Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jaki "bat" do 400 zł


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym kupić dobrego i lekkiego bata 7-8m do 400 zł, może mógłby mi ktoś coś doradzić i czy wogule za taką kasę coś kupię. Ja i moje ręce mamy już dosyć dotychczasowej chińskiej 7 m. wędki z przed chyba 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Osobiście w tej cenie polecam Ci bata Mikado Tournament Pole, kosztuje ok 350 -400 zł za 7m i ja uważam, że w tej cenie jest najlepsza w swojej klasie. Mam go co prawda od kilku tygodni, ale jestem bardzo zadowolony i naprawdę bacik jest niezły, świetnie wyważony a sam waży niecałe 300g. Spokojnie i bez bólu można nim machać jedną ręką kilka godzin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

nie chwalcie tournamenta z mikado!!!!!! moich 2 kumpli połamało te wędki prze zarzucaniu pod silne wiatr!! jest lekki, wywazony ale nie jest mocny ja osobiście mam 8m z jaxona. nie jest lekki, ale nie jest też ciężki. kosztował jakieś 270 zł (phantom pole). dobrze mi sie na niego łowi i na pewno nie połamię go prze nawet najsilniejszym wietrze!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja polecam Ci JAXONA Profix Pole napewno Cię nie zawiedzie, jest doskonale wyważony i bardzo przyjemnie się nim łowi

Mam pecha, jak chodzi o Jaxona. Kij mi się połamał, kołowrotek szlag trafił po krótkim używaniu przy wędkach spławikowych (fakt, był z tych tanich, ok. 65 pln-ów). Podbierak? pękł pręt plastikowy przy główce składaniowej podczas bardzo ostrożnego wprowadznia pod rybę. Ktoś powiedział "srakson". Muszę się z nim zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Anonymous

Myślę że Jaxon Profix Pole to nie wedka w ttym przedziale cenowym podam cennik tych wędek!

Bat Jaxon Profix Pole 5m CENA zł 293

Bat Jaxon Profix Pole 6m CENA zł 366

Bat Jaxon Profix Pole7m CENA zł 498

Bat Jaxon Profix Pole 8m CENA zł 747

Wyszukałem również innego bata niewiem czy jest on warty uwagi !

Jest to Jaxon Orion Supra Pole oto cennik :

Bat Jaxon Orion Supra Pole 5m CENA zł 107

Bat Jaxon Orion Supra Pole 6m CENA zł 130

Bat Jaxon Orion Supra Pole 7m CENA zł 161

Bat Jaxon Orion Supra Pole 8m CENA zł 218

Kolejny bat tej firmy to Jaxon Odeon

Bat Jaxon Odeon 6m CENA zł 322

Bat Jaxon Odeon 7m CENA zł 425

Następny jest Jaxon Syrius Pole

Bat Jaxon Syrius Pole 4m CENA zł 68

Bat Jaxon Syrius Pole 5m CENA zł 88

Bat Jaxon Syrius Pole 6m CENA zł 110

Bat Jaxon Syrius Pole 7m CENA zł 129

Bat Jaxon Syrius Pole 8m CENA zł 164

Bat Jaxon Syrius HP Pole 6m CENA zł 139

Bat Jaxon Syrius HP Pole 7m CENA zł 174

Bat Jaxon Syrius HP Pole 8m CENA zł 202

Bat Jaxon Syrius Sport Pole 2,5m CENA zł 66

Bat Jaxon Syrius Sport Pole 3m CENA zł 76

haha Jest jeszcze jeden !!

Bat Jaxon Advance Pole 3m CENA zł 11 125g

Bat Jaxon Advance Pole 4m CENA zł 15 215g

Bat Jaxon Advance Pole 5m CENA zł 21 365g

Bat Jaxon Advance Pole 6m CENA zł 26 515g

Bat Jaxon Advance Pole 7m CENA zł 39 720g

Bat Jaxon Advance Pole 8m CENA zł 55 990g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

moim zdaniem nie powinienes sluchac rad Kolegow po kiju tylko pojsc do sklepu i sam wybrac kij, wziazc do reki i tym podobne. Najtrafniejsza moim zdaniem bedzie opinia sprzedawcy!!!!!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Anonymous

