Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jaki "bat" do 400 zł


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Siemka ex--treme no postawilem na swoim ale nigdy swoich decyzji nie zaluje a z drugiej strony moj budzet byl juz strasznie naciagniety i na mikado temptation czy tournament bym nie mogl kupic a ten jaxon jest fajny dzisiaj juz go solidnie wyprobowalem nawet na wietrze i poszalalem nim troche i wiem jedno taki wniosek ze splawikiem 0.9 grama nie ma mocnych pod wiatr nie zazuce a bat smigal dobrze. Jest przyzwoicie wywazony ale nic wiecej trzyma sie dobrze bo jest cienki, sama szczytowa akcja jest dosyc plynna w miare sztywna wmiare miekka ale co mi sie podoba odrazu jak sie zacina czuje sie ta akcjie amortyzatorek mam w nim 1 klasa guma 1.00 mm w 2 sekcjach :cool: roznica miedzy jedna sekcja jest powalajaca i ma znacznie gorsze wyniki. Ogolnie bacik fajny spokojnie po dzisiejszych testach moge zec ze to udany prodotk firmy jaxon i kazdy kto go kupi bedzie z niego zadowolony i te 8m jest swietnie jestem happy :mrgreen: a jeszcze :razz: co do mojego poprzedniego szklaniaka 700gr ten jest jak piorko teraz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam.Postanowiłem od nowego sezonu pobawić sie troche w zawody i poczebuje bardzo dobrego bata 7m który byłby sztywnej akcji i lekki do łowienia na gume.Budżet nie ograniczony POMÓŻCIE

--------------------------------------------------------------------------------

1f5485cf3cc8c56a.jpg

Mikado Tournament Pole to wyczynowe baty wykonane z wysokoprzetworzonego węgla IM-8. Bardzo lekkie, sztywne i szybkie. Charakteryzują się szczytową akcją, co umożliwia błyskawiczne zacięcie delikatnego brania. Polecane zawodnikom wyczynowym.

700m.-280gr

mam to na oku

Ewentualnie Temptation

e190a4b24ade5b01.jpg

Rewelacyjny bat wykonany z włókna węglowego IMX-9+. Doskonale zbalansowany, lekki, sztywny i szybki. Wyczynowy kij najwyższej klasy przeznaczony do wędkarstwa sportowego. Polecany do połowu małej i średniej ryby techniką "pełnego zestawu".

700m -408 gr

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

700m -408 gr

_________________

-to juz troche jakbys machał latarnią :<

moim zdaniem kupując bata w dużej mierze trzeba sie kierować jego wagą - bo wiadomo od ciężkiego kloca ręka sie męczy, ja jestem zwolennikiem krótkich batów no ale to też zależy od odległości na jakiej się łowi - jak dla mnie bat 6m to jest absolutny max :P

mam w tej chwili bata jaxon profix 6m calkiem calkiem sie sprawuje stosunkowo lekki jak na srednią półkę, wiem ze nikt nieprzepada za jaxonami, ale ja nic zlego niemoge powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.