiedzieć gdzie można połowić rybki leszcz wegorz sandacz karp na łowiska należących do pzw w obrębie 20 km

[ Komentarz dodany przez: sinus: 11-01-09, 20:50 ]

zmieniono tytuł tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...

Witam serdecznie!

Mieszkam w Koninie i mogę Wam coś powiedzieć - ciepłe kanały w jego okolicach to doskonałe wody wędkarskie, rybne i zróżnicowane pod względem występującego w nich rybostanu. Trudnością jest jednak znalezienie na nich wcześniej przez kogoś wskazanych miejscówek - kanałów jest dość dużo, na mapach są bardzo słabo zaznaczone, a w ich przebiegu ciężko się czasem połapać dla nieznających tematu. Ponadto należy pamiętać, że za połowy w kanałach i w jeziorach przy elektrowniach koło Konina pobierana jest dodatkowa opłata, nie wystarczy składka PZW na wody nizinne.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam braci z Wielkopolski. Potrzebuję informacji czy to prawda że na zimne kanały nie potrzebne są dodatkowe opłaty?Mam zamiar z kolegami odwiedzić kanał Morzysławski na wysokości Rudzicy.Z tego co wiem jest to kanał wody zimnej więc chyba nie ma opłat .Pozdro dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na kanale Warta-Gopło nie potrzebne są dodatkowe opłaty.Łowiłem na tym kanale bardzo często i powiem,że można złowić niezłe rybki.Łowiłem piękne leszcze,liny,okonie,szczupaki a na wiosnę jazie.Napisz jak wyniki bo osobiście nie wędkowałem na tym kanale od 3 lat życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.