Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

RELACJE - II Oficjalny Zlot Sympatyków haczyk.pl


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz kilka słów ode mnie nt. Zlotu.

Przyjechaliśmy na miejsce w Środę po południu, praktycznie w tym samym czasie, co Trini z Łukaszem i córeczką, oraz Przemek- P. Jeszcze tego samego dnia wykupiliśmy licencje, rzuciliśmy okiem na zbiornik. Wieczorem rozpoczęliśmy żmudny acz przyjemny proces integracji, który zakończył się w godzinach wieczornych. Zdjęć niestety nie posiadam, bo całkiem o aparacie zapomniałem. Ponieważ wszyscy byli zmęczeni podróżą, nieco grillowaniem postanowiliśmy się wyspać i dopiero w trakcie następnego dnia poszukać stanowiska do wędkowania.

Nad wodą znaleźliśmy się przed południem. Zdecydowaliśmy się na miejscówkę, którą po długiej zasiadce opuszczała trójka wędkarzy. Jakby nie było stanowisko podnęcone przez poprzedników- powinno być dobrze.

Zaczęło się od takich:

c3578960eff4ced0.jpg

No i niestety na takich również się skończyło. Nie pomagały zmiany przynęt, zmiany miejsca zarzucania zestawu, etc.

Pod wieczór wybraliśmy się na poszukiwanie miejscówki nad Wartą:

57cdd793999bac41.jpg

Ujście Warty do Poraja wygląda przepięknie, niestety nie udało nam się znaleźć tego, czego szukaliśmy.

Wieczorem dołączają do nas Tomek z żona Olą i córeczką Agatką. Kolejny wieczór grillowania pozwala nam jeszcze lepiej się poznać.

Piątek rano:

6f53d7131ab48d6f.jpg

Wszyscy pełni zapału pakują się do samochodów.

Trini, Tomek i Tomik wyruszają do miejsca okupowanego przez Andiego i Shoguna. Mają zamiar połowic na DS.

Przemek, Łukasz i ja wynajmujemy łódkę- płyniemy ćwiczyć drapieżniki:

8840babd7d74f2ca.jpg

Przez cały dzień machania udaje mi się w ujściu Warty wyłuskać takiego pistoleta:

4baa7a52851c17f0.jpg

Dowiadujemy się również, że u gruntowców dominują leszcze z przedszkola.

Po południu pada propozycja aby połowic nocą. Została ona ochoczo przez wszystkich przyjęta. Jednak chyba ze względu na zacinający deszcz skupiliśmy się na życiu towarzyskim:

fcfc0006aaa38dde.jpg

Pomimo kiepskiej pogody, przyjemnie spędzamy czas pod namiotem skonstruowanym z Shoguna plandek, kilku parasoli i tego, co kto miał pod ręką.

Pojawił się też na chwilkę Krzysztof z rodziną.

Rano miejsce biesiady wyglądało tak:

3745a868d6636ca0.jpg

W sobotę w składzie: Alex i Lary na pontonie, Tomek, Tomik i ja na łódce ruszamy podpatrywać Szoguna:

78b85f5803fbd2eb.jpg

52c7c06c4f7d3752.jpg

Sandalistów było wielu,

Lecz żaden nie śmiał zagrać przy….

5d12c9c0b604c582.jpg

…osobniku w pomarańczowym pontonie ;)

Laremu nawet wydawało się, że coś ciągnął:

e31ce18cca3a429e.jpg

Wyłowił coś takiego:

a82c634c65753054.jpg

Poprzestawiał Shogunowi karcze, i teraz chłop się nie połapie….

Alex miał zapiętego szczupaczka, lecz ten salwował się ucieczka przed samą burtą, podobnie jak mój zapięty wieczorem w drodze powrotnej do przystani.

Pod wieczór wyruszamy na miejscówkę Larego i Alexa. Wybranej miejscówki dzielnie broniły dla nas Panie oraz Łukasz.

Tak wyglądało stanowisko Tomika i moje:

aa5d65a8a58cfa17.jpg

Trini z Łukaszem:

727b309bd79d29c3.jpg

Alex:

911872e407a826a5.jpg

A tutaj sprawcy tego, że wszystkim serca zabiły szybciej- Lary:

4c0afce5db3569bf.jpg

Oraz Tomek:

222e79fe1afd6206.jpg

Około północy, sygnalizator Larego zagrał najbardziej lubianą melodię. Po chwili mogliśmy podziwiać taki okaz:

f980aade72721304.jpg

Nie muszę chyba wspominać, że w międzyczasie przewinęło się mnóstwo leszczy, które uciekły z przedszkola. Na filety również nic. Tomek postanawia pokombinować z przynętą, zakłada czerwonego. Ja, zmarznięty idę na spacer- rozruszać się trochę. Wracam po kilku minutach i oczom nie wierzę:

3001f4d235fba096.jpg

O świcie w łowisko weszły leszczyki, postanowiliśmy się zbierać.

