Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jaki "bat" do 400 zł


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

ja mam kumpla co ma kij za 8000 € i to jest super kij mozna nim robic oczka i sie nie złamie ale nie wiem jakiej jest on firmy ale wiem ze jest dobry na sumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ja sam mam Jaxon Odeon 7m ,dobra tania(ceny które podaje kolega są zawyżone)niestety kiepsko wyważona.Mikado Tornament to bajka za prawie tą samą cenę.Zrobiłem zamianę na łódce z kolegą który ma Mikado , byłem oczarowany. Niestety nie stać mnie na drugi bat. Z kolegą który woli Jaxona chętnie zrobię zamianę.Dam Jaxon Odeon za Mikado Tournamenta i jeszcze dopłacę 150 zeta.Zgadzam się z gościem który mówi :idź do sklepu i weź do ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 6 months later...

WITAM wszystkich i prosze o pomoc przy kupnie bata wybralem sobie:

bat jaxon Digital Tele Pole 8,00m 5-20g cena 290zł

http://www.fishing-mart.com.pl/pl/products.php?groups=2&assortment=8&producer=48&kind=3536

Zwracam sie do was o porade co do tego bata czy jest warty kupna, warty swojej ceny czy jestescie moze w posiadaniu tego bata jak sie spisuje nad woda, jakie ma zalety a jakie wady itp.

Prosze o wasze wszystkie opinie co do niego licze sie z waszym zdaniem z gory wszystkim dziekuje za pomoc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie cos jakas rade :neutral: A MOZE MAM SOBIE WOGOLE DAC SPOKOJ Z JAXONEM :?: to doradzcie cos o podobnych mankamentach wymagania to 8m i do 300zl

wybralem go bo jakos tak mi przypasował moze dlatego ze dotychczas wszystko co kupilem z jaxona sie sprawdzilo tak jak ostatni bat.

CZEKAM NA KOMENTARZ I RADY :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich zwłaszcza Tomika za dodawanie postow dotyczacych bata, wszystkie posty dotyczace tego przeczytałem lecz nie było w nich nic co by mi pomogło, a chcialem ocene juz wybranego modelu ktorego nigdzie nie ma a bardzo mi na waszej opini zalezy. Nie dopisywalem do innych bo myslalem ze nikt nie odpowie :???: SORRY :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sczerze, to ten bat jest jak na mój gust za ciężki, moja tyka waży ponad kilogram, i jest to potwór, ten bat waży o połowe mniej, a jest to bat którym jak wiadomo sporo się pracuje, i to często przy użyciu jednej ręki, ja osobiście radził bym kupic coś krótszego najlepiej 7m, ale lepszego i lżejszego, np jak dorzucisz raptem 20 zł do tej ceny podanej przez ciebie, to możesz miec ważącą 300g wędke mikado Evergreen 7m, albo nieco gorszą mikado matrix 777 ważącą 360g i kosztującą 250 zł, a takich wędek jest więcej, ja tak na szybko zerknąłem tylko na mikado, a jeśli ci aż tak zależy na tym dodatkowym metrze długości, to niewiem, chyba, że jesteś poprostu silny jak byk, i takie poł kilo to dlaciebie pryszcz, ja jednak osobiście wolał bym jednak poświęci ten metr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziex za odpowiedz Kalgon byk to ja nie jestem ale 8m musi byc koniecznie a co do wagi to na moim stanie bylo juz wiele przetestowanych szklaniakow ciezkich po 800gr i dlugosci 7m i szczerze mowiac nie razi mnie ciezar zawsze jest jakis plus nie trzeba chodzic na silownie :mrgreen: przyzwyczailem sie juz do ciezkich tylko szkoda wydac kase na cos nie sprawdzonego :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tak się uparłeś na te 8m to zastanów się nad poniższymi modelami na które miałem przyjemność łowić ale w ersji 7m.Mikado:uv,tournament,temptetion niestety nie są to baty tanie ale nic im nie mogłem zarzucić idealna akcja,waga,wytrzymałość(no może UV-ka jest trochę za słaba).A wracając do 8m to miałem przez krótki czas i był bardzo nie poręczny dało się łowić jedynie na otwrtej przestrzeni,ale przy mocniejszym wietrze trzeba przy żucie uważać żeby nie złamać.7m to kij w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :mrgreen:

Ja ze swojego skromnego doświadczenia też proponowałbym 7-kę. :cool:

Niedawno zamówiłem Mikado Tournamenta 7m - 374zł (sklep internetowy). Z tego co wiem, jest to najlepszy bacik w swojej klasie cenowej. Posiada pustą szczytówkę, co dla mnie jest jego atutem, bo też lubię łowić z gumą. :grin:

Jeśli się zdecydujesz, to śpiesz się, ponieważ już niebawe wchodzą nowe ceny (przypominam, że od 2007 roku podrożał węgiel). Dla przykładu, jak pytałem w sklepie w Kielcach, to koleś za Tournamenta 7m, chciał już 500zł... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ex--treme to jak go bedziesz mial to pochwal sie co i jak o jego walorach to moze sie targne o jego kupno no i jak najszybciej oczywiscie jak budzet pozwoli to moze bede szczesliwym jego posiadaczem lecz narazie sie nie zapowiada bo mialem kupic bata do 200 i wyszlo 300 a teraz juz 374 a ja uwazam ze szkoda kasy az tyle no ale z drugiej strony wie sie za co sie placi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebek
sklepie w Kielcach, to koleś za Tournamenta 7m, chciał już 500zł..

A w Poznaniu 570zł.

ex--treme to jak go bedziesz mial to pochwal sie co i jak o jego walorach

Ja łowię nim od 3-4 lat i naprawde niemogę złego słowa powiedzieć w końcu jest to najwyższa półka(bat wyczynowy).Posiada pustą szczytówkę,lekki 299g no i wytrzymały,wbrew temu co w czwartym poście tego tematu powiedział remik.

Na silnym wietrze przy mocnych zarzutach każdego bata się złamie na to niema siły.Bat jest cienki więc wygodnie leży w dłoni i naprawdę nie męczy,ja łowiąc na przepływankę ciągle go trzymając odczuwam nadgarstek dopiero po 6-7 godzinach.Jedyny minus to cena,która jest naprawdę adekwatna do jakości.Ja zamiast gumy wkleiłem igłę weglową która w b.znaczącym stopniu poprawiła akcję kija(można rzucić spławikiem 0.6g).

Mam nadzieję że te argumenty przekonają cię ostatecznie do zakupu bo warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada pustą szczytówkę,lekki 299g no i wytrzymały,wbrew temu co w czwartym poście tego tematu powiedział remik.

Mała pomyłka, waga tego wędziska to 280g.

sebek, a co myślisz o dokupieniu drugiej szczytówki z modelu Temptation (jest węglowa i pełna w środku) do łowienia bez amortyzatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :mrgreen:

Byłbym wdzięczny jakby ktoś napisał coś o batach Colmica.

Szczególnie o modelach:

- Colmic Canada (na rok 2006),

- Colmic Baviera RT (na rok 2007),

- Colmic Speedaco (na rok 2007).

Z góry dzięki za opinie :cool:

PoOzDrOo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.