Skocz do zawartości
tokarex pontony

Gdzie warto wybrać sie na ryby w Szczecinie?


Wojciech

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...płoć, leszcz krąp

artech przybyłem, zarzuciłem, zwyciężyłem :mrgreen:

Dzięki za info bo miałem świetną zabawę z białorybem :wink: wynik to 12 płoci w wymiarze ponad 25 cm. Brały pięknie, dostarczyły adrenaliny i satysfakcji. Generalnie nastawiłem się na dużego leszcza i po 2 spięciach patelniaków gdzieś sobie popłynęły :razz: Krąpie skutecznie przeszkadzały w łowieniu bo żarły przynętę jak głupie :mrgreen:

Najlepsze było to że inni dookoła jakoś nie mieli sukcesów a ja co zarzut to branie i zabawa. Zastanawia mnie brak dużego okonia, cały dzień i nic :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć Wolek, odnośnie pytana na PW, to nad wodę :wink: W okolicach Szczecina masz mnustwo miejsc gdzie możesz nastawić się na szczupaka. Masz Kanał Odyńca, Kanał Klucki, cała Odra od mostu na A6 w dół to PZW a w górę Spółdzielnia Regalica, praktycznie wszystkie kanały na Międzyodrzu do tego jeszcze Regalica chociaż tam prędzej sandacz. Co do jezior, to nie pomogę bo na jeziorach łowię bardzo rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie kanały na Międzyodrzu
polecam,chociaż wszystko tak zarośnięte jak w buszu i ostatnio jak byłem to ze szczupłym cienko było.

Możesz popróbować na tych dwóch jeziorkach przy autostradzie(okonek też).

Acha,zaopatrz się w jakiegoś killera na komary,bo Cię żywcem pożrą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam was drodzy Szczecinianie, mam pytanie, gdzie mogę na tą chwilę sobie pospinninogwać. Chodzi mi głównie o sandała czy też zębatego (okonie w pobliżu mostu cłowego już mi się przejadły). Niestety poruszam się komunikacją miejską więc mam ograniczony rewir. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz zezwolenia??

Ja niestety (albo stety) jestem posiadaczem pozwolenia na wody PZW i wody morskie.

I tak poza tym posiadam 2 kije Robinson Xenon Jig-Master 250cm (5-15gr) i No-name 300cm 20-40gr przy okazji napisz który zabrać jeśli to nie problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to super :) jak będzie ładna sandaczowa pogoda (chłodny, słoneczny dzień z tego co się orientuję) to przejadę się i połowię tam trochę. Może coś dziabnie.

A mógł byś mi dokładniej objaśnić jak tam się dotachać komunikacją miejską? Bo mi się wydaje że musiał bym wysiąść z tramwaju na Baltonie i kawałek na piechotę przejść ale nie wiem czy mam rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógł byś mi dokładniej objaśnić jak tam się dotachać komunikacją miejską? Bo mi się wydaje że musiał bym wysiąść z tramwaju na Baltonie i kawałek na piechotę przejść ale nie wiem czy mam rację.

Dokładnie tak,bo jak przeoczysz to będziesz miał lekką cofkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
Gość feeder

Wyczytałem w temacie , że są tutaj ludzie którzy na łowią na glince ;) ogólnie to teraz chyba już jest kicha ;/ słyszałem tam ze jeszcze jakieś 5 lat temu łowiono ładne zębacze na żywca.. ja ogólnie tam walczyłem spinningiem :) wyniki okonie i szczupaki nie zaduże coś pod wymiar... raz kolesiowi się taka dwójka spięła(ale to było jakieś z dwa lata temu).. teraz chyba 20 lub 21 idę sobie tam z kolesiem na spławiczek :) w głównej mierze pogadać bo dawno na rybach razem nie byliśmy :P mówisz Artech że się przeprowadziłeś na Robotniczą:D to w sumie mieszkamy na jednej dzielnicy :D ten duży blok na wzgórzu za torami to mój hehehe ;P a byłeś na tych stawikach na Retry?? koleś był tam całkiem niedawno to na tym dużym złapał dwa szczupaki jeden 50 a drugi 68 :) kiedyś na tym małym był ładny karp ale już nima :P teraz to karaś i rzadko lin (ale ponoć ładny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz Artech że się przeprowadziłeś na Robotniczą:D
Dokładnie na Grzymińską :wink:
en duży blok na wzgórzu za torami to mój hehehe
Mówisz o tym brzydactwie na Hożej przy tym parczku ?? Czasami za małą tam na spacer chodzę :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość feeder

hehe brzydactwie :D kiedyś to było brzydactwo :P teraz to jakoś wygląda jak ocieplili .. tylko że kolor to porażka strasznie dużo owadów do tego ciągnie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że kolor to porażka strasznie dużo owadów do tego ciągnie ;/
Mój blok jest żółty i do Odry mam bliżej, spróbuj w takich warunkach otworzyć okno wieczorem przy zapalonym świetle :roll: W twoim bloku najlepsze są te balkony :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość feeder

byłem dzisiaj na Glince na Warcisława :) nie połapałem bo nie mogłem zaciąć ryby ale koleś złowił jedną wzdręgę 5 płoci i jednego krąpia.... w moje miejsce gdzie nęciłem kukurydzą wpłynął duży karp i patrolował dno gdzie została rzucona kukurydza.. nawet pod sam pomost podpłynął miał lekko z 5 lub 6 kg.. widziałem nie raz małe karpie jak tam pływały ale takie kocura to jeszcze nie widziałem tam... z samego rana nawet lin się spławił był bardzo tłusty i długi i w dodatku aż czarny od tych glonów... facet mówił że wczoraj nawet szczupak zaatakował kaczke... hmmm może glinka znowu zacznie darzyć :) tylko mówię ciężko łowić bo jest mnóstwo glonów i robią dywan na wodzie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Od pewnego czasu ponownie powrociłem do wędkowania. W przeciągu ostatnich dwóch miesięcy byłem kilka razy na cegielince ( wjazd obok szkoły ) oraz na kanale kurowskim. Powiem szczeże ,że z wyników nie byłem zbytnio zadowlony. Praktycznie nic dużego nie chciało podejść. Myślałem ,że to może kwestia zanęty, robaka itp. itd. przetestowałem kilka rzeczy jednak bez szczególnych efektów. Moje pytanie jest następujące : miałem pecha czy po prostu są takie pustki w tych miejscach co do ryb? Gdzie warto się wybrac ? Myślałem żeby w przyszły weekend wybrac się jad jezioro Stolsko bądz portowe. Z gory dzięki za podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.