Po powrocie na kwaterę, kto chciał pił kawę. Porozmawialiśmy z godzinkę. Lary, Alex wyruszyli w drogę. My na kilka godzin do łóżek i również do samochodów.

Myślę, że nie tylko mnie żal było stamtąd odjeżdżać. Wspaniali, pozytywnie myślący, wyluzowani ludzie. Życzę Wam i sobie takiej atmosfery na Zlocie ad.2008.

Pozdrawiam i dziękuję

Gregorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Zazdroszczę Wam wszystkim. Niestety "kochana" praca, a co za tym idzie brak czasu nie pozwala mi na razie (mam nadzieję ) na takie spotkania, ale mimo to, że na forum jestem stosunkowo niedawno marzę o tym aby poznać Was osobiście. W ogóle i w szczególe SUPER SPRAWA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój "zbiór" zdjęć ze zlotu nie jest tak obszerny i szczegółowy jak Trini, Tomka, czy Gregorka, i będzie jedynie drobnym uzupełnieniem.

Przyznam, że przed zlotem dawno nie bylem na rybach i miałem "głód" łowienia wędką a nie aparatem :wink::mrgreen:

Stąd, tylko kilka wspólnych zdjęć:

75adab0d94217ee2m.jpg

920cc372423dc51bm.jpg

26db2b275a5c7bc1m.jpg

kilka z nad wody:

f96a7aad17d4ecd9m.jpg

310c5334d43f5e11m.jpg

d6d9795a432f0a7dm.jpg

i kilka samego Poraju:

3f9ae67bfdbfce28m.jpg

e7cdddee38c41fdbm.jpg

3c4a2795a2dac7b7m.jpg

Niemniej osobiście przywiozłem ze zlotu masę doświadczeń, trochę podejrzałem, nauczyłem się kilku nowych rzeczy, technik wędkarskich. Naprawdę super sprawa poprzebywać dłuższy czas w większym gronie wędkarskim. Drobiazgi nad którymi się wcześniej zastanawiałem, stają się prostsze, łatwiejsze i szybsze do wykonania. :cool:

Dziękuję wszystkim uczestnikom za spotkanie i za rodzinną atmosferę, liczę że w następnym roku, zlot będzie liczył conajmniej proporcjonalnie dwa razy więcej uczestników. :cool:

A póki co, gorąco namawiam do spotkań regionalnych. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to. Bez obrazy - jeden z głubszych (sory za dosłownosć) tematów na tym forum.

szkoda tylko że nie wyciągnąłeś wnisków bo twoja fotka... :roll::evil:

pomyśl o etyce i estetyce....

draga administracjo sorka za offtopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, zmarznięty idę na spacer- rozruszać się trochę. Wracam po kilku minutach i oczom nie wierzę:

Już w domu to zaplanował .....................sandacza przywiózł w torbie !!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

Fajny zlot i extra relacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdem :mrgreen:

Wróciłem wczoraj wieczorem z Poraja sakramencko pogryziony przez szczupaki ... poważnie :oops::lol: Chyba pierwszy raz w życiu tak pokąsały mnie szczupce a moje dłonie, to jedna wielka rana. I to nie były okazy tylko takie pistolety po ok. 40 cm. Strach się bać, co to będzie za kilka lat jeśli ta papulacja się utrzyma. Nigdy się nie spotkałem z taką ilością szczupaków w tym rejonie zbiornika. Mało tego ... w tym zbiorniku. Owszem, od czasu do czasu przyławiało się coś, ale jeśli przy kilkunastym traciłem rachubę, to coś nie tak. Waliły dosłownie we wszystko co wpadało do wody. Zaniepokoiło mnie to, że większość z tych zabrnych była wypakowana 8-10-cio centymetrowymi sandaczykami :cry:

Ale do rzeczy ... fajnie było, ale się skończyło :sad: Co prawda nie mogłem brać "czynnego" udziału we wspólnych zabawach ze względów rodzinno-lokalowych ;)

Gdybyście przybyli wcześniej (przed Andim) pewnie zintegrowałbym się z Wami, a tak, to swój "limit" na to półrocze już wyczerpałem. A to wszystko przez te ogórki Andiwgo .... Andi, dla żony piątka za wytrawny smak i pała za właściwości usypiające :lol::lol::lol:

Wiecie, Lary faktycznie poprzestawiał mi korzenie ... przynajmniej tego z fotki :lol: Wyciągnąłem go ... tego samego i gdybym wiedział, że taka fotka jest na forum, udokumentowałbym swój "połów" dla porównania :mrgreen:

A teraz się przepakowuję i ruszam na północny-zachód, gdzieś nad jezioro (nie wiem jeszcze jakie i gdzie :lol: ) ... wytargowałem jeszcze tydzień urlopu :mrgreen:

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników zlotu i czytających ten temat :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w domu to zaplanował .....................sandacza przywiózł w torbie !!!!!!!!!!!!!

Miałeś nikomu nie mówić :wink::lol::lol::lol:

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników zlotu i czytających ten temat

Dla Ciebie też :razz: Udanej końcówki urlopu :!::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.