Moja opinja jest podobna,przerobiłeme kilka wędek i rozpadło się kilka kołowrotków ''TYPU'' mikado,jaxon,konger i miałem tylko z tym same problemy mimi że niby gwarancje dają.Nie wiem czy to zasługuje na miano ''sprzęt wedkarski'' w każdym razie nie wezmę tego więcej do ręki.Jest wiele innych firm może mniej znanych może czasami troszkę droższych ale zawsze warto zapłacić za coś co posłuży z przyjemnością ,bo realnie myśląc z ''G'' bata nie upleciesz,jeśli coś jest tanie to raczej nie może być dobre.Przypuszczam że polityka tych firm sprowadza się do cięcia kosztów kosztem jakości a na wedkach, kołowrotkach czy w reklamach wypisuje się w celach marketingowych niestworzone rzeczy typu ''kosmiczna technologia'' a jest to tylko ''G'' podane w ładnym opakowaniu.

Panowie nie ma cudów,jakość musi kosztować i zanim wydacie swoje ciężko zarobione pieniądze zastanówcie się 100 razy czy warto dorabiać tych cwaniaków.

Połamania kija,Wędkarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

a ja Ci poradzę tylko jedno: na opinię sprzedawców trzeba brać poprawkę bo nigdy nie wiadomo czy doradzając jakąś konkretną wędkę nie chcą pozbyć się jakiegoś bubla którego nie mogą sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Anonymous

sprawdziłem kilka batów... Jakson do 7m może być .. za tą cenę oczywiście ... nie polecam Tici złamałem dwie przy zarzucaniu ....z reklamacja był kłopot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Anonymous

na ten rok rewelacyjne ceny ma CORMORAN

STRONG LUCY 7m 600g 177pln,8m 820g 228 pln

FRONTARO 7m 350g 436pln,8m 450 g 538pln, 9m 670g 692

SALTORA 6,30m 350g 177pln,7,50m 470g 252pln,8,70m 640g 332pln

EURROCARBON 6m 325g 128pln,7m 470g 179 pln

oczywiście jest jeszcze więcej modeli wybrałem chyba najciekawsze

wszysko zalerzy od modułu węgla oferta jest napewno lepsza od: :shock: JAXON DRAGON itp napewno lepsza marka i jakość za rozsądne pieniądze

jesteśmy zbyt biedni aby kupywać tandetę i ją wyrzucać :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Anonymous

Proponuję Ci wędkę MIKADO Temptation Pole 700 lub 800. Kij ten cieszy się dużym zainteresowaniem, jest doskonale zbalansowany, lekki, sztywny i szybki, a co ważne jak narazie żadnych reklamacji. Powinnes jednak mimo wszystko pobawić się nim w sklepie, żebyś miał pewność wyboru. Pozdrawiam. Proszę opisik http://www.robal.pl/product_info.php?cPath=25_63&products_id=307

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Anonymous

Ja bym Ci radził kupić Colmica Imperiala 04 jest to jedna z najlepszych wędek w swojej klasie cenowej jest lekka sztywna i dobrze wyważona nie ma porównania z Jaxonem czy Mikado wędka która często pojawia się na dobrych zawodach cena kija 7mt ok 400zł najlepiej kupić w Krokodylu we Wrocławiu będzie najtaniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zastanawiam się nad kupieniem bata bo łowienie niezmiernie ciężką sześciometrową wędką jest obrzydliwie męczące.Ani ja ani mój tata nigdy nie mieliśmy wędek węglowych a o porade nie mam się co pytać faceta ze sklepu wędkarskiego bo on potrafi tylko podać białe robaki :lol: Podpowiedźcie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tą zna - Bat Jaxon Advance Pole 7m CENA zł 39 720g?? Chodzi o wędkowanie początkowe, naukę, sprawdzenie czy się spodoba itp, więc chyba nie warto rzucać się od razu na drogi sprzęt. Dzięki za radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinnaś poszukać czegoś znacznie lżejszego. 720 g przy rozłożonej 7m wędce, którą trzeba cały czas machać, to naprawdę bardzo dużo nawet dla silnej osoby.

Odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja bym chcial kupic spining wegluwke 2.70 m ile taka chodzi bo ja chce se kupic mikado ale nie jestem pewien zeby ja wziałść bo kosztuje 230 zl :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chcial kupic spining wegluwke 2.70 m ile taka chodzi bo ja chce se kupic mikado ale nie jestem pewien zeby ja wziałść bo kosztuje 230 zl :|

o spiningach tutaj niedyskutujemy, ponadto wypadałoby podać oprócz ceny i producenta, nazwę i oznaczenie tego spiningu i byc moze wtedy mógłby Ci ktoś doